In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Band

[Огляд та Розпакування] Mi Smart Band 4 - бюджетний вбивця AppleWatch?

2019-07-20 08:41:29
9781 27

Привіт, Мі-Фани!

Нарешті у мене з’явився перший носимий смарт-гаджет - Mi Smart Band 4. У цій статті я все про нього розповім.


Як ви всі могли помітити, Xiaomi стала лідером на ринку фітнес-браслетів у світі. Це сталося завдяки тому, що вони пропонують найкращий функціонал за низьку ціну. Тепер не обов’язково купувати смарт-годинник, вартістю від 5000 грн., Mi Smart Band 4 має приблизно той же функціонал і вартує значно дешевше.


Якщо Mi Band 3 продавався превеликими тиражами, то нове покоління фітнес-трекерів продається ще краще! Я як сьогодні пам’ятаю слова Тоні Чена (регіональний директор з продажів у Центральній та Східній Європі, а також країнах Балтії) на презентації Redmi Note 7 в Україні:

«Надзвичайно приємно бачити, що наша техніка цікавить людей. Коли я прогулювався Києвом помітив, що майже у кожної 3 людини є наш фітнес гаджет.»


Як ви могли вже ознайомитися у статті з розпаковкою (https://c.mi.com/thread-2285580-1-0.html), у коробці крім самого фітнес-трекера, одягненого в силіконовий ремінець, зарядки та мукулатури нічого немає.


Коли ви дістаєте Mi Smart Band 4 з коробки - він у той же момент починає вас закохувати в себе. Передня панель гаджету абсолютно плоска і при цьому екран захищений склом, а не пластиком як в попередньому поколінні. Ямки під сенсорну кнопку немає, її можна впізнати по піктограмі з кругом.


По краях можна помітити заокруглення, адже скло 2.5D і можете не сумніватися, воно дуже міцне! Під склом AMOLED дисплей діагоналлю 0,95 дюймів, роздільна здатність складає 120х240.


Якщо зрівняти з попереднім поколінням, екран там складав 0.78 дюймів, а роздільна здатність 128х80.


Екран звісно що сенсорний, а найголовніше те, що він став кольоровим!


Щоб підключити смарт-браслет до телефону - потрібно створити з ним пару через Bluetooth.


Після цього заходимо у додаток Mi Fit, у профілі додаємо новий пристрій, обираємо “Браслет”.


Відбудеться пошук вашого носимого гаджета. Тримайте його якнайближче до смартфону.


Після знаходження вашого пристрою смартфоном потрібно підтвердити на самому браслеті ваше бажання додати його у свої пристрої. В своєму роді це перевірка на безпеку, щоб ваш браслет не зміг додати у свій список інший користувач.


Після того, як ви дозволили на браслеті з’єднатися з вашим пристроєм відбудеться синхронізація з пристроєм: передадуться дані про локалізацію, загальні налаштування, шрифти, база даних і так далі. Змінити ці налаштування ви можете у додатку Mi Fit, у пункті профіль треба вибрати пристрій для зміни налаштувань і вам покаже список налаштувань, які ви можете змінити під себе.


Можливо, хтось подумає, що Mi Smart Band 4 - це копія Mi Hey+, яка продається на території Китаю. Насправді, це не так. У них різні габарити, різний функціонал і скоріше це копія Mi Band 3, тільки з кольоровим екраном.


Xiaomi запустили дві версії Mi Smart Band 4: з NFC та без NFC. Як їх відрізнити? Якщо подивитись на передню панель - побачимо під екраном кнопку, у моєму випадку круглу. Версія без NFC постачається з круглою кнопкою, версія з NFC з кнопкою у вигляді букви “П”.


Повернемося до екрану, оскільки він став кольоровим, іконки в меню перемалювали, але інтерфейс залишився вертикальним. Найголовніше, що у додатку Mi Fit понад 40 циферблатів, а також їх список доповнюють ентузіасти через сторонні додатки, тому кожен користувач може персоналізувати головний екран під себе.


Якщо ми зайдемо в налаштування браслету, можемо побачити там 3 циферблати у пам’яті пристрою. Вони також кольорові, на екрані відображають час, дата і кількість пройдених кроків. Цей список циферблатів оновлюється по мірі їх додавання через додаток, доки на браслеті не закінчиться пам’ять. Не варто переживати за те, що пам’ять закінчилась і ви не зможете додати інші циферблати, нові вотчфейси завантажуються на місце старих, якщо пам’яті недостатньо.


Яка інформація потрібна ще для виведення користувачу на екран Mi Smart Band 4? Погода, можна налаштувати виведення курсу валют, сповіщення відображаються адекватно, текст можна читати і листати.


Головне, на Mi Smart Band 4 можна управляти музикою, яка програється на телефоні. Можна листати треки, керувати гучністю, поставити на паузу і відновити. Кнопки, звісно маленькі, але така реалізація дуже зручна.


Хочу в цілому показати вам, що з себе представляє операційна система цього фітнес трекера:

Головний екран - вотчфейс, який ви для себе встановите.


Статус - інформація щодо вашої активності. Тут можна побачити скільки ви пройшли кроків, яку дистанцію при цьому подолали, кількість втрачених калорій.


Натиснення на кнопку повертає вас на пункт назад.


Пульс - ні для кого не секрет те, що Mi Smart Band 4 вміє слідкувати за серцебиттям постійно. Для багатьох це дуже важлива функція. Оновили також сам пульсометр, в порівнянні з попередньою версією. За словами розробників, вимірювання тепер будуть ще точнішими.


Тренування - тут можна вибрати тип тренувань, яким ви будете займатись: біг на вулиці, на біговій доріжці, їзда на велосипеді, ходьба, виконання вправ та плавання в басейні.


Погода - підтягується з вашого смартфону. Можна переглянути на декілька днів вперед.


Сповіщення - можна переглянути пропущені повідомлення зі всіх додатків, які налаштували у Mi Fit. Текст зі сповіщення відображається гарно, читаємість тексту реалізована на високому рівні, навіть, на маленькому екранчику.


Додатково - тут можна ввімкнути режим сну, будильник, додаток музики, секундомір, таймер. Є кнопка пошуку підключеного пристрою.


У додатку Mi Fit можна встановити мітки поведінки, щоб браслет автоматично розпізнавав будь яке заняття.


Точність трекера виросла. В минулих поколіннях був лише трьохосьовий акселерометр, а в новому гаджеті з’явився і трьохосьовий гіроскоп. Саме тому тепер доступне слідкування за багатьма видами спортивних занять.


Фітнес трекер обладнаний Bluetooth 5.0. Це не тільки гарно відображається на енергоспоживанні, але й на стабільності з’єднання.


Щодо батареї, ємність збільшилась до 135 мАг, але автономності досить на ті ж 20 днів, що й раніше. Нічого дивного, розширення екрану збільшили, та і він став кольоровим.


Щодо версії з NFC, на даний момент немає ніякого сенсу купувати її в Україні, тому що фітнес трекер працює тільки з платіжною системою Mi Pay. Xiaomi поки що підписали угоду з Mastercard тільки на території Росії, будемо вірити, що зроблять цю процедуру і для українського ринку.


Вологонепроникність залишилася на рівні Mi Band 3, витримує занурення на глибину до 5 атмосфер, приблизно 50 метрів. Можна сміливо мити руки, приймати ванну і плавати у басейні не переживаючи за зміни в роботі вашого носимого гаджету.


Щодо зарядного пристрою, його оновили в порівнянні з попередньою версією. Як і раніше, капсулу потрібно вийняти, вставити в зарядний пристрій і підключити його по кабелю USB до адаптера, або до ПК.

Увага! Зарядний пристрій від попередніх поколінь фітнес браслетів цієї компанії до нового Mi Smart Band 4 не підійде.


Варто сказати, що на території Китаю у Mi Band 4 працює голосовий асистент Xiao AI, але в нашому регіоні ця фішка недоступна.


Mi Smart Band 4 продається в Україні з 27 червня в магазині Allo за ціною 1299 грн.

Висновки:

Mi Smart Band 4 просто космос! Це маленький, легкий і зручний гаджет. За низьку ціну в нього вкладено велику функціональність. Підсумки щодо тренувань і можливість відслідковувати тренування в басейні, просто шикарно! Постійно вимірює пульс, нагадує про розминки і дуже довго тримає заряд. Що ще необхідно користувачу? Але 3 мінуса у ньому я знайшов:

  • Екран явно видно в корпусі, на сонці від дуже виділяється і це виглядає не дуже естетично. Особливо, коли я бачу, що в Mi Band 3 немає такої проблеми. Але, думаю, звикнути до цього можна;


  • Яскравості екрану в 400 nit недостатньо для хорошої видимості на сонці;


  • Немає підтримки смайлів. Все є для реалізації, навіть екран кольоровий, але замість усміхнених чоловічків ми бачимо знаки запитання. Надіюсь, їх підтримку додадуть з оновленнями;


Може це мої придирки і для вас це несуттєво, свою думку про фітнес гаджет я сказав. Хтось порахує ще за мінус те, що немає GPS у трекері. Згоден, тоді фітнес трекер точніше відображав би пройдену дистанцію. Але явно пожертвували б автономністю, завжди ввімкнений GPS потребує чимало енергії. В основному я повністю задовлений цим маленьким помічником, який піклується про здоров’я користувача.

Rate

Number of participants 1 Experience +15 Pack Reason

View Rating Log

2019-07-20 08:41:29
Favorites26 RateRate

Master Bunny

@hd48915 | from app

#1

Хороший обзор спасибо. Вы не заметили неточности в подсчёте некоторых показателей, например, мой немного привирал пульс и неточно считал расстояние, которое проехал на велосипеде?
2019-07-20 13:39:48

Semi Pro Bunny

athpel | from MI 8

#2

@hd48915
Хороший обзор спасибо. Вы не заметили неточности в подсчёте некоторых показателей, например, мой немного привирал пульс и неточно считал расстояние, которое проехал на велосипеде?

При включении тренировки "Велосипед", браслет сам предупреждает, что нужна синхронизация с телефоном с включенным GPS.  И тогда расстояние будет более точное.
2019-07-20 15:24:20

Master Bunny

@hd48915 | from app

#3

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1900548749athpel/url
При включении тренировки "Велосипед", браслет сам предупреждает, что нужна синхронизация с телефоном с включенным GPS.  И тогда расстояние будет более точное./quote

Да, всё верно. Просто в моем случае, при включенном gps и выборе типа активности "Велосипед", разница в данных с Mi Band и велокомпьютера составила несколько километров.
2019-07-20 16:09:24

Advanced Bunny

Lord Zid | from MI 9

#4

отримав браслет з Китаю (в половину дешевше), одразу встановив мову.
2019-07-20 16:36:18
Дякую за цікавий огляд.
2019-07-20 17:11:30

Master Bunny

Oldy74 | from Redmi Note 4

#6

Дуже цікавий огляд.
2019-07-21 00:22:39

Super moderator

юрійMiFan | from MI 8 Lite

#7

чудовий огляд) зацікавився придбанням й собі
2019-07-23 03:43:50

Master Bunny

RexLexFex | from Redmi Note 5

#8

дякую
2019-07-23 05:05:08

Pro Bunny

Katarman | from Redmi 5 Plus

#9

А скажите такой момент, будильник устанавливается на смартфоне? или отдельно на браслете?
2019-07-23 05:26:47

Master Bunny

62185553000 | from MI 9

#10

круто!
2019-07-23 09:14:41
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

SERK

Master Bunny

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
Newbie Member
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
8 березня
Telegram
50К
Мі Дослідники
Mi A2
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Message in a bottle
Throw Back with Mi 2018
Mi #1
8 Березня 2019
Case is OK
20K Mi Fans
Make your choice
Mobile Photography Lover
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
250K
Моторошний Хелловін
Results of the year
Q&A
Q&A №3
TikTok
Mi Flash Live
Black or White?

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list