Вітаємо вас, дорогі Mi-фани!

Цю тему створено для того, щоб ви мали уявлення про правила та рекомендації, які слід враховувати при створенні нових тем зі шпалерами.

Правила та рекомендації.

1. Користуйтеся пошуком на форумі перед публікацією нової теми.
Обов'язково скористайтеся пошуком по форуму перед публікацією нової теми для того, щоб уникнути повтору, оскільки такі теми будуть видалені негайно без попередження автора.

2. Уникайте серії аналогічних і схожих тем (2 або більше 2 поспіль) впродовж 24 годин.
Якщо у вас схожі шпалери на одну і ту ж тему, наприклад «Прекрасні Троянди», «Красиві Рози», «Червоні Троянди» і т.д., будь ласка, публікуйте їх в одній темі замість трьох поспіль. В іншому випадку залишиться тільки перша тема, а всі наступні будуть видалені.

3. Зберігайте високий рівень якості.
До публікації допускаються виключно шпалери якості HD (720x1280) і вище. Інформацію по темах із шпалерами низької роздільної здатності буде доведена до відома автора для виправлення. Якщо впродовж 48 годин автор не внесе необхідних виправлень до теми, вона буде видалена без попередження.

4. Шпалери з водяними знаками заборонені.
Теми, що містять водяні знаки (штамп дати, підпис автора і так далі), будуть видалені без попередження автора.

5. Використовуйте функцію «вкладення», щоб завантажити архів зі шпалерами.
Архівуйте шпалери в файл .zip і завантажуйте їх в свою тему. Посилання на сторонні сайти заборонені. Про теми, в яких архів зі шпалерами відсутній, буде повідомлено авторам для подальшого виправлення теми. Якщо впродовж 48 годин автор не внесе необхідних виправлень до теми, вона буде видалена без попередження.


6. Мінімальна кількість шпалер в темі.
Мінімальна кількість шпалер в темі (і в прикріпленому файлі zip) – 5 картинок. Виключення становлять тільки спеціальні колекції, наприклад, стокові шпалери. Про теми, які не відповідають цьому правилу, повідомляється авторам для подальшого виправлення теми. Якщо впродовж 48 годин автор не внесе необхідних виправлень до теми, вона буде видалена без попередження.

7. Додавайте попередній перегляд своїх шпалер.
Попередній перегляд (прев'ю) необхідний для того, щоб показати користувачам те, що міститься в архіві для скачування. Ви повинні створити колаж зі шпалер та використовувати його як картинку для попереднього перегляду. Про теми, які не відповідають цьому правилу, повідомляється авторам для подальшого виправлення теми. Якщо впродовж 48 годин автор не внесе необхідних виправлень до теми, вона буде видалена без попередження.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, або вам потрібні роз’яснення будь-якого з чинних правил, ви завжди можете зв’язатися через приватні повідомлення з модератором розділу!