In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Inne] Ninebot na zakupach. (Link do filmu w komentarzach)

2019-08-04 11:38:11
369 12

Nie wiem czy wiecie, ale Ninebot ma zdalne sterowanie (nowsza wersja ma nawet tryb "psa").

Zdalne sterowanie jest w dość podstawowej wersji. Możemy ustawić maksymalna prędkość i za pomocą dżojstika ustalać kierunek i szybkość, przy czym dociągnięcie do krawędzi to właśnie ten ustawiony maks. Można jeździć we wszystkich kierunkach do przodu i do tyłu.

Nie wiem jak on to robi, ale mimo ciężkiego załadunku pozwala na zdalne sterowanie. Tryb ten nie jest dostępny jak ktoś stanie na Ninebot, myślałem że czujnik jest w stopkach, ale musi wyczuwać wagę i blokować jak jest większa niż jakaś konkretna wartość.

Sterowanie nie jest trudne pod warunkiem że się nie jedzie z pełną prędkością, wtedy naprawdę trudno go zatrzymać.

Ninebot przewoził też zgrzewkę i reklamówkę (nie pstryknąłem niestety zdjęcia). Nie wpłynęło to na jakość sterowania co oznacza, że właściwie każdy rodzaj zakupów można przewieźć, ale ze szklanymi rzeczami bym raczej nie ryzykował ;)

Dzięki Xiaomi za udostępnienie Ninebot do testów. Zabawa jest przednia ;)

2019-08-04 11:38:11
Favorites3 RateRate

Moderador

Vergiliusz | from app

Szkoda, że już ten nie posiada uchwytu na zakupy ale widać ktoś tam w Xiaomi poszedł po rozum do głowy i kolejnej wersji już dodał
2019-08-04 12:51:55

Mi Test Team

michalms Author | from app

Nowa wersja ma możliwość wpięcia też np kamerki. W trybie "psa" wyobrażam sobie, że może jechać i nagrywać np trening, czy jakiś wyścig.
2019-08-04 12:54:31

Mi Test Team

https://youtu.be/Ugxvq1iGlEc - nagrałem też filmik.
2019-08-04 14:52:11

Pro Bunny

Furia12 | from app

Dobre jak wychodzisz że sklepu, idziesz do samochodu i masz zajęte ręce światłami :), tylko teren musi być w miarę równy :) Można też dzieciaka powozić, albo psa na spacer wyprowadzić (żart).
2019-08-04 14:57:43

Mi Test Team

Furia12
Dobre jak wychodzisz że sklepu, idziesz do samochodu i masz zajęte ręce światłami :), tylko teren musi być w miarę równy :) Można też dzieciaka powozić, albo psa na spacer wyprowadzić (żart).

Ja dzisiaj z synem byłem w miejscu zwanym "psia górka" i tam narodziło się więcej pomysłów. zaczęło się delikatnie od przywiązać smycz i siedzisz na ławce czy na balkonie a Ninebot spaceruje z niedużym psiakiem. Później był pomysł, żeby przywiązać piłkę, albo sztuczna myszkę na sznurku i bawić się z kotem. Ale kolejne pomysły już szły w złym kierunku, i stwierdziłem "nie idźmy tą drogą", a tak dla przykładu taka mieszanka z dwóch pierwszych, przywiązać kota do ninebota i drażnić nim psa ;)....
2019-08-04 15:07:44

Pro Bunny

Furia12 | from app

michalms
Ja dzisiaj z synem byłem w miejscu zwanym "psia górka" i tam narodziło się więcej pomysłów. zaczęło się delikatnie od przywiązać smycz i siedzisz na ławce czy na balkonie a Ninebot spaceruje z niedużym psiakiem. Później był pomysł, żeby przywiązać piłkę, albo sztuczna myszkę na sznurku i bawić się z kotem. Ale kolejne pomysły już szły w złym kierunku, i stwierdziłem "nie idźmy tą drogą", a tak dla przykładu taka mieszanka z dwóch pierwszych, przywiązać kota do ninebota i drażnić nim psa ;)....

Biedny by był ten koteł :) ;) Psia górka na Ursynowie ? ;)
2019-08-04 15:09:47

Mi Test Team

Furia12
Biedny by był ten koteł :) ;) Psia górka na Ursynowie ? ;)

Tak. Mieszkamy nie daleko. Ty też?
2019-08-04 15:10:28

Pro Bunny

Furia12 | from app

michalms
Tak. Mieszkamy nie daleko. Ty też?

Nie, ale z psem tam na spacer jeździliśmy i na sanki jak byłam dzieckiem :), myślałam że tylko ja z tatą nazywaliśmy to Psią górką ;). Ja z śródmieścia. Na Ursynowie w okolicy na Kick-boxing chadzałam swego czasu :) i znajomi tam mieszkali, i knajpa tam jest obok itd itd.
2019-08-04 15:14:51

Moderador

styliana | from app

Fajny gadżet. Reklamówek nie trzeba nosić :)))
2019-08-04 15:15:08

Mi Test Team

Furia12
Nie, ale z psem tam na spacer jeździliśmy i na sanki jak byłam dzieckiem :), myślałam że tylko ja z tatą nazywaliśmy to Psią górką ;). Ja z śródmieścia. Na Ursynowie w okolicy na Kick-boxing chadzałam swego czasu :) i znajomi tam mieszkali, i knajpa tam jest obok itd itd.

Z tą nazwą to jest wogole tak, że wiele osób myśli że to oni wymyślili i używają nazwy "psia górka". Ja zresztą, a właściwie mój syn też ją "wymyślił". ale ze względu na ilość wyprowadzanych tam psów to tak oczywiste że bardzo dużo osób tak nazywa to miejsce. Dobrze że wszyscy teraz sprzątają po swoich czworonogach, bo przy tej ilości zwierzaków które tam trafiają to bez maski pgaz i kaloszy nie dałoby się tam zbliżyć ;)
2019-08-04 15:20:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

michalms

Mi Test Team

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Newbie Member