In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Soru-Cevap] Uyku analizi ve adım sayar geçmişi uygulama ile senkronize olmuyor.

2019-10-06 16:28:48
111 1
Mi band 3'ün bütün fonksiyonları eksiksiz çalışıyor. Adım sayar da çalışmasına rağmen uygulamaya hiçbir şekilde yansımıyor. Aynı sorun uyku analizinde de geçerli. Oturum kapatıp açma, bağlantıyı koparıp tekrar bağlanma, uygulamayı güncelleme, uygulamayı silip tekrar yükleme vb. her türlü olasılığı denedim fakat hepsinde sorun devam etti. Yardımcı olan biri çıkarsa sevinirim. Teşekkürler.
2019-10-06 16:28:48
Favorites RateRate

Pro Bunny

FelisPardus | from MI 6

mi fit uygulamasını arka planda çalışması için kilitli konuma getirin. menu tusuna basıp mi fitin üzerine basılı tutun ve kilit isaretine tıklayın. boylece ön bellek sildiginizde mi fit kalacak. biraz sarj gidebilir fakat hava durumu vs gibi seyler surekli senkronize kalıyor. benim deneyimlerim bu şekilde.
2019-10-06 17:33:51
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6206322175

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

9

42