In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Xiaomi

Новини
Актуальні новини про Xiaomi та не тільки
1477 Article Description     1975 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Semi Pro Bunny

DmitriPrishepa | from Redmi Note 5

Зачем эксперементировать с редми, люди покупающие данную линейку хотят стабильность за умеренную суму, в чем снап 600 линейки справлялся отлично, стабильно годика на 2-3 тел есть обновы кастомы, а вот мтк это конечно что то, тут недавно новость о закрытии была, тут уже вдруг взлетают, ставьте их в серию ми, что ж там не показываете все мощь мтк коль он так хорош
2019-08-27 19:00:10

Rookie Bunny

yrantos | from Redmi Note 7

нормально
2019-08-27 22:42:31

Semi Pro Bunny

Lilou | from MI 8 Lite

у мене є два опита використання смартфонів на чіпсеті mtk перший, це redmi note 2 з helio x10 процом, i meizu m2, причом мейзу досі  використовую, як gps на велосипеді коли їздю, його не жалко, якщо впаде і розібється, і я скажу що такий старий телефон, а досі не погано працює, аналогічної давнини моделі самсунга на ексіносі взагалі кирпічами стають, ними не можливо користуватися, а note 2 так той взагалі і досі норм себе чухає, якби не розбив його то можна було б ще і досі користуватися, звісно якщо у вас ще дитинство в жопі і ви на телефоні в ігрульки граєте то так він уже не підійде а для gps, почти, тєлєги, дзвінків і других подібних програм ще можна юзати. Яка основна мисль? Що на мою думку так медіатек норм процесор і якщо їх використання ще більше зменшить ціну пристроїв то медіатек добре рішення, хочете все і відразу, купляйте флагмани от і все, як на мене рішення використовувати медіатек правильна, хай кантора підіймається, більше конкуренції - краща продукція. Ну і відразу відсікаю тим, хто зараз почне нити: "от і користуйся своїм медіатеком" хочу вас розчарувати, користуюся уже другим телефоном підряд на драконі( 650, 660), так проц кращий за ексинус но за медіатек я б не сказав шо прям круче, можливо тільки в іграх, хоча в ті шо я граю інколи ідуть чотко на любом проці я думаю)))
2019-08-27 23:02:08

Pro Bunny

Пирань | from Redmi Note 5

хочешь больше хейтеров ставь мтк
2019-08-28 01:48:06

Master Bunny

RexLexFex | from Redmi Note 5

дякую
2019-08-28 02:27:53

Semi Pro Bunny

DmitriPrishepa | from Redmi Note 5

Lilou
у мене є два опита використання смартфонів на чіпсеті mtk перший, це redmi note 2 з helio x10 процом, i meizu m2, причом мейзу досі  використовую, як gps на велосипеді коли їздю, його не жалко, якщо впаде і розібється, і я скажу що такий старий телефон, а досі не погано працює, аналогічної давнини моделі самсунга на ексіносі взагалі кирпічами стають, ними не можливо користуватися, а note 2 так той взагалі і досі норм себе чухає, якби не розбив його то можна було б ще і досі користуватися, звісно якщо у вас ще дитинство в жопі і ви на телефоні в ігрульки граєте то так він уже не підійде а для gps, почти, тєлєги, дзвінків і других подібних програм ще можна юзати. Яка основна мисль? Що на мою думку так медіатек норм процесор і якщо їх використання ще більше зменшить ціну пристроїв то медіатек добре рішення, хочете все і відразу, купляйте флагмани от і все, як на мене рішення використовувати медіатек правильна, хай кантора підіймається, більше конкуренції - краща продукція. Ну і відразу відсікаю тим, хто зараз почне нити: "от і користуйся своїм медіатеком" хочу вас розчарувати, користуюся уже другим телефоном підряд на драконі( 650, 660), так проц кращий за ексинус но за медіатек я б не сказав шо прям круче, можливо тільки в іграх, хоча в ті шо я граю інколи ідуть чотко на любом проці я думаю)))

ну вот вы говорите сами что в играх мтк звёзд с неба не хватает, так вот стоит задуматься что есть то в этом причина значит вычислительная мощь то слабее, плюс энергоэффективность что б кто не говорил но в снапа она получше, мтк как страдали так до сих пор от этого и страдают, экономия 10-20 баксов того не стоит, я не спорю мтк не совсем дно, но для своего ценового сегмента, а тут как бы и не совсем бюджетку покупаешь, я б сказал даже среднячек, но с таким процом как бы задумываешься что в итоге то получаешь
2019-08-28 03:01:18

Advanced Bunny

iovlev79 | from app

решение имеет право на жизнь, почти 300к попугаев в антуту об этом говорит, ну а игры нужны далеко не всем, если будет хорошая энергоэффективность, то вполне себе телефон
2019-08-28 03:26:46

Super moderator

юрійMiFan Author | from MI 8 Lite

Lilou

ну ось і я мав Redmi Note 2,і жодних проблем за 3 роки,і далі він пішов в добрі руки. За автономність- звичайно хотілося б краще,але класний екран 5,5 дюйми і батарея в 3060мАг,на той час мабуть чи не найкращі за таку ціну були
2019-08-28 03:41:21

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

Великі боси заспокоїли,-дякую.
2019-08-28 05:05:02

Master Bunny

VGPro | from MI 9

хз,не могу никак поверить что МТК будет лучше,или хотябы на уровне Снапа
2019-08-28 05:24:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

юрійMiFan

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Black Friday
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Краща тема тижня Січень
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Краща тема Січня
Краща тема тижня Лютий
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Redmi 5/5 Plus
Краща тема Лютого
Краща тема тижня Березень
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Краща тема Березня
З Великоднем!
Краща тема тижня Квітень
Redmi Note 5
Краща тема тижня Травень
50К
Краща тема Травня
Краща тема тижня Червень
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Master of Speed
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Mobile Photography Lover
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Redmi Note 7 In Space
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Happy July
Fortune’s Global 500
#9РоківMIUI
Для чого ви використовуєте смартфон?
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
250K
Моторошний Хелловін
Results of the year
Режим "Профі"
Q&A
Q&A №2
Q&A №3
TikTok
Mi Flash Live
Black or White?
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
Мі-батл: Епізод 5
Дротові VS Бездротові навушники
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 6

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list