In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Епічна місія кличе! Стань першим Mi-Фаном, який розпакує новенький смартфон Redmi

2019-08-20 08:54:45
66163 188
Вітаю, друзі!
Ми знаємо, що Redmi Note 7 - один з найулюбленіших смартфонів серед Мі-Фанів, тому сьогодні ми хочемо ще раз нагадати, що по всьому світу було продано більш ніж 20 мільйонів одиниць Redmi Note 7! Ми не могли б цього досягти без наших дивовижних Мі-Фанів, тому дякую всім за неймовірну любов та підтримку!

З нагоди досягнення Redmi Note 7 такого значного результату, ми підготували спеціальну місію для всіх власників Redmi Note 7!

Ви готові до спеціальної місії Redmi Note 7?

У чому полягає місія?
Розкажіть нам історію про ВАС та ВАШ Redmi Note 7!

Поділіться своєю цікавою історією з нами, щоб отримати шанс виграти Mi Home Photo Printer та стати першим, хто отримає можливість розпакувати новий смартфон Redmi від Xiaomi!

Дата участі у конкурсі:
з сьогоднішнього дня до 23.08.2019

Дата оголошення переможців:
28.08.2019

Призи та як взяти участь:
Поділіться цікавою або кумедною історією про вас та Redmi Note 7 в коментарі нижче, щоб отримати шанс стати Головним переможцем, та виграти Mi Home Photo Printer та найновіший смартфон Redmi від Xiaomi. Тож поспішай, переможцем може стати лише один користувач!

Правила:
  • Переможцем може стати лише один користувач!
  • Учасники ОБОВ'ЯЗКОВО мають бути власниками Redmi Note 7.
  • Ми шукаємо реальні та цікаві історії. Історія повинна бути вашим оригінальним твором.
  • Кожен Mi ID може публікувати лише одну історію.
  • Переможців обирає Адміністрація Mi Community*.
  • З переможцем зв’яжуться за допомогою Приватних повідомлень в Mi Community. Якщо користувач не відповість протягом 5 днів, вважатиметься, що він відмовився від свого призу.
  • Найновіший смартфон Redmi від Xiaomi буде надісланий поштою переможцю після його офіційного запуску в Україні.
  • Mi Community & Xiaomi мають право використовувати коментар переможця у майбутніх маркетингових та рекламних матеріалах.
  • Переможця можуть попросити зняти відео за допомогою свого пристрою, якщо це потрібно.

*Під Адміністрацією Mi Community мається на увазі Адміністратори, модератори та члени команди Мі Community Україна. З огляду на це, модератори, адміністратори, інші особи пов’язані з організацією розіграшу, а також їхні близькі родичі не можуть брати участь у розіграші. Відбір переможця в Україні відбуватиметься в 2 етапи. На 1 етапі Адміністрація Mi Community України відбирає 10 найкращих робіт серед всіх, хто виконав умови розіграшу, шляхом закритого голосування. На другому етапі, з 10 робіт буде відібрано одну, за допомогою сайту Random.org.

Зразок створення історії:
Мене звати …….. (ваше ім’я), з …….. (назва населеного пункту та країни), ….(текст історії)

Розкажіть нам свою історію, і станьте знаменитістю Mi Community!
2019-08-20 08:54:45
Favorites71 RateRate

Rookie Bunny

6187733998 | from app

Всім привіт,мене звати Сергій,я із міста Шаргород,не так давно я став власником redmi note 7 . За данний телефон у моїй сім'ї розгорнулася запекла боротьба. Справа в тому що приблизно 3 місяці назад я вирішив змінити смартфон,і тут мій друг вирішив змінити редмі 7 на мі9,спочатку він запропонував мені його за пів вартості зі словами" не пошкодуєш",але ж я завзятий фанат Соні сказав "я подумаю". Друг вирішив не чекати і запропонував телефон двом своїм родичам,и тут почалось. Я подивився огляд на просторах інтернету і зрозумів,що я його хочу,проте тут виявилось що я не один,у мене появилось ще два конкурента. Почався справжній аукціон. Звичайно я викупив телефон ,проте мені шкода що довелось змагатись з родичами. Дякую другу за телефон. Обіди пройшли інші учасники "аукціону" отримали редмі 5+ і редмі ноут 4. Перемогла дружба і завдяки АУКЦІОНУ МИ приєднались до сім'ї XIAOMI
2019-08-20 11:13:23

Rookie Bunny

Greysand | from Redmi Note 7

Привіт,мене звати Сергійя з міста Лозова Харківської області. Я нещодавно став власником Redmi Note 7, Я вже давненько мав необхідність змінити свій старий смартфон (meizu), проте не було нагоди. І ось він сказав "до зустрічі", і я вирішив купувати Redmi Note 7, у сусідньому магазині (оформив розстрочку). Ось у такий спосіб я вдруге приєднуюсь до MI родини. А перший раз , то вже інша історія...
,
2019-08-20 12:30:33

Semi Pro Bunny

cat19y | from Redmi Note 7

Всем привет, меня зовут Юля, я из Харькова. познакомилась с этим зверьком я в цитрусе когда думала что выбрать эпл или андроид, на замену редми 4 Прайм, за эпл меня отговорили - он дорогой и не практичный ( там почти за все платить нужно) когда увидела редмик он мне очень понравился, особенно его задняя крышка и дизайн. Ради этого красавца пришлось продать свой гироскутер. Сначала искала бу, так как на новый не хватало, а потом мне очень повезло найти его на алло уценка, с хорошей скидкой из за царапины на экране. Я с редмиком у же почти 2 недели и он не перестает меня радовать: шустрый, красивый, камера классная, большой экран - но бывает ещё не привычно после 5".
2019-08-20 12:58:54
Invalid floor, the posts have been deleted #4

Rookie Bunny

DarkRedmi | from Redmi Note 7

Мене звати Богдан, я з міста Умань.Два місяці тому, я вирішив замінити свій старенький Redmi 4A на щось новеньке, вибір впав на Redmi Note 6 і Redmi Note 7 і я звісно ж вибрав Redmi Note 7.
Проблема була тільки в тому що смартфона не було в  наявності, прийшлося чекати ще 3 дні поки його привезуть!
Це були найгірші 3 дні в моєму житті, коли кожних 2-3 години заходиш на сайт пошти щоб відстежити посилку і знаєш що вона ще в дорозі)
Ну от і настав день щастя, прийшла СМС що посилка вже в відділенні, я кинув всі справи і помчався на пошту але марно радів!
Коли я відкрив в відділенні посилку то виявилося що у смартфона тріснув екран, я був дуже засмучений, зв'язався з продавцем щоб той повернув мені кошти і звернувся до магазину АЛЛО за допомогою!
Вже в АЛЛО я зміг нарешті купити цей дивовижний смартфон!
Ось таке було в мене перше знайомство з Redmi Note 7.

2019-08-20 13:31:32

Advanced Bunny

mstr_FLASH | from Redmi Note 7

Привіт. Мене звати Богдан, я з міста Кременчук, що на Полтавщині. Власником цього суперзного смартфона став 30 березня 19року, як тільки він надійшов в предзамовлення! Побачив-замовив-придбав! версію 4/64, і зовсім не жалкую)
2019-08-20 14:27:09

Rookie Bunny

datsyuk00 | from Redmi Note 7

Привіт , мене звати Саша , я з міста Луцьк . Як я став власником redmi note 7 , ще місяць назад я не задумувався над покупкою нового телефону , мене тоді все влаштовувала в мене був mi a1 (теж досить хороший телефон) , але одного разу я з друзями сидів біля річки і вирішив помити руки , але не тут то було , коли я нагнувся то послизнувся і пішов з телефоном на дно коли я виліз на берег , телефон вже не включався , і не підлягав ремонту , тоді я вирішив купити новий телефон , але було два варіанти note 7 i samsung a 30 і я вирішив брати самсунг ,але  19 серпня коли я вже вирішив купувати смартфон , я вирішив піти подивитися на note 7всетаки і коли я взяв його в руки , він мені припав до душі , і я зразу зрозумів що він точно буде мій , і ніякий Samsung  його не вартий , тож я не думаючи купив Xiaomi note 7, ось така історія
2019-08-20 15:44:54

Advanced Bunny

RichiGor | from Redmi Note 7

Привіт, мене звати Річард, місто Київ. Почну так...
На початку травня отримав Redmi Note 7. Цей чудовий смартфон допомогає мені спілкуванню з друзями, пишу пости у Фейсбуці, роблю їм яскраві фотографії, котрі назавжди збережуть митті. Пам'ять іноді може щось забути, але фотографії зроблені на цей чудовий смартфон мені все нагадають. Нагадають своєю яскравістю, чудовими кольорами, нагадають те, що може і хотілось забути або навпаки, посміхатися.
Життя одне, але фотографії вічні. Завдяки Redmi Note 7, нащадки побачать в фотографіях, як ми жили колись. Історія може бути переписаною, але фотографія покаже інше. Може комусь це і не цікаво було читати, але історії ще попереду. Вони можуть бути кумедні, веселі і навпаки. Таке життя. І воно непередбачене...
А історія як же? Була одна. Дзвонить мені дружина, теща їде до дому. Треба щось їсти готувати. Я хватаю рідний мені Redmi Note 7 і пишу пост у Фейсбуці, скажіть мені терміново якийсь смачний рецепт блинів. Поки мені люди строчили ті рецепти, плюнувши на все, побіг в кіоск готових страв і купив бліни із творогом. Смачні, зараза. Приїхала теща, поїла та почала просити в мене рецепт блинів. От тут я і попав. Попав так, що і сміх і гріх. Але викрутився завдяки друзям фейсбучним. Поки вона туди-сюди, я зробив скрін завдяки Note 7 з коментарів і написав їй один з рецептів. Тепер чекаю коли вона їх почне готувати.
P.S. Перший мій смартфон від Xiaomi - Redmi 4, проїздив зі мною три роки на фронт. Він бачив війну, зруйновані будинки, дітей війни. Ховався зі мною в бліндажах тощо. Завдяки йому я робив фотозвіти тим, хто допомогав бійцям. Але прийшов час і на заміну йому взяв Redmi Note 7. Не хочу, щоб він бачив оком камери те, що бачив його попередник.  Миру всім нам, спокою і ніколи не чути війни.Слава Україні!

2019-08-20 17:28:56

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi Note 7

привет всем. меня зовут Борис. я из Киева. ждал этот телефон очень долго потому как он удовлетворяет все мои требования. историй с ним много так как покупал сразу два(себе и девушке). синий для себя купился быстро а вот за красный пришлось повоевать так как алло постоянно переносила дату продаж. за время пользования этим телефоном до сих пор не могу нарадоваться. с ним я выиграл фотоконкурс и даже чуть не утопил. и да воду он выдержал достойно( в ремонт не носил) в общем это супер телефон который приносит массу удовольствия и справляется с поставленной задачей. жаль только нет nfc это наверно единственный его недостаток
2019-08-20 22:58:23

Rookie Bunny

Note7 | from Mi 9 SE

Всім привіт, мене звати Іра і я з міста Вінниця. Я одна із 20 ти мільйоної аудиторії щасливих власників Redmi Note 7. Після презентації,я вирішила що я його хочу -- ціна приваблива,хартеристики чудові і звісно ж камера. Проте в той період Samsung розпочав штампувати свої бюджетніки серії А,і Honor теж своїми гаджетами спокушав,як же ш важко було обрати серед цих "красунчиків". Тому у мене розпочався справжній батл серед трьох компаній. Так всі новинки цікаві, проте мені потрібен був тільки один смартфон. Після перегляду безлічі оглядів про ці гаджети,я зрозуміла що мій початковий вибір вірний,тому я зовсім не шкодую що придбала даний девайс. XIAOMI❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2019-08-21 04:02:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7904

• Threads

352

• Replies

391

140359