In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Vacuum Cleaner

[Ogłoszenia] Xiaomi / Przenośny ręczny odkurzacz w formie butelki wina

2019-10-01 04:49:25
568 16
Partner Xiaomi, firma Shun Zao, wprowadził nowy bezprzewodowy odkurzacz ręczny na platformie Crowdfunding. Urządzenie jest przenośne, a jego kształt jest podobny do butelki wina. Może więc być nie tylko użytecznym sprzętem do czyszczenia, ale także dobrym elementem dekoracyjnym przyciągającym wzrok. Wygląda zgrabnie i zajmuje minimum wolnej przestrzeni.

Siła ssąca tak małego urządzenia może osiągnąć nawet 12000 Pa, co jest równe niektórym odkurzaczom samochodowym w tym samym przedziale cenowym. Dlatego może łatwo wciągać skrawki papieru, okruchy i włosy.

Kolejnym ważnym parametrem jest żywotność baterii. Model wyposażony jest w trzy wysokowydajne baterie litowe 2000 mAh, które zapewniają żywotność baterii do 30 minut.
Model jest wyposażony w interfejs ładowania USB Type-C. Pełne naładowanie zajmuje około 3 godzin.
Standardowa zawartość opakowania obejmuje 2 dysze: wąską - do czyszczenia narożników i szczelin oraz szeroką - do czyszczenia powierzchni.
Wkład filtra to HEPA F7, który pomaga wyeliminować wtórne zanieczyszczenia w procesie czyszczenia. Filtr można wielokrotnie myć (bez długotrwałego zanurzenia).
Odkurzacz ma ukrytą diodę LED, która pomaga w czyszczeniu w ciemnych obszarach.

Mały rozmiar, łatwy w użyciu i do przechowywania, a wszystko to za 149 juanów (około 21 USD) w wersji standardowej i 299 juanów (około 42 USD) w wersji Pro.
2019-10-01 04:49:25
Favorites RateRate

Master Bunny

Febron | from app

Czym różni się wersja PRO od standardowej?
2019-10-01 04:55:41

Moderador

przybort | from app

No właśnie. Czym one się różnią. Do samochodu by mi się taki przydał. Ciekawa propozycja.
2019-10-01 05:13:13

Moderador

Vergiliusz Author | from app

Niestety tego nie podano w materiałach co wydaje się dziwnym, po co wspominać o wersji Pro i jej cenie jeżeli nie wiadomo co ona ma w sobie.
2019-10-01 05:19:28

Moderador

Ja mam jeszcze wątpliwości co do wiarygodności parametrów baterii. 2000mAh x3 i tylko 30 minut użytkowania? Trochę to dziwne....
2019-10-01 05:22:14

Moderador

przybort | from app

Vergiliusz
Ja mam jeszcze wątpliwości co do wiarygodności parametrów baterii. 2000mAh x3 i tylko 30 minut użytkowania? Trochę to dziwne....

Troszkę mała ta pojemność. Ciekaw jestem czy to 18650 akumulatory... Jak tak to można większej pojemności założyć.Na dłuższą pracę by wystarczyło. Czy są wogóle wymienne.
2019-10-01 05:48:36

Moderador

przybort
Troszkę mała ta pojemność. Ciekaw jestem czy to 18650 akumulatory... Jak tak to można większej pojemności założyć.Na dłuższą pracę by wystarczyło.

Teoretycznie jest to 2000 x 3 ale czy możliwe żeby wówczas czas pracy był tak mały? Tylko 30 minut? Tutaj chyba wkradł się błąd w oryginale.
2019-10-01 05:49:56

Moderador

przybort | from app

Vergiliusz
Teoretycznie jest to 2000 x 3 ale czy możliwe żeby wówczas czas pracy był tak mały? Tylko 30 minut? Tutaj chyba wkradł się błąd w oryginale.

No właśnie. Coś krótki ten czas pracy... może błąd.
2019-10-01 05:52:50

Moderador

przybort
No właśnie. Coś krótki ten czas pracy... może błąd.

Tu jest trochę więcej informacji ale czas pracy i pojemność baterii wydają się być potwierdzone:

https://www.gearbest.com/blog/tech-news/xiaomi-shunzao-wireless-hand-vacuum-cleaner-released-8203
2019-10-01 05:54:42

Mi Test Team

michalms | from app

Vergiliusz
Tu jest trochę więcej informacji ale czas pracy i pojemność baterii wydają się być potwierdzone:

https://www.gearbest.com/blog/tech-news/xiaomi-shunzao-wireless-hand-vacuum-cleaner-released-8203

Moze to kwestia dużej siły ssania, ewentualnie niedopowiedzenie polega na tym że akumulator 2000 stacza na 30 minut, a są 3 w komplecie poprostu. Taki odkurzacz to świetne uzupełnienie dla Twojego. Autonomiczny że względu na rozmiar czasem nie wjedzie np między jakąś szafkę a ścianę. posiadanie dodatkowo tradycyjnego, żeby takie zakamarki oblecieć trochę bez sensu, a taki mały w sam raz ;)
2019-10-01 05:59:42

Moderador

michalms
Moze to kwestia dużej siły ssania, ewentualnie niedopowiedzenie polega na tym że akumulator 2000 stacza na 30 minut, a są 3 w komplecie poprostu. Taki odkurzacz to świetne uzupełnienie dla Twojego. Autonomiczny że względu na rozmiar czasem nie wjedzie np między jakąś szafkę a ścianę. posiadanie dodatkowo tradycyjnego, żeby takie zakamarki oblecieć trochę bez sensu, a taki mały w sam raz ;)

Czyli wiem już o co prosić XIaomi przy następnej okazji, dzięki za podpowiedź :D
2019-10-01 06:01:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

• Followers

677

• Threads

177

• Replies

1806

9857