In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] MIUI 11 - Ключові фішки нової оболонки

2019-10-30 05:45:09
17357 81

Мі-Фани, всім привіт!
MIUI 11 виявилася дуже неоднозначною, тому у багатьох користувачів телефонів Xiaomi виникає питання: залишитися на вже знайомій, улюбленій та оптимізованій MIUI 10 або все ж таки ризикнути і перейти на нову MIUI 11? У цій темі я вам розповім про деякі фішки, які точно змусять вас таки здійснити оновлення!

Почнемо з Темного режиму та можливості його включення за розкладом + швидку його активацію через шторку сповіщень. Як на мене, ця можливість є однією з ключових (маю на увазі розклад включення), адже зручніше один раз виставити потрібні налаштування, а далі просто насолоджуватися автоматичною активацією потрібних режимів. Крім цього, швидкий доступ до перемикача в шторці сповіщень позбавить вас від примусової активації Темної режиму через вхід в Налаштування. Під час підтримки MIUI 11 розробники мають оптимізувати системні додатки, щоб абсолютно кожен з них, мав підтримку Темного режиму. І нагадаю, що системно ця опція доступна для моделей, які працюють на Android 9.

Далі поглянемо на поліпшені можливості Мі Провідника. Додаток «Провідник» з MIUI 11 отримав ряд корисних функцій. Тепер ви можете переглядати файли у вигляді мініатюр без будь-яких додаткових програм. З цим оновленням ви також отримаєте можливість виконувати важливі дії з вашими документами. Як на мене, це дуже зручно, адже не доведеться захаращувати свою систему стороннім софтом, адже застосування інструменту від компанії-виробника – набагато краще!

Перейдемо тепер до оновленої функції Always On Display. Зроблю маленьке уточнення – цей режим працюватиме на телефонах з AMOLED-екранами. Що нового тут у нас додається? По-перше, нові стилі, які з'являтимуться на екрані блокування. По-друге, їх гнучке налаштування, тобто ви можете написати якийсь текст, а він відображатиметься у вас на екрані блокування. До всього іншого, в майбутніх оновленнях розробники мають додати можливість кастомізації заднього фону, тобто встановити свою картинку замість системної. Крім цього, при активованому Always On Display нові повідомлення підсвічуватимуться мерехтінням екрану по краях. На собі я це вже випробував і можу сказати, що це дуже зручно!

Наступна причина, чому варто оновитися на нову оболонку – нові звуки в MIUI 11. Розробники вирішили додати певної взаємодії користувача та природи, пропонуючи на вибір звукові оповіщення про нові повідомлення в залежності від їх джерела. Тобто тепер ви не смикатиметеся щоразу на звичний звук повідомлення, а відразу розумітимете, що саме вам потрібно переглянути – сповіщення чи пропущену подію, оскільки нові звуки нададуть вам індивідуальності.

Тепер поговоримо про кастомізацію. Розробники додали нову тему, яка покликана урізноманітнити наші телефони і забути про вже звичну тему Безмежність (Limitless). На початку мені були незвичні нові іконки, адже вони чимось мені здавалися схожими на ті, що в iOS. Але після того, як я все-таки вирішив їх поставити, то переглянув своє ставлення до цього. Тепер іконки додатків виконані в єдиному стилі, а не як це було в Безмежності, і можу сказати, що тепер сприйняття робочого столу у мене зовсім іншим. Але а якщо вас ця тема не влаштує, то її можна змінити все в тому ж додатку Теми.

І насамкінець переходимо до однієї з останніх особливостей - це новий шрифт. У китайській прошивці він справді реалізований у повні мірі, як про це говорилося спочатку. Але от чомусь у глобальній прошивці, а саме їй присвячений сьогоднішній огляд, новий шрифт присутній місцями. Як на мене, розробникам варто було або трохи затримати анонс нової оболонки, або ж просто випустити перші збірки на пару тижнів пізніше, щоб адаптувати новий шрифт до наших літер.

На сьогодні – це все про особливості нової оболонки, які я можу відзначити. Звичайно ж, до уваги я брав тільки те, що реально може помітити користувач при взаємодії з телефоном.
Ну а в коментарях я від вас чекаю думок, що ж найбільше сподобалося саме вам. І взагалі, як саме ви вважаєте, чи варто переходити на MIUI 11?
2019-10-30 05:45:09
Favorites65 RateRate

Advanced Bunny

MattLife | from Mi 9 SE

always on display больше всего понравился. Всё жду обновления на mi 9 se :(
2019-10-30 06:58:13

Master Bunny

bezik | from app

О вот и статья) ну для разнообразия можно перейти. Но вот я столкнулся с проблемой в темах. Нет ни в одной теме строки состояния и в менеджере тем я тоже не нашел ниодной. Да и вообще в менеджере все темы теперь доступны только с 3 эскизами. Есть тема левая но надо с бубном сторонние темы подключать. Плохо что Сяоми так придавили менеджер тем.
2019-10-30 09:06:30

Master Bunny

С Т | from Redmi 5

Все це непогано .
2019-10-30 11:06:17

Advanced Bunny

I-Xiaomi | from Redmi 7

очень жду обновления на редми7(mi)🤗💕💕💕
2019-10-30 11:32:36

Semi Pro Bunny

Dhzon | from Mi 9T

дякую!
2019-10-30 11:39:08

Pro Bunny

serg1308 | from Redmi Note 5

Дякую за статтю, треба переходити, все що не робиться все на краще.
2019-10-30 11:48:31

Semi Pro Bunny

Labeo | from Redmi 5 Plus

короче нічого цікавого....а багів і оновлень прибавиться(((
2019-10-30 13:37:16

Advanced Bunny

Markus13 | from Redmi 5

Для Redmi 5 нічого і не зробили, крім нових звуків і шрифту. Який сенс тоді переходити?
2019-10-30 14:15:57

Advanced Bunny

Volcharik | from Redmi Note 7

Это всё класс, только ещё в ожидании чуда на Redmi note 7
2019-10-30 14:49:52

Pro Bunny

Katarios | from MI 8

чекаю на ми8
2019-10-30 14:54:05
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ilya Kotlyarov