In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports

[Inne] Unboxing_Mi Body Composition Scale 2

2019-10-26 03:46:06
370 15
Drodzy Mi Fani,
Ostatnio, jak co roku :) miałem urodzinki.I jak zwykle moja druga, piękniejsza połówka sprawiła MI jedna z niespodzianek.W moje ręce wpadła waga, która napewno będzie odpowiadać za trzymanie formy i sylwetki, przed zawodami. Na rozgrzewkę, mały unboxingu.A już w najbliższym czasie, zrobię bogatą recenzje tego sprzęciku  :)

Instrukcja obsługi:

Waga w całej okazałości:

Recenzja wkrótce :)
2019-10-26 03:46:06
Favorites4 RateRate

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

gratuluje pomysłowości drugiej połówce :) a tobie kolego co mogę życzyć :) żeby waga zawsze "grała" hahaha
2019-10-26 05:21:09

Grand Master Bunny

Amsti Author | from Redmi Note 7

MiChauYolo
gratuluje pomysłowości drugiej połówce :) a tobie kolego co mogę życzyć :) żeby waga zawsze "grała" hahaha

Hehe dzięki [url]wielkie.Tak że w tym tygodniu postaram się zrobić recenzję ;)
2019-10-26 06:23:15
Trzymaj fason kapitanie 😉 łatwiej przybrać niż zrzucić 😉 jestem bardzo ciekawy tej wagi. Mam w planach zakup tego sprzętu. Czekam na recke.
2019-10-26 07:19:31

Moderador

przybort | from app

No to masz niespodziankę od żonki... Fajny prezent. Wszystkiego najlepszego z tej okazji. :-)
2019-10-26 08:19:35

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dołączę tutaj do życzeń i ja , a co do wagi to czekamy na recenzję ;-)
2019-10-26 08:36:23

Mi Test Team

michalms | from app

Najlepszego. Można powiedzieć, że Twoja piękniejsza połówka przywiązuje dużą WAGĘ do wyboru przemyślanego prezentu ;)
2019-10-26 09:11:56

Grand Master Bunny

Amsti Author | from app

Hehe Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia :))). Zgodzę się, moja kobieta wie że przywiązuje wagę do wagi,wkoncu taki sport heh.Juz niebawem obiecuje porządną recenzje użytkownika. Pierwsze zrzuty ekranu z ważenia już mam.I mogę powiedzieć że już j Śrem zadowolony.Pierwsza rzecz, która mogę powiedzieć na chwilę obecną to fakt,że ważyć należy się rano ,przed pierwszym posiłkiem .Gdyż po obiadku na przykład , waga wskazuje dziwne wyniki odnośnie ilości tłuszczów oraz białek w organizmie.Problem znika rano ;)
2019-10-26 09:31:52

Moderador

styliana | from app

Hmm... ja to takim wagom nie ufam. Jak taki sprzęt może obliczyć ilość tkanki tłuszczowej na przykład? Napewno nie dokładnie.
2019-10-26 12:29:02

Grand Master Bunny

Amsti Author | from app

styliana
Hmm... ja to takim wagom nie ufam. Jak taki sprzęt może obliczyć ilość tkanki tłuszczowej na przykład? Napewno nie dokładnie.

Waga wysyła impuls elektryczny o małym natężeniu przez stopy, na podstawie oporów skóry potrafi ocenić tę [url]dane.Poczekaj cierpliwie na recenzję,postaram sie wytłumaczyć wszystko.
2019-10-26 12:32:00

Grand Master Bunny

Amsti Author | from app

styliana

Waga, co prawda, nie jest rentgenem, więc nie prześwietla twojego ciała, niemniej jednak nowoczesna technologia pozwala w bardzo precyzyjny sposób zmierzyć urządzeniu proporcje między tkanką mięśniową a tłuszczową. W tym celu wykorzystywana jest metoda BIA (Bioelectrical Impendance Analysis), czyli bioimpendancja elektryczna. Pod tym tajemniczym pojęciem kryje się metoda analizowania oporu elektrycznego tkanek. Mięśnie i tłuszcz inaczej reagują na przepływające przez nie prąd elektryczny. Przez mięśnie przepłynie on bez problemu – ponieważ zawierają one duże ilości wody. Za to tkanka tłuszczowa wykaże znacznie większy opór – bo ma w sobie niewiele wody.

"W praktyce wagi z pomiarem tłuszczu są wyposażone dodatkowo w elektrody. Podczas pomiaru uwalniany jest delikatny impuls elektryczny (niewyczuwalny dla osoby ważącej się), a informacja zwrotna, którą uzyskuje urządzenie, pozwala precyzyjnie wskazać, jaki procent tkanek stanowią mięśnie, a jaki – tłuszcz.""
2019-10-26 12:39:11
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Grand Master Bunny

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band