In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Pro Bunny

MaksOK | from Redmi 7

Привіт я Максим і я з городу Валки що в Україні  ось не так давно я придбав собі новенький Redmi Note 7 і жодного разу не пошкодував  Як тільки я придбав цей смартфон і розкрив його уся моя рідня прийшли і кажуть мені : давай ми його купимо за півціни а я кажу як е за півціни якщо я
його тільки відкрив іще не ввімкнув а вони мені кажу нам він так сподобався що ми хочемо у тебе його забрати безкоштовно а я кажу : Я вам заберу я свій новенький та улюблений Redmi Note 7 не віддам я за нього гороюну так вони і пішли без нічого .  Я дуже люблю компанію та їхні смартфони дуже приємна ціна і якість !
2019-08-23 14:30:09

Rookie Bunny

6192115575 | from Redmi Note 7

Всім привіт! Мене звуть Павло і я з міста Харків, Україна. Моя історія про запеклу боротьбу за маленьку, але все ж таки мрію) Справа в тому, що моєму старому телефону було вже майже 5 років і "дідусю" вже треба було йти на заслужений відпочинок. Я, в свою чергу, хотів новий крутий гаджет за доступною ціною. Ще з листопада 2018 року я почав слідкувати за новинкою Redmi Note 7: читав статті та дивився відео на YoutTube і зрозумів, що кращого за нього просто не існує, а тому мені потрібен саме цей смартфон. Я дуже сподівався зробити собі подарунок до Дня Народження. Відбулась презентація і ось стартувало передзамовлення за акційною ціною... Я взяв участь у розіграші, але, нажаль, він пройшов повз мене. Бажаючих виявилось більше ніж запропонованих гаджетів(
Я тримався і подав передзамовлення до двох магазинів: який швидше привезе, там і придбаю.   Мій День Народження був на порозі, а мені не телефонували. Коли ж я зателефонував до операторів, мені сказали: дуже багато замовлень і вони не встигають. Добре, але в мене вже не було часу чекати... "Врешь - не возьмеш!" згадав я вислів класика і рванув об'їжджати усі відомі мені магазини! Приблизно у сьомому за рахунком магазині мені пощастило - вони тільки отримали партію смартфонів, проте всі вони були привезені на замовлення!((( За моїм наполегливим проханням працівник магазину почав телефонувати клієнтам, що робили передзамовлення! І, о диво, один клієнт відмовився, тому що саме відлітав на відпочинок і ніяк не міг забрати смартфон! Так я відвоював собі свій Redmi Note 7))) До речі хочу зауважити що до того моменту бачив його тільки у рекламі та відео та не тримав у руках. Але отримавши у магазині закохався у цей смартфон ще сильніше!
Боріться за свої мрії і вони обов'язково здійсняться!
2019-08-23 14:39:56

Rookie Bunny

pavlo123 | from Redmi Note 7

Greysand
Привіт,мене звати Сергійя з міста Лозова Харківської області. Я нещодавно став власником Redmi Note 7, Я вже давненько мав необхідність змінити свій старий смартфон (meizu), проте не було нагоди. І ось він сказав "до зустрічі", і я вирішив купувати Redmi Note 7, у сусідньому магазині (оформив розстрочку). Ось у такий спосіб я вдруге приєднуюсь до MI родини. А перший раз , то вже інша історія...
,

всім привіт мене звати Павло і недавно мені подарували новий смартфон це був redmi note 7
2019-08-23 14:57:25

Rookie Bunny

Bay_Max | from Redmi Note 7

Мене звати Максим, з Южноукраїнська, місяц назад я придбав собі Redmi Note 7 у кольорі Neptune Blue. Так вийшло що мій колега придбав точнісінько такий самий. Ми обидва "одягнули" у стандартний чохол. І ось одного разу, закінчивши робочий день, ми сплутали свої телефони ( робочі столи находяться поруч). По дорозі додому звонить "мій" телефон, чую рінгтон не знайомий, виужую з кишені і розумію що це не мій, звонила дружина колеги. В підсумку, зв'язався я з колегою, обмінялись телефона і вирішили купити різні чохли. От така кумедна історія вийшла.
2019-08-23 14:59:16

Rookie Bunny

pavlo123 | from Redmi Note 7

Greysand
Привіт,мене звати Сергійя з міста Лозова Харківської області. Я нещодавно став власником Redmi Note 7, Я вже давненько мав необхідність змінити свій старий смартфон (meizu), проте не було нагоди. І ось він сказав "до зустрічі", і я вирішив купувати Redmi Note 7, у сусідньому магазині (оформив розстрочку). Ось у такий спосіб я вдруге приєднуюсь до MI родини. А перший раз , то вже інша історія...
,

всім привіт мене звати Павло я зі Львова і недавно мені подарували redmi note7 на моє день народження яке святкувалось в Хорватіїколи ми приїхали додому то я почав шукати свій телефон але не міг його знайти і вже подумав що забув його в Хорватії виявилось що він весь цей час був у мене в руках
2019-08-23 15:38:46

Rookie Bunny

Serggoz | from Redmi Note 7

Вітаю! Мене звати Андрій. Я з міста Теофіполь, Україна. Я живу із Redmi Note 7 всього кілька місяців. Проте уже накопичив велику кількість позитивних емоцій від користування. Особливо, мені сподобалась об'ємна батарея, яка одного разу зберегла купу нервів мені та мої мамі))) Справа в тому, що я студент і відїзжджаючи з дому на дуже важливий іспит, я геть забув взяти із собою зарядку та ще й сам смартфон був заряджений ледь на 40%. Я злякався, що мені не вистачить запасу до кінця дня і мама буде хвилюватись аж до мого приїзду. Але смартфон мене приємно здивував — із увімкненим режимом енергозбереження я пропр ацював увесь день! Мої попередні телефони так не могли) Тому я вдячний Xiaomi за те, що їх техніка пробачає незібраність таких користувачів як я)
2019-08-23 19:32:34

Rookie Bunny

6233748725 | from Redmi Note 7

Мене звати Наталія, я з міста Полтава (Полтавська обл.). Моя історія пов’язана з кольором смартфона. Почалося все з того, що майже два місяці назад, намертво вийшов з ладу мій бойовий старичок SONI С2305. Виникла потреба швидко визначатися з моделлю нового телефону. Особисто для мене процес вибору завжди доволі тривале і тяжке дійство. Ну не вмію я «побачила, придбала, забула». Отже, гугл в поміч))
Загалом, протягом багатьох років, ще починаючи з 2000-х, визнавала лише два бренди – SONI та NOKIA. Визначилася з вагомими для мене технічними критеріями і почала пошук. І як не дивно, ідеальної моделі за ціна + тех. характеристики у цих брендів не знаходжу. А був такою моделлю саме Redmi Not 7. Трохи насторожувало, що фірма ще для мене не знайома, але позитивні відгуки зробили свою справу))
В результаті, оскільки я блондинка, звертаю увагу на колір Nebula Red Взагалі мені здається, вже можна писати праці з теми «скажи який в тебе смартфон і я скажу хто ти»
Відправляюся у вояж по іменитим магазинам міста. І тут мене чекав «нежданчик». Моделі в такому кольорі ніде немає(( З кожним магазином настрій понижується, доки не досягає критичної точки «нижче плінтуса». Заплентуюсь, саме «заплентуюсь», зморена і без настрою в останній магазин. І та-даа-м!!! Ні, звісно, в наявності такого кольору немає  Але, є пропозиція доставити його на замовлення з центрального складу.
Два дні очікування і лопочу по свій телефончик. І тут почалося… Подивитися на цей диво-дивний колір зійшлися усі продавці магазину)) «Який гарний колір», «Який незвичний колір» і т.п. епітети висловили майже всі)) Далі йду у сервісний центр мобільного оператора замінити формат сім-картки. Тут також ситуація з диво-дивним кольором повторюється)) Взагалі я тепер часто чую: «Який прикольний телефон. А що це за модель?». На що відповідаю: «Redmi Not 7». …. – «Ойй, який клааасний»!
Отже, «колір має значення»! А конкретно в моєму випадку, слугує пасивною рекламою бренду))
Отака звичайна історія про незвичайний телефон))

P.S. Для надання історії емоційного забарвлення і колориту, було використано сленг та полтавський суржик
Дякую за увагу
2019-08-23 21:00:15
Invalid floor, the posts have been deleted #188
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8372

• Threads

363

• Replies