In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Rekrutacja

[] Nabór na moderatorów

2019-10-30 17:25:32
5079 77
Drodzy Fani Mi,
Jak pewnie zauważyliście, nasze forum rozrasta się coraz szybciej, a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej wątków, czy też postów, które wymagają sprzątania. W związku z tym, chciałabym ogłosić nabór na moderatorów!

Obowiązki moderatorów:
- pomoc pozostałym użytkownikom (odpowiedzi na ich zapytania)
- utrzymywanie porządku na forum (przenoszenie wątków, kasowania dubli bądź spamu)
- aktywność (moderator powinien na forum zaglądać minimum 5 dni w tygodniu, preferowanie codziennie aby być świadomym tego, co aktualnie się dzieje)

Cechy moderatorów:
- kultura osobista (moderator jest wizytówką forum, a co za tym idzie powinien dawać przykład)
- proaktywność (zależy mi na użytkownikach, którzy chcą współpracować i dawać coś od siebie, sami chętnie publikują wątki czy reagują, a nie czekają, aż ktoś ich wywoła do tablicy).
- cierpliwość i szacunek do innych (zapytania potrafią się powtarzać, a ludzie potrafią zirytować - mimo wszystko należy trzymać emocje na wodzy)
- fan xiaomi (niby oczywiste, ale jednak wolę o tym napisać - to forum marki, a co za tym idzie oczekujemy, że administracja będzie odróżniała Redmi od Mi, albo wiedziała, czym jest MIUI)

Przywileje moderatorów:
- dostęp do wielu "zakulisowych" informacji
- zaproszenie na eventy organizowane przez Xiaomi
- w przypadku długofalowej, owocnej współpracy szansa na małe gifty
- szacunek i poważanie ludzi ulic.... community ;)

Zgłoszenia możecie wysyłać w tym temacie, bądź poprzez wiadomość prywatną.

Odpowiadając na często pojawiające się pytania: moderator nie musi mieć 18-tu lat, natomiast musi być osobą dojrzałą emocjonalnie.

2019-10-30 17:25:32
Favorites22 RateRate

Moderator

hardziol | from app

chciałbym się zgłosić i trochę pomóc reszcie posprzątać ten zasyp tych samych tematów i nie tylko:)
2019-10-30 18:03:57
Ja również chętnie pomogę ogarnąć ten nieład, który opanował nasze forum. Zgłaszam się.
2019-10-30 18:17:16

Moderator

styliana | from app

Hmm. Jestem chętna. Wydaje mi się, że jestem w stanie podołać postawionym mi zadaniom.
2019-10-30 18:31:26

Pro Bunny

Ptako | from app

Zgłaszam się 😉
2019-10-30 18:32:26

Advanced Bunny

enerr | from app

Również zglaszam się na ochotnika ✌️ Wydaje mi sie, ze spelniam wszystkie kryteria a oczekiwania co do pelnionej funkcji sa dla mnie klarowne, wrecz popieram pomysl poszerzenia grona moderatorow na forum. Chcialbym dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju naszej społeczności. Pozdrawiam
2019-10-30 18:36:20

Master Bunny

lukasz234 | from app

Również zgłaszam swoją kandydaturę :)
2019-10-30 18:51:07
A czemu nie - zgłaszam się :)
2019-10-30 19:02:14
Witam serdecznie w ten środowy poranek(no, może już nie do końca ^^)☕
Chciałbym również zgłosić swoją kandydaturę:
Frekwencja ✔️- (opuściłem jeden dzień w tym miesiącu - a co, pochwalę się)
Świadomość tego, co się aktualnie dzieje ✔️ - zaglądam na forum w różnych porach i to co się czasem wyprawia woła o pomstę do nieba, np. ostatnie tematy z pewnymi, ekhm... niecenzuralnymi zdjęciami powinny zniknąć zdecydowanie wcześniej

Jeśli chodzi o mnie - 26 lat więc przebieg już spory, ogłady mi nie brakuje, forum obsługiwać umiem(dla niektórych to ciężki orzech do zgryzienia, uwierzcie), fanem Xiaomi jestem, połowa sprzętu elektronicznego to Xiaomi (ps. dawać mi tu tego smartwatcha⌚ z krwi i kości, telewizory do Europy no i lodóweczki bo potrzebuje zmienić ❄️), cierpliwość mam(trochę się pomoderowało tu i tam), Redmi od Mi odróżniam, wiem co to MIUI i chętnie pomogę w rozwiązaniu problemów technicznych(ew. przekaże wiadomość dalej jeśli nie będę czegoś wiedział, sam się chętnie dowiem rozwiązania jeśli ktoś mnie zagnie ^^)

Pozostaje jeszcze kwestia zmiany nicku, przywołanie mnie do tablicy przy aktualnym może być dość uciążliwe ale i tym się zajmiemy ^^

Na karę zasługuje jedynie moja dotychczasowa aktywność ale chyba pora rozruszać to forum dancing_bunny

Miłego dnia ! :)
2019-10-30 19:09:00

Pro Bunny

Goralns | from app

Ja mogę się zgłosić i wesprzeć w potrzebie
2019-10-30 19:11:02

Mi Sports Team

Amsti | from app

A ja myślę że powinny to być osoby , które już się jakoś na tym forum wykazały, angażując się pomogły wielu osobą. Bo to nie jest tylko tytuł przy nicku, najpierw trzeba od siebie coś dać :) .
2019-10-30 20:05:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Pro Bunny

• Followers

2131

• Threads

214

• Replies

449

3422