In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

Hmm najlepiej byłoby mieć jedną powierzchnię ekrani bez widocznego aparatu ale tu do tej pory w tej kwestii chyba już wszystko zostało poruszone więc moze być w tym sporo racji, że ekran ze schowanym aparatem będzie droższy niż typowe oczko. Natomiast oczko a raczej oczka w rogach, mogą faktycznie skanować twarz w 3D i to byłoby jeszcze lepszym sposobem na zabezpieczenie telefonu za pomoca Face Unlock. Taki skan w 3D byłby mniej omylny i uwzględniał by wiecej znaków szczególnych twarzy właściciela.
2019-08-02 04:14:25

Mi Test Team

Vergiliusz | from app

Amsti
Wow ! Powiem Ci że BlackBerry to robił telefony.Pamietam czytając nawet książkę o słynnym nosie mexykanskim El chapo ,była mowa że korzystał z BlackBerry tylko bo te telefony szyfrowaly SMS.Przez co były nie do rozkodowania .W późniejszych latach już FBI sobie z tym poradziło .Jednak sam fakt się liczy.Niestety teraz wytrzymałość traci na rzecz disagne .Może Xiaomi kiedyś wypuści coś w stylu Samsunga cover .Pancerne Xiaomi :) to było by coś z obudową z prawdziwego carbonu :)

BB był popularny właśnie ze względu na szyfrowanie, z tej firmy pozostało logo i jeszcze działające gdzie niegdzie serwery właśnie do szyfrowania połączeń. Sam miałem kilka modeli i działały rewelacyjnie ale jak Nokia, przegapili moment zwrotny i źle to się dla nich skończyło.
2019-08-02 04:16:09

Moderator

Amsti Author | from app

Vergiliusz
BB był popularny właśnie ze względu na szyfrowanie, z tej firmy pozostało logo i jeszcze działające gdzie niegdzie serwery właśnie do szyfrowania połączeń. Sam miałem kilka modeli i działały rewelacyjnie ale jak Nokia, przegapili moment zwrotny i źle to się dla nich skończyło.

Szkoda tej bardzo dobrej marki.A odnośnie Scania 3D to super pomysł byłby ,gdyby to było po bokach... tylko pod ekranem schowane :)
2019-08-02 05:52:07
Aparat schowany pod ekranem
2019-08-24 17:22:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderator

• Followers

170

• Threads

82

• Replies