In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Katowice

[] Pierwsze oficjalne spotkanie MFC Katowice już za nami

2019-10-27 08:31:34
2178 32
Drodzy Fani Mi,

W czwartek, 24.10.2019 odbyła się impreza inauguracyjna naszego Fan Clubu w Katowicach. Jest to pierwsza taka impreza w Polsce, ale mamy nadzieję, że pozostałe miasta równie sprawnie podejdą do tematu zbierania nowych członków oraz organizacji oficjalnej integracji Fan Clubowej. Jest to świetna okazja, na poznanie nowych Fanów ze swojego miasta, wymianę spostrzeżeń i skorzystanie z mnóstwa atrakcji, jakie zostały zapewnione podczas wydarzenia.
Chcesz zapisać się do Fanclubu, bądź założyć takowy w swoim mieście: https://c.mi.com/thread-2481246-1-0.html

Wracając do Katowic:
Na miejsu pojawiło się w sumie prawie 30-tu Fanów, w różnym wieku. Co jest niesamowite, wszyscy świetnie się ze sobą dogadywali - mimo dużej rozpiętości wieku, płci, wykształcenia czy poglądów - wszyscy Fani Mi potrafili znaleźć wspólny język i to idealnie widać również na zdjęciach - nikt nie pozostawał na boku, ani nikt się nie nudził. Wszyscy stanowiliśmy jedną, wielką rodzinę Mi :)

Imprezę zaczęliśmy od wręczenia drobnych podarunków dla wszystkich gości - każdy członek Fan Clubu dostał od nas koszulkę, czapkę promującą film Terminator oraz specjalny, indywidualny kod zniżkowy, do wykorzystania w Mi Store Katowice. Jak się okazało, ostatni gift był strzałem w dziesiątkę, bo wiele osób jest obecnie na etapie zmiany swojego starego telefonu na nowszy. Dzięki temu nikt nie wyszedł ze spotkania z pustymi rękami.

Po kilku wspólnych zdjęciach i selfie wykonywanych Redmi Note 8 Pro, udaliśmy się na nasze tory do kręgli. Jeszcze tylko eleganckie buciki i.... można grać! A cóż to były za rozgrywki - zbicia, krzyki kibiców, rekordy - wprost nie da się opisać emocji, jakie towarzyszyły kolejnej godzinie!

Gdy już wszyscy zgłodnieli, na stół wkroczyły zamówione wcześniej frykasy: napoje, zimne piwo oraz tyle pizzy, ile nawet 30tu głodnych Fanów nie było w stanie przejeść - słowem uczta bogów :) Co najlepsze na miejsce jednej zjedzonej pizzy, dochodziły dwie nowe! Ta wyżerka nie miała końca!

Po posiłku nastąpił czas na wyzwanie wieczoru - uczestnicy mogli wybrać tor, na jakim będą rozgrywać ostateczną walkę. Stawka była wysoka: zwycięzca każdego toru otrzymywał zestaw gadżetów od Xiaomi. Nie bez powodu, już w trakcie zapisów na poszczególne tory, odbywały się strategiczne narady i roszady.

Każdy uczestnik miał swoją wizję tego, jak należy rzucać, aby zbić jak najwięcej kręgli. Na szczególną uwagę zasługuje tu technika "na dinozaura" stosowana przez "TOR PRZEGRYWÓW", na którym sama miałam okazję grać :)

... i mamy zwycięzców! Nagrody dostał zwycięzca każdrgo z torów, a także fotograf, dzięki któremu możecie teraz oglądać te piękne zdjęcia, oraz szef Fan Clubu Katowice wraz z jego prawą ręką, dzięki którym ta impreza mogła się odbyć. Wszyscy, poza pomarańczową torebką szczęścia zostali również nagrodzeni wielkimi brawami :)

Podsumowując: Fan Club Katowice to grupa pięknych ludzi. Pięknych nie tylko na zewnątrz (co widać chociażby na zdjęciach), ale przede wszystkim wewnątrz. Każdy może liczyć tu na równe traktowanie, pomoc w razie potrzeby i przede wszystkim na świetną zabawę. Nikt nie wyszedł z imprezy znudzony, czy nie czuł się na miejscu osamotniony - daliśmy radę wymęczyć 30 osób, a mimo tego, każdy z gości wyszedł ze spotkania z uśmiechem na twarzy. Zresztą ten uśmiech towarzyszył mi jeszcze bardzo długo - daaawno nie byłam na takiej imprezie, na której KAŻDY uczestnik uśmiecha się od ucha do ucha! Ta energia wprost zaraża! Pierwsze spotkanie Fan Clubu uważam za idealne - nie mogło być lepiej. Dzięki kochani!

i najlepsze na koniec: w końcu udało się nam zrobić falę! :D Mogę umrzeć szczęśliwa ;)

Dziękuję Katowice! Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Fan Clubu!

2019-10-27 08:31:34
Favorites16 RateRate

Admin

Mi_Bunny Author |

No dobra... żeby nie było, że jesteśmy tacy idealni:

2019-10-27 08:34:14
Ale zazdro :) Naprawdę wygląda, że impreza była super. Gratulacje dla Katowic :)
2019-10-27 08:42:22

Moderador

przybort | from app

Widać, że nieźle się bawiliście. Brawo. I super skład Mi Fanów. I o to chodzi. Pozdrawiam.
2019-10-27 08:51:56

Pro Bunny

Melka | from app

Super imprezka,przynajmniej tak wygląda🥰
2019-10-27 08:52:04

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Super inicjatywa , czekamy na kolejne miasta , Brawooo Katowice!
2019-10-27 08:54:08

Advanced Bunny

Sysia | from app

Mi_Bunny
No dobra... żeby nie było, że jesteśmy tacy idealni:

dziękujemy było mega 😊
2019-10-27 08:55:26

Master Bunny

Febron | from app

Kapitalna relacja. Trudno o lepszą. Przecież ta pomarańczowa Pani, to Ty. Pamiętam fotę sprzed wyjazdu na urlop. Brawo! Jeszcze nigdy nie było tu tak miło i na luzie. Górą widać matriarchat. Ps. Oklaskami nagradzam również pomarańczową torebkę. :-D Ap. umierania:Zostań jeszcze z nami.
2019-10-27 09:01:32

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

superaśnie gratuluje
2019-10-27 09:15:14

Moderador

przybort | from app

RN8pro... Spisał się... Fotki fajne.
2019-10-27 09:15:44

Mi Tech Team

Never ExisT | from app

Super się bawiliście szkoda że mnie nie było :(  mam nadzieję że następnym razem się uda !
2019-10-27 09:38:12
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

880

• Threads

104

• Replies

401

2470