In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] Ty i Twój Mi Band!

2019-09-12 09:38:24
1906 25

Drodzy Fani Mi,

Ćwiczenia nie tylko pomagają utrzymać szczupłą sylwetkę, ale też wzmacniają wasze zdrowie. Są też najlepszym pomocnikiem w radzeniu sobie ze stresem i złą energią. Na pomoc przychodzi też opaska Mi Band, która została zaprojektowana po to, by wspierać codzienne nawyki zdrowotne i zachęcać Fanów Mi do ruchu.

Czy wiedzieliście, że aby zredukować możliwość wystąpienia chorób serca, czy by utrzymać odpowiednią wagę, dorosła osoba powinna być aktywna fizycznie przez co najmniej 150 minut tygodniowo?

My też chcemy dowiedzieć się, jak spędzacie czas z Mi Bandem. Gdzie najczęściej znajdujecie chwilę, by poddać się aktywności, w pracy, w domu, a może na lotnisku?

Wiemy, że zmotywować się do ruchu nie jest łatwo. Spróbujmy zainspirować siebie nawzajem w komentarzach. Opiszcie swoją przygodę, gdzie np. podczas biegania poznaliście kogoś wyjątkowego lub jak sport pomaga wam zrelaksować się po ciężkim dniu.

Śledźcie Mi Community, bo już wkrótce będziemy mieć specjalną misję dla użytkowników Mi Band.
2019-09-12 09:38:24
Favorites19 RateRate

Mi Test Team

michalms | from app

To może na początek jakaś promocja na Mi Band 4 dla społeczności Mi Community. Będzie dobra cena, będzie nas więcej, żeby wziąć udział w misji. Sam chce kupić jeszcze jeden.
2019-09-12 10:47:44

Pro Bunny

Furia12 | from app

Czekamy.
2019-09-12 11:40:04

Pro Bunny

MagicVixen | from app

Mnie zainspirowała chęć rywalizacji ze znajomymi z pracy. Ot tak rzucone małe wyzwanie. Co tydzień lub dwa, gdy się spotykamy po godzinach sprawdzamy ile kroków zrobiliśmy, kto się najmniej denerwował w pracy (na podstawie pomiaru tętna). Przydzielanie codziennie dodatkowego przywileji, czyli udzielanie zgody i prawa do narzekań w danym dniu z powodu zarejestrowanego złego snu (brzmi śmiesznie, ale takiego dnia jesteśmy dla siebie pobłażliwi). Co to spowodowało przestaliśmy korzystać z windy w firmie, a w weekendy dużo spacerujemy żeby spróbować jednak przyprzedzić, któregoś z kolegów. Nagroda pojawia się w poniedziałek zwykle owoce, czasem coś słodkiego !
2019-09-12 11:48:50
czekamy za misja :) najlepiej znalezc sobie kogo do motywacji i robic to nawzajem
2019-09-12 12:01:59
miło_mi

Grand Master Bunny

Amsti | from app

Mi band nie musi mnie motywować do sportu ,bo zajmuje się nim od 12 lat.Jednak daje mi świetna radość z aktywności fizycznej poprzez sprawdzanie swoich wyników, postępów.Jest to super urządzenie dla sportowców jak i dla każdego amatora sportu.Noe zależnie od wieku i kondycji.Jest to sprzęt prosty w obsłudze i funkcjonalny.
2019-09-12 12:20:38

Grand Master Bunny

Amsti | from app

MagicVixen
Mnie zainspirowała chęć rywalizacji ze znajomymi z pracy. Ot tak rzucone małe wyzwanie. Co tydzień lub dwa, gdy się spotykamy po godzinach sprawdzamy ile kroków zrobiliśmy, kto się najmniej denerwował w pracy (na podstawie pomiaru tętna). Przydzielanie codziennie dodatkowego przywileji, czyli udzielanie zgody i prawa do narzekań w danym dniu z powodu zarejestrowanego złego snu (brzmi śmiesznie, ale takiego dnia jesteśmy dla siebie pobłażliwi). Co to spowodowało przestaliśmy korzystać z windy w firmie, a w weekendy dużo spacerujemy żeby spróbować jednak przyprzedzić, któregoś z kolegów. Nagroda pojawia się w poniedziałek zwykle owoce, czasem coś słodkiego !

Genialne rozwiązanie 😎
2019-09-12 14:32:34

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

Mój mi band najwięcej Km wyrabia w pracy bo tam pokonuję około 6000-10000 kroków 😁 po za tym zaczynam się powoli motywować bo syn ma lepszą kondycję odemnie i muszę mu dorównać 😁😃
2019-09-12 15:33:35

Pro Bunny

AntyHaker | from app

michalms
To może na początek jakaś promocja na Mi Band 4 dla społeczności Mi Community. Będzie dobra cena, będzie nas więcej, żeby wziąć udział w misji. Sam chce kupić jeszcze jeden.

Zapomnij. Taką drobnicę lepiej z Chin zamówić.

Co do sedna. Dla mnie Mi Bamd to głównie zegarek i powiadomienia z telefonu. Do ćwiczeń mi zbędny :P
2019-09-12 15:40:46

Mi Test Team

michalms | from app

AntyHaker
Zapomnij. Taką drobnicę lepiej z Chin zamówić.

Wydaje mi się, że spokojnie moglibyśmy dostać "chińskie" ceny tak po znajomości (mi community). a wtedy i gwarancja na 2 lata ;). Poza tym może jakieś fajne limitowane paski w komplecie. Takie nigdzie nie dostępne. specjalnie dla nas zrobione i zaprojektowane, a może nawet zaprojektowane przez nas ;)?
2019-09-12 15:45:17

Pro Bunny

AntyHaker | from app

michalms
Wydaje mi się, że spokojnie moglibyśmy dostać "chińskie" ceny tak po znajomości (mi community). a wtedy i gwarancja na 2 lata ;). Poza tym może jakieś fajne limitowane paski w komplecie. Takie nigdzie nie dostępne. specjalnie dla nas zrobione i zaprojektowane, a może nawet zaprojektowane przez nas ;)?

Jak pisałem, zapomnij :D
2019-09-12 16:41:54
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Kajo​

Moderador

• Followers

247

• Threads

16

• Replies

51