In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини MIUI

Новини
Subscribed
Subscribe

[Новини] Презентовано Глобальну версію MIUI 11

2019-10-16 22:59:50
47062 207

Привіт, Мі-фани!

Сьогодні в Індії було оголошено про глобальний запуск MIUI 11, яка вже пройшла довгий і тернистий шлях з моменту випуску своєї першої версії. Зараз ми надзвичайно раді поділитися новою одинадцятою версією оболонки, над якою наша команда копітко працювала впродовж останнього року. Під час розробки MIUI 11 нашим основним завданням було зробити оболонку ще швидшою та кращою. З новою MIUI 11 ми готові зробити ваше життя більш динамічними, ніж будь-коли раніше.

MIUI 11 представляє абсолютно новий та сучасний дизайн користувацького інтерфейсу, який орієнтовано на перегляд контенту. Він включає такі функції як динамічне масштабування шрифту та динамічні звукові ефекти. Інтерактивні елементи управління та покращене використання кольорів дозволили нам створити систему, де ніщо не стане на заваді між вами й контентом. Також ми презентували новий Ambient Display, який отримав ще більш освіжаючий вигляд. Давайте подивимося докладніше!


Вас коли-небудь турбували телефонними дзвінками під час перегляду відео в ландшафтному режимі? Розчаровує, чи не так? Що ж, з MIUI 11 швидкі відповіді відішли в минуле. Зателефонуйте або дайте відповіді на повідомлення не відволікаючись від ігор або перегляду відео завдяки новій плаваючий вкладці. Через брак часу ми не змогли докладно розповісти про всі наші цікаві функції, тому, будь ласка, слідкуйте за оновленнями в наших соціальних мережах. Саме там найближчим часом ми покажемо більше цікавих функцій.


Жіноча аудиторія користувачів MIUI 11 тепер зможе більш краще та детальніше відстежувати свої менструальні цикли з оновленим додатком «Календар».

* Ця функція доступна тільки в Індії, Індонезії та Іспанії.

Чи уявляли ви колись собі рух без вашого телефону? Останнім часом необхідність контролю власної активності набирає оберти. Тепер ви зможете контролювати свої дії та інші важливі моменти прямо з екрана «App Vault».

* Ця функція доступна тільки в Індії, Індонезії та Іспанії.
* Ця функція доступна тільки на пристроях оснащених датчиком лічильника кроків.

Життя стане простішим з MIUI 11. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися дещо цікаве! Вже маєте якісь припущення?


«Калькулятор» допоможе в практичних розрахунках та рішеннях повсякденних завдань. Тепер додаток підтримує плаваючий екран для того, щоб краще справлятися з кількома завданнями відразу.


Керуйте своїми завданнями за допомогою функції списку справ в додатку «Нотатки». Перерахуйте всі завдання, синхронізуйте їх з календарем, створіть будь-яке завдання за допомогою універсальної функції «Завдання» або навіть запишіть його.


Додаток «Провідник» з MIUI 11 отримав ряд корисних функцій. Тепер ви можете переглядати файли у вигляді мініатюр, без будь-яких додаткових програм. З цим оновленням ви також отримаєте можливість виконувати важливі дії з вашими документами.

* Для перегляду документів, створених за допомогою сторонніх додатків необхідно поновити відповідну сторінку в диспетчері файлів. Mi Doc Viewer сумісний з деякими пристроями на Android Oreo та всіма пристроями на Android Pie. Наразі доступна підтримка всіх наступних форматів: *.doc, *.docx, *.ppt, *.pptx, *.xls, *.xlsx, *.pdf, *.wps та *.txt.

Тепер передача файлів вийшла на новий рівень. Діліться фотографіями, файлами або навіть додатками з іншими мобільними пристроями без різноманітних проводів.

* Ця функція сумісна з пристроями під керуванням Android Pie або більш пізніших версій (окрім: Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi 7, Redmi 7А, Redmi S2).

Тепер для друку документів більше не потрібен комп'ютер. MIUI 11 дозволяє друкувати фотографії та документи завдяки бездротовій мережі без встановлення додаткових програм. Зручні налаштування та понад 2000 підтримуваних моделей принтерів зроблять друк максимально простим, ніж будь-коли.

* Друк зображень та PDF-файлів можливий на пристроях під управлінням Android Pie або більш пізніших версій.

Шпалери — річ, яка спроможна додати відчуття індивідуальності кожному власнику смартфона. У нашому додатку «Теми» ви знайдете понад 100 000 унікальних шпалер, які досить високо оцінені нашими користувачами. Саме це змусило нас задуматися: «А що далі? Що, якщо ви зможете обирати в якості шпалер різні відеоролики, або навіть приватні відео?»


Завдяки співпраці з bobblekeyboard, разом нам вдалося створити клавіатуру, яка підтримує англійську та 25 додаткових мов для зручного набору тексту. Унікальність клавіатури Mint полягає в тому, що ви отримаєте можливість перекладати тексти з англійської на інші мови під час транслітерації. Також ви зможете знайти відповідні емодзі для всіх місцевих слів.


Життя непередбачуване, ми не в силах здогадатися коли саме можуть виникнути неминучі ситуації, в яких не буде можливості скористатися власним смартфоном для виклику допомоги. Ваші екстрені контакти тепер завжди на відстані одного дотику. Натисніть кнопку живлення 5 разів та смартфон відправить повідомлення SOS з інформацією про ваше місцезнаходження обраним контактам.


Власники серії Redmi K20 зможуть налаштуватися на інший рівень, встановлюючи будь-які улюблені цитати та фрази на екрані свого смартфону. А яка ваша улюблена цитата? Також ми повністю переосмислили індикатор повідомлень. Абсолютно новий дихаючий світ пожвавить весь ваш екран щоразу коли отримуватимете нові сповіщення. Чи готові ви випробувати це?


З серією Redmi K20 ми представили нову концепцію Always On та зробили ще один крок в цьому напрямку разом з MIUI 11. Насолоджуйтесь динамічними стилями годинників та загадковими калейдоскопами на екранах Redmi K20 та K20 Pro. Додайте своєму пристрою абсолютно нового вигляду.


У MIUI 11 ми інтегрували нові динамічні звукові ефекти, які максимально наближені до природних. Завдяки справжньому «святу слуху» своєрідна природна атмосфера зробить ваш початок дня неперевершеним. Звукові повідомлення в MIUI 11 настільки різноманітні, що ніколи не зазвучать однаково, адже протягом дня вони ідеально інтегруються під умови навколишнього середовища. Саме ці наші розробки отримали нагороду Red Dot Design Award у сфері програмного забезпечення для смартфонів.


Перетворіть смартфон на ідеальну ігрову консоль. Потужні ігрові інструменти та крутезні звукові ефекти допоможуть вам поринути з головою у всесвіт мобільного геймінгу! Технологія Game Turbo допоможе у випадках хибних натисків та оптимізує продуктивність, завдяки чому ваш смартфон буде готовий стати до бою в одну мить!


Починаючи з дизайну MIUI 11, ми вирішили прибрати деякі рядки та поля, щоб сконцентрувати увагу користувачів виключно на контенті. Наскільки це охайно? Основою всього інтерфейсу оболонки стала мінілалістична колірна філософія, завдяки якій вдалося зробити акцент тільки на ключових кольорах. В цілому, ми оптимізували MIUI 11 для максимально комфортного та повноекранного перегляду. Насолодіться прекрасним в темному режимі!


Тепер, коли ми перерахували ці функції, вам певно стане цікаво, коли саме ви зможете отримати нову MIUI на свої смартфони? Ось попередній графік розгортання MIUI 11, який засновано на поточному плані тестування.


* План розгортання оновлень може бути змінено!

MIUI 11 - Життя стає простішим! Дякуємо за увагу!


Rate

Number of participants 2 Experience +11 Pack Reason

View Rating Log

2019-10-16 22:59:50
Favorites142 RateRate
Новини
Актуальні новини про Xiaomi та не тільки
1504 Article Description     2004 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Super moderator

vladtitovich Author | from MI 8

#180

Перш ніж залишити коментар під цією темою типу «Чому мій Xiaomi досі не отримав оновлення?», рекомендуємо обов'язково ознайомитися з FAQ щодо оновлень до MUI 11 –  https://c.mi.com/thread-2614958-1-0.html
2019-11-18 20:00:00
Mi Ukraine в Telegram: @MiComUA

Pro Bunny

EvilDima | from Redmi 6A

#1

7а тільки що стартувала вибіркова а не 22 жовтня
2019-10-16 23:07:14

Advanced Bunny

kobevk1 | from Redmi 5

#2

Дуже і дуже дивно, MIUI 10 на Редмі 5 мені прилетів тільки в лютому, майже півроку після презентації десятки. А зараз MIUI 11 будуть розсилати впродов одного-двох місяців. Це дещо мене насторожує, але буду з нетерпінням чекати оновлення.
p.s. автору респект
2019-10-16 23:15:10

Semi Pro Bunny

dakkato | from Redmi Note 7

#3

Добре, чекати лишилося не так довго!
2019-10-16 23:21:27
EvilDima відповів о 2019-10-16 18:07:14
7а тільки що стартувала вибіркова а не 22 жовтня

Старт вибіркової розсилки не означає її остаточного випуску. Тобто, за графіком виходить, що у вказаний проміжок часу ці моделі мають отримати прошивку, випущену для всіх.
2019-10-16 23:21:56
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Master Bunny

astrolight | from MI 9

#5

Бачу редмі 7А і першій, і третій черзі. Приколісти.
2019-10-16 23:33:18

Advanced Bunny

MaryanTkachuk | from Redmi Note 7

#6

Супер. З нетерпінням чекаю оновлення. 👍👍👍👍👍📱📱📱📱
2019-10-16 23:41:59

Advanced Bunny

Bolt_Bobak_ | from MI 9

#7

ха! ми8 раньше чем ми9
2019-10-17 00:42:13

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#8

по штрих-коду пробовал скачать Mint-клавиатуру в Google Play Market - пишет в вашей стране недоступно...
2019-10-17 00:52:56

Semi Pro Bunny

Deduly | from Mi MIX 2S

#9

щось функція календарі, відслідковування менструації, наче як досягнення відокремленно - сподіваюсь вона схована і не нав'язлива.
2019-10-17 00:59:10

Rookie Bunny

0686585247 | from Redmi 7

#10

зачем вы удалили мою тему
2019-10-17 01:23:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

vladtitovich

Super moderator

 • Followers

  2160

 • Threads

  318

 • Replies

  322

 • Points

  6843

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Black Friday
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
MIUI
Справжній серіаломан
Telegram
З Великоднем!
50К
#2КращеНіж1
З Днем Незалежності України!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
New Home
Case is OK
Mi Love U & I
Bunny Winner
Mi 9 & Mi 9 SE
Make your choice
Android Q
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
Для чого ви використовуєте смартфон?
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
250K
Моторошний Хелловін
Results of the year
Режим "Профі"
Q&A №3
TikTok
Emoji Day
Black or White?
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Мі-батл: Епізод 5
Дротові VS Бездротові навушники
Мі-батл: Епізод 6

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list