In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Testy i Recenzje

[Test] Odkurzacz Mikuś - WYZWANIE I

2019-07-20 05:24:35
449 7

Czy zdarza się wam nosić w kieszeni od spodni drobniejsze pieniądze? Ja tak robię.

A zdarza się wam przerzucić te spodnie przez oparcie krzesła? Mnie tak, może nie codziennie ale kilka razy w tygodniu na pewno.

A czy zdarzyło wam się, że te drobne z kieszeni wypadły? Mnie to się zdarza, może już nie tak często, powiedzmy kilka razy w miesiącu, ale jednak.

Zazwyczaj wypadają monety i to nie w momencie jak wieszam spodnie, a po jakimś czasie, kilku godzinach. I najczęściej dopada je syn i chowa w swoim portfelu z uśmiechem na twarzy stwierdzając "Znalezione nie kradzione".

Autonomiczny odkurzacz ma funkcję dzięki której może zacząć sprzątanie o wyznaczonej godzinie, na przykład jak nie ma nikogo w domu. To brzmi fajnie, ale co jeśli przed sprzątaniem z kieszeni wypadną pieniądze?

Mikuś w tej kwestii ma podejście zbliżone do mojego syna. Wciąga kasę z podłogi równie szybko jak on i tylko brakuje wspomnianego już powiedzonka.
Spodziewałem się że wciągnie banknoty, ale myślałem że monety mogą się oprzeć ze względu na wagę, ale nic z tego, nie przegapił ani jednej.

O ile monety nie ucierpiały, to banknot został mocno wygnieciony, obtarty i rozerwany. Przed zabawa z Mikusiem był naprawdę w wyjątkowo dobrym stanie. A po...

Myślę, że gdyby w tym stanie trafił ponownie w trzewia Mikusia to został by poszarpany i porwany na kilka kawałków.

Niestety podobnie traktowane są paragony, więc jeśli jakiś trafi przypadkiem na podłogę, to trzeba liczyć się z tym, że zostanie wytarty i podarty. Jeśli miałby być podstawą do zwrotu jakiegoś produktu czy reklamacji to możemy mieć problem.
2019-07-20 05:24:35
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Febron | from app

Bardzo fajny, dowcipny opis. Mówią, że pieniądze leżą na ulicy. Widać, że czasem na podłodze. Przed zaplanowaną godziną sprzątania, do pokoju powinien wchodzić syn. Będzie po problemie, z korzyścią dla chłopaka, który w ten sposób uzupełni sobie kieszonkowe. Tak na poważnie, dobrze chyba, że urządzenie zamiata wszystko co napotka na swej drodze i co nie przekracza jego technicznych możliwości. Konkluzja-pilnujmy kasy, zanim zawierzymy technice. :-D:-D
2019-07-20 05:55:39

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Heh szczęście w nieszczęściu , że to tylko dwie dychy a nie np. stówa :-)
2019-07-20 09:26:08

Moderador

Vergiliusz | from app

Serce mnie boli na ten widok :-D ale test bardzo cenny a to jak napisane sprawia, że chce się więcej :-D
2019-07-20 12:02:20

Mi Test Team

michalms Author | from app

Vergiliusz
Serce mnie boli na ten widok :-D ale test bardzo cenny a to jak napisane sprawia, że chce się więcej :-D

Wszystko wskazuje na to, że już jutro UGOTUJE kolejne wyzwanie ;)
2019-07-20 15:59:02

Master Bunny

Febron | from app

michalms
Wszystko wskazuje na to, że już jutro UGOTUJE kolejne wyzwanie ;)

Byle to gotowanie nie zastąpiło obiadu. Kto wie?. Kotlet wieprzowy z kapustą?.
2019-07-20 16:11:12

Mi Test Team

michalms Author | from app

Febron
Byle to gotowanie nie zastąpiło obiadu. Kto wie?. Kotlet wieprzowy z kapustą?.

Nawet nie wiesz jak blisko jesteś, ale Ci... to tajne przed premierą...
2019-07-20 16:18:45

Master Bunny

Febron | from app

michalms
Nawet nie wiesz jak blisko jesteś, ale Ci... to tajne przed premierą...

Zjemy razem:-)
2019-07-20 17:35:29
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

michalms

Mi Test Team

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours