In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Band

[Обговорення] 5 причин купити Mi Smart Band 4

2019-07-15 14:57:54
2479 16
Мі- Фани, всім привіт!
Мі Smart Band 4 наробив чимало галасу у світі спортивної та носимої електроніки, тож у вас цілком резонно з'являються питання:
  • Чим же він настільки крутий?
  • Чому його варто купити?

Давайте в цій темі розберемося і визначимо 5 основних причин придбати Мі Smart Band 4!

Перше, що б я відзначивце дисплей. Можливо, його потрібно було зробити кольоровим у попередньому поколінні, але добре, що його таким зробили зараз. AMOLED-матриця дозволяє бачити топовий і соковитий дисплей, на якому без проблем можна роздивитись інформацію. Якщо на сонці погано видно текст – в налаштуваннях можна підняти яскравість. І тут же відзначу захищеність екрану - якщо порівнювати з Мі Band 3, у «четвірці» вже встановлено повноцінне захисне скло, яке не дозволить подряпинам з'явитися на вашому дисплеї.
Друге - кастомізація під себе. Що я тут маю на увазі? Xiaomi пропонує користувачеві можливість самому персоналізувати браслет під себе встановленням різних циферблатів. При цьому, як зі стокового додатку Mi Fit (а у ньому на момент з'єднання браслету з телефоном вже буде близько 70 різноманітних циферблатів), так і з допомогою сторонніх, наприклад, WatchFace. Встановлення останніх не створить складнощів для користувача та дозволить якось виділятися серед інших.

Третє - автономність. Ці трекери зробили собі ім'я, на моє переконання, саме завдяки своїй автономності. Здавалося б, акумулятор на 135 мАг може дозволити цьому браслету працювати без підзарядки до 20 днів. Але, гадаю, в залежності від призначення та використання цього пристрою конкретним користувачем показники автономності можуть бути вищими. Але, на жаль, тут не проведеш оптимізацію батареї, як на MIUI, хоча було б непогано.

Четверте - функціональність. Без використання мобільного додатку Mi Fit браслет має досить широкий спектр можливостей – починаючи від включення режиму «не турбувати» та закінчуючи перемиканням музики. А вже з активним Mi Fit можна гнучко налаштувати повідомлення від меседжерів, сповіщення про вхідні дзвінки, а також моніторинг сну, пульс та інше. В цілому, саме цей критерій для мене був одним з вирішальних при покупці цього девайса.

П'яте - зручність. Браслет дуже компактний, не викликає дискомфорту на руці. Він ідеально підійде під будь-які антропометричні дані людини. Крім того, ще одна важлива річ, про яку варто знати. Якщо ваш улюблений ремінець від Mi Band 3 залишився без діла, то його можна використовувати разом з Мі Smart Band 4 – ремінці обох моделей взаємозамінні!

А ви вже маєте Мі Smart Band 4? Мерщій у коментарі – напишіть, що вам сподобалось у ньому!
2019-07-15 14:57:54
Favorites20 RateRate

Master Bunny

@hd48915 | from app

Хороший рекламный обзор, спасибо!
2019-07-15 17:00:39

Master Bunny

Gans7 | from Redmi 4X

Дякую за інформацію
2019-07-16 00:24:56

Advanced Bunny

Jacks0n | from Redmi 6A

подаруйте краще
2019-07-16 13:27:35

Pro Bunny

sladkOy | from Redmi Note 7

Непрогадав коли купував
2019-07-16 14:38:52

Advanced Bunny

iovlev79 | from app

я вот думаю, этот браслет или часы амазфит бип2
2019-07-16 15:07:32

Rookie Bunny

viktori999 | from Mi MIX 2S

жду с нфс
2019-07-16 15:11:37

Rookie Bunny

Сенсей | from Redmi Note 7

Толку з нфс, якщо він у нас не працює?
2019-07-16 15:16:50

Rookie Bunny

6220767962 | from Redmi 5

Користуюсь  вже другий день,все влаштовує,крім того що браслет не підтримує літери "і"
2019-07-16 15:25:14

Pro Bunny

Пирань | from Redmi Note 5

главный минус как для меня это то что нету возможности измерять давление и зарядка часов не очень удобная
2019-07-16 17:04:25

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

В опису,розкладено все по поличках,просто клас.
2019-07-16 17:28:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ilya Kotlyarov

Mi Comm team

• Followers

2973

• Threads

115

• Replies

769

12961