In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Rookie Bunny

6225087752 | from Redmi Note 7

Здравствуйте. Меня зовут Александр, з г.Херсон,  Украина. Моя история начинается перед 18-летием. Мой телефон доживал концы, еле заряжался да и вообще был слишком слабый. Потом мне припала возможность использовать смартфон от великой компании Xiaomi- и мне понравилось. Но этот телефон принадлежал близкому человеку, у которого я не мого его отобрать. И 21 июля мне был подарен Redmi Note 7. Сказать, что я был удивлён, ни сказать ничего. Это было очень приятно, особенно получив такую модель. Вот моя краткая, но радостная история. Всем добра!!!
2019-08-22 23:35:30

Rookie Bunny

6223154481 | from Redmi Note 7

Привіт, мене звати Андрій, я з м.Вінниця. Моя історія: довгий час в мене був телефон Meizu , і ось одного разу він почав виходити з ладу, постало питання про купівлю нового телефону, а, найголовніше, де взяти кошти? Пішов працювати мед.братом в лікарню, паралельно зустрічаючись з дівчиною. Зрозуміло, що  витрачались гроші і на дівчину, тому я не міг назбирати . І от вона одного разу мені каже "Ми розходимося" .  Невдовзі я купив собі Redmi Note 7 , такого задоволення від розлучення з дівчиною я ніколи ще не отримував, дякую вам ♥️
2019-08-22 23:37:02

Pro Bunny

1636680046 | from Redmi Note 7

привіт мене звати Іван я з м.Луцька,я є власником чудового девайсу купляв я його по предзамовленю на Алло,це самий крутий телефон який в мене був від redmi 3 до redmi 4x,задоволений на всі сто ним.На роботі була кумедна ситуація ми з товаришем положили телефони на стіл,запрацювалися телефони накрили паперами забулися про них ,що вони там лежать коли на один із телефонів надійшов дзвінок)автоматом почали шукати телефон в поспіху перевертаючи папери зацепили руками телефони і вони попадали зі стола,Айфон був в захисному скляному(оригінальному) чохлові мій без,так як не встиг придбати,на мому жодних подряпин а в товариша чохол розбився) от вам і приклад дорощий не означає краще!!!

2019-08-22 23:37:41

Advanced Bunny

1608262415 | from Redmi Note 7

Всім привіт. Мене звати Іринка, із міста Києва. Я фанатка сім'ї Xiaomi вже більш ніж три роки. Свій перший телефон redmi 3,  я втопила у червні. І знаєте як якого врятувала? Рис! Хтось каже, що цей лайфхак не працює, що все одно потрібно нести у сервісний центр, але цьому методу "+"! Телефон декілька діб, знаходився повністю занурений у крупу, а так як я всеодно хотіла оновити телефон, то ось він Redmi Note 7. В результаті, redmi 3 врятовано, а я счастлива власниця 2 чудових телефонів:)
2019-08-22 23:38:07

Rookie Bunny

John_Doe_ | from Redmi Note 7

Всем привет! Меня зовут Михаил, родился и проживаю в Запорожье, Украина! Я ждал это чудо всю свою жизнь, с рождения. Как появился на свет, сразу понял, Redmi Note 7 это то, что мне не хватает в жизни. И вот я счастливый обладатель этого смартфона. Заменил мне ноутбук, компьютер, а жене фотоаппарат. В общем, жизнь удалась! Мечты сбываются! Всё благодаря компании Xiaomi! За ними будущее планеты! Есть повербанк (отличная вещь), приставка к телевизору Mi Box S, теперь хочу телевизор от Xiaomi! Любимая компания всей семьи! С уважением, фанат Xiaomi!!!!!
2019-08-22 23:38:34

Rookie Bunny

B'es | from Redmi Note 7

Всем привит,мене звати Миша,я из города Бровары.Я не так давно став власныком Redmi not 7,и всем доволен тут даже нету что ище добавить 😁😆😁
2019-08-22 23:40:07

Rookie Bunny

6150991588 | from Redmi 6A

прихажу срабаты и кто то завёт меня иди вечерять и я непоня кто ето сказал то шо я живу оди захажу атам телифон redmi note 7😂😂😂😅😅😂😂😂
2019-08-22 23:40:26

Rookie Bunny

1637290568 | from Redmi Note 7

Поділився цією темою
2019-08-22 23:41:12

Semi Pro Bunny

1978 1806973061 | from Redmi Note 7

Меня зовут Александр Я с Запарожскай области живу в пгтВеселое.Я использую нот7 телефон просто бомба хотя и говорят что нет не чего такого в нем но я понял что после моего бывшего нот4x это телефон клёвый и всем могу доказать хочется ещё и жене подорить такой на 23 Сентября но посмотрим как удача посмотрит
2019-08-22 23:41:21

Rookie Bunny

6236024110 | from Redmi Note 7

вітаю) моє ім'я Ірина і я з карпатського міста Долина що на Івано-Франківщині. і Я - мама! люблю своїх синочків безмежно. Діти-квіти)) бо саме завдяки їм я є Володаркою redMi Note 7
Прогулюючись з дітьми, а це означає: йти ..відповідати на запитання..тримати за руку.. слухати їх історії..думати про безпеку. і тп і ТД. то от так гуляючи задзвонив мій redMi 5+ і продовжуючи так от гуляти я вирішила ще й відповісти на дзвінок..телефон вихопився з рук і летів так довго...і розбився (( було шкода дуже і сумно. недовго думаючи, увірвавшись до крамниці спитала про новинки MiЗа 10 хвилин я стала володаркою 7 пристрастей: зв'язок, звук, фото, відео, соцмережі, додатки, дзеркало. І він ще й фіолетовий..і це фантастика. ( redMi 5+ зремонтували і як спадок переданий нащадку;))
2019-08-22 23:42:39
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8380

• Threads

363

• Replies

396

140548