In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Rookie Bunny

Golkill | from Redmi 3

Познайомився зі своїм другом Mi smart band 4 нещодавно,оскільки я не користувався минулими версіями, для мене він був абсолютно новим гаджетом.Прийшовши до дому я одразу поставив браслет на зарядку,Mi Band зарядився швидко,після чого я сумнівався що батарея буде тримати 20 днів(зате тепер я впевнений що Четвертий протримається навіть довше).Після першого тижня використання я відчув зручність браслета. Адже набагато легше підняти руку і подивитися погоду ,чи повідомлення,чи вхідний дзвінок аніж витягати телефон. Також мій електронний помічник стимулював мене до активного способу життя, адже завдяки крокоміру я можу фіксувати скільки кроків я зробив,скільки кілометрів пройшов, скільки калорій я спалив і з кожним днем використання в мене з'являється бажання бити свої рекорди. Також корисною фічою є таймер та секундомір, якими набагато швидше та легше користуватися за допомогою Mi Band 4! Оскільки це нова версія, тут ще не все зроблено для Українського користувача, нажаль ще немає української прошивки але нещодавно мій Mi Band навчився читати і я можу бачити ім'я людини яка до мене дзвонить) Mi Band 4 - це дуже крутий аксесуар як для спортивних людей так і для людей з пасивним образом життя
2019-07-11 12:33:21

Rookie Bunny

Golkill | from Redmi 3

mi Band 4 зручний браслет
2019-07-11 12:49:25
МІЙ ВИБІР - Mi 9T

Довго вагався який телефон обрати, останній вибір зупинився на Mi 9SE, поки не з’явився Mi 9T.
Чому я надав перевагу саме цьому апарату?
В першу чергу це акумулятор в 4000mAH, наявність швидкої зарядки в комплекті, відсутність вирізів на екрані, велика діагональ AMOLED дисплея (технологія VDE мінімізує шкідливе для очей синє випромінювання, з коробки вже вирішена проблема широкоімпульсної модуляції ), основна камера, яка практично не виступає над задньою кришкою на відміну від Мі 9, пластиковий (не силіконовий) бампер з софт-тач покриттям.
Купляв по акційній ціні в Алло на старті продаж, вперше купляв телефон, який до оплати не тримав в  руках. Доставили апарат дуже швидко, за що окрема подяка Алло.
Перші три тижні користування не розчарували. За допомогою Mi Mover досить щвидко переніс усю інформацію зі старого Redmi.
Нарешті Xiaomi зрозуміла, що її фанам потрібний NFC. Google Pay підключився без проблем, тепер картка практично не дістається з гаманця :).
Акумулятор реально заряджається наполовину за 30 хв., тримає досить довго, в активному режимі вистачає на добу (це декілька годин розмов по телефону, WhatsApp, постійно ввімкнений bluetooth та моібльний інтернет, година-дві ігор). Якщо не гратися, то телефон спокійно тримає дві доби.  Qualcomm Snapdragon 730 непогано працює як в іграх так і в звичайному використанні. Нічого не підлагує, телефон практично не гріється. Приємно здивувало в порівнянні зі старим Redmi 3S, те, що телефон не гріється при активному використанні мобільного інтернету. Екран захищений Gorilla Glass 5, олеофобне покриття непогане, яскравість шикарна, навіть на літньому сонці на вулиці усе видно без проблем. Відсутність вирізів додає зручності під час ігор, перегляді відео і фото, а діагональ 6,39" при його габаритах просто шикарна. Підтримка DC-Dimming з коробки, а значить екран не мерехтить при низькому рівні яскравості, очі не втомлюються. Сканер відбитків аальців під склом - зручно що спереду, але розблоковує повільніше ніж традиційний сканер.
Основна камера шикарна, при використанні Гугл камери взагалі переходить на новий рівень. Режим Ai навіть для котів робить портрети :).
З мінусів - відсутність оптичної стабілізації. Режим Slow motion не завжи коректно знімає відео, але думаю, що це виправлять у майбутньому. Нічний режим дозволяє робити пристойні фото без спалаху, а при використанні Гугл камери знімки набувають чіткості і більш природньо передаються кольори.
Фронталка - 20Мп. Цілком гідна альтернатива основній камері, якість знімків просто супер, особливо сподобався режим панорами, можна реально сфотографувати багато людей, які будуть стояти в ряд, або отримати шикарний задній план.
Якість зв’язку пристойна, обидві карти працють в режимі 4G одночасно. Wi Fi підтримує усі діапазони (802.11 a/b/g/n/ac). Bluetooth 5.0 поки ще випробовував, мабуть щоб відчути перевагу над 4.2 потрібно буде придбати Mi band 4.
В цілому покупкою дуже задоволений, дрібні недоліки сподіваюсь будуть вирішені з виходом нових прошивок.

2019-07-11 12:49:32

Rookie Bunny

Maks Rusn | from Redmi 5

Мій відгук буде про Mi smart band 4.
Як ми всі знаємо, Xiaomi кожну версію створюють кращою, і Mi smart band 4 не виявився виключенням. Він взяв все найкраще від своїх братів Mi band 2 та Mi band 3. Поява яскравого AMOLED екрану вирішила проблему свого попередника - Mi band 3. Екран добре видно на вулиці при сонячній погоді. Можливо це не буде дуже важливо, але також плюсом є підтримка деяких ремінців від Mi band 3.
Зарядка.     Можливо деяким дюдям не подобається те, що капсулу все ще потрібно виймати з ремінця, Але Xiaomi вирішили проблему, що коли заряджаєш Mi band 3, він міг відходити від контактів заряду і переставав заряджатися.
Сповіщення.       Повідомлення та інші сповіщення легше читати і збільшилось їх кількість. Вібрація - ідеальна, її не можна пропупстити навіть через одяг.
Циферблати - це ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЛЮС для індивізуалізації та кастомізації браслета.
Ціна.       Я ніяк не розумію як, але Ви - Xiaomi, робите неможливе. Ви попри збільшений функціонал змогли вдержати цінник у рамках Mi band 3.
Остаточний висновок: Mi smart band 4 це найкращий за функціоналом і відношенням ціна/якість.
Дякую за увагу
2019-07-11 12:56:30
Купил Mi 9T во время флэш-распродажи, так что получил одним из первых, да еще и старшую модификацию со 128 ГБ памяти на 1000 грн дешевле) Перешел с Mi A1, который верой правдой прослужил год, оставив отличные впечатления. Даже скучаю за ним. Итак, о новинке. Смартфон вживую намного привлекательнее, чем на фото и видео. По крайней мере, черная версия. Рамки реально тонкие, так что 9Т по габаритам почти один в один с моим бывшим А1. Кроме толщины. Новинка существенно пухлее, но и аккумуляторы несравнимы. Когда экран на всю панель — это впечатляет. На этом фоне все остальное теперь кажется приветом из прошлого века)
Скорость. Даже после А1, который, наверное, был одним из самых быстрых на Snapdragon 625, 9Т сильно быстрее и плавнее. Это ощущается как при открытии тяжелых приложений, так и просто в использовании. Учитывая быструю память и новейшую платформу, вряд ли стоило ожидать иного.
MIUI после голого андроида вопросов не вызвала. Чуть непривычно из-за отсутствия меню с приложениями, но настоек вагон, мелочей - состав, а всяких фишечек - целый танкер. Темная тема реально рулит. Always on Display радует, хотя вайбер и телегу пока не отображает.
Звук из динамика весьма громкий и приятный, вибры хватает, выезжающая фронталка выезжает и фронталит на ура. Залипательная штука... Вот прям щас залипаю... И... Вот.. О чем это я? Ах, да, фронталка... Блин, опять залип..
Комплектное зарядное крутое - всё-таки 18 Вт. Привет, Apple с ее 5-ваттным ЗУ у смартфона за 40 тысяч. Комплектный чехол на удивление оч крутой. Я не люблю чехлы, но этот прям очень. Он тонкий, пластиковый, с софт-тач напылением. Жене тож понравился. Еле отобрал, пришлось вилками отбиваться. Кстати, дырки от вилки долго заживают, так что будьте осторожны.
Камеры. В камерах радует из количество, их качество и скорость. Ждем GCam, и будет космос.
А еще тут остался разъем на наушники, и вот это прям СПАСИБО, Xiaomi!!
Честно говоря, оптимальнее за эти деньги вряд ли что-то можно найти. Я не фанат сяоми, но как-то так само вышло, что у меня это уже второй смартфон компании, у жены RN7 после соньки. А еще у нее Mi Band 3 и у каждого по павербанку.
Забыл, NFC! Это прям сильно радует. Раньше не пользовался, но это намного быстрее, чем картой.
Да, сканер под экраном. Он не супер быстрый, но по скорости то же самое, что нажать на кнопку и свайпнуть экран для разблокировки. При этом сильно удобнее.
В общем, думаю, с этим аппаратом я останусь более, чем на год. Если конечно через годик сяоми не выпустит что-то такое же крутое, но с перископной камерой)
2019-07-11 13:08:47

Advanced Bunny

Helgi | from MI 5

Тиждень, як оновив свій Mi Band 2 на Mi Smart Band 4 - це як пересісти з жигуля на мерседес. Екран - казка, видно інфо на сонці чудово. А саме головне - це текст повідомлень з соціальних месенджерів. Також важливим оновленням є загартоване скло. Всім рекомендую придбати. Чи оновити, якщо у Вас попередня версія.
2019-07-11 13:16:40

Rookie Bunny

1727680112 | from mobile

Добрий день всім . Хочу розповісти про mi Smart band 4.Цей гаджет для тих людей які обожнюють спорт. В цьому фітнес браслету є всі функції які будуть допомагати досягати великих цілей в спорті. Всі функції цього браслету я не розпробував , але тиждень із mi band 4 показав , що ці часи the best за свою ціну. За таку ціну , на мою думку, ви нічого не зумієте найти альтернатив. Ці часи мають багато функції які є більш в дорогих часах. На маю думку mi band 4 по функціоналу схожі на Apple watch і на Samsung gear sport fit. Звичайно mi band не кращий за них, але всі потрібні функції які є в них є в mi band 4. Просто там ви переплачуєте за надпмсь Samsung або Apple. Мій опит користування цими часами розпочався тоді коли я вирішив трішки займатися спортом , зуміти робите те що колись не вмів. Ці часи мені в спорті дуже допомагають. Їхня точність вимірювання датчиків дуже крута, але нажаль вони те точно вимірюють кількість пройдених етажів. Але це я думаю не дуже важливо. Важливо те, що ці смарт часи вимірюють точно ваш пюльс, нагрузки, кількість калорій які пропали, аналізує ваш сон
2019-07-11 13:29:49
Наданий момент топ девайс року Є Mi smart band 4 . Мені найбільше сподобалося це : новий кольоровий дисплей , точніше відслудковування тренувань , можливість переключати музики та звук, (ще його велика фішка це те що він може влазити у ремінець від мі бенд 3) . Одним словом він найкращий серед конкурентів . Сам Епл вотч навіть незрівняєтся з ним і його компактністю. Xiaomi зробили ще один топ девайс які хочуть всі. Їхні пристрої найкращі і займають топ 1 світу по відношенню ціна + якість . Одним словом Xiaomi - топ.
2019-07-11 13:52:25
користуюсь mi Band 4 неділю. до цього користувався третім. Четвертий значно кращий. Кольоровий дисплей, його видно навіть в сонячний день. Роздільна здатність хороша, дрібний шрифт гарно читається та дозволяє переглядати великі повідомлення. Зручна функція керування плеєром, дуже потрібна функція. Капсула тримається чудово, ніяких проблем. Добрий час роботи від аккумулятора (за майже неділю тільки 20% використано). Здається, накручує кроки при їзді в авто :( Можливість міняти вотчфейси бомба, але нормальних строгих та інформативних дуже мало поки що, а в MiFit всі наявні зовсім дитячі якісь :( За свою ціну для мене дуже корисний пристрій.
2019-07-11 13:57:32

Rookie Bunny

Florida kiss | from mobile

Напишу про MI Band 4. Это мой первый фитнес трекер, решил его приобрести из-за цветного экрана (так он уже больше похож на полноценное устройство, по сравнению с предыдущими моделями). Первое впечатление положительное, довольно стильная штука, однако есть много недостатков. Из основных хотел бы выделить не очень качественные датчики (шагомер насчитывает до 1000 шагов за одну поездку на машине, поднятие руки отрабатывает не всегда, даже на максимальной чувствительности). Ещё из недостатков могу отметить почти полное отсутствие кастомизации, слабую автономность (чуть больше недели, никак не 20 дней) и довольно кривое приложение mi fit. Не тестил другие устройства этого класса, но за эту цену считаю бенд таки удачным приобретением. Главное помнить что это фитнес браслет а не смарт часы, тогда всё становится на свои места
2019-07-11 14:28:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

• Followers

8139

• Threads

131

• Replies

95

4004