In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Mi Smart Band 4 відмінна річ))!!! Придбав недавно, дуже задоволений покупкою. Функціональний, практичний, зручний, стильний, меню зрозуміле і ненав'язливе. Все налаштував сам, нічого складного немає) Працює відмінно. Однозначно вартий своїх грошей)

Плюси
Кольоровий екран, ціна

Мінуси
Не виявив
2019-07-25 04:41:17

Advanced Bunny

Hope1 | from app

Придбала браслет 10 днів тому. Все супер! Поміняла свій Mi Band 2 на 4. Як небо і земля! Екран досить яскравий (на попередньому браслеті зовсім нічого не було видно). Радує великий набір тем циферблата (хоча багато з них виглядають по-дитячому). Ще сподобалося управління плеєром телефону, навіть гучність з браслета можна регулювати! Повідомлення приходять справно. Рекомендую!
2019-07-25 07:04:24

Pro Bunny

Brazhiy Olexandr | from app

Що ж. Я із тих людей, хто не звик віддавати за смартфон величезні кошти. Тому мій вибір пав на новенький Мі 9Т.
Як тільки я увімкнув телефон, побачив неймовірно естетичні рамки навколо екрану. Верхня і бокові рамки однакової товщини, що створює елегантність. І справді, екран цього пристрою - суцільне задоволення 😀. AMOLED дисплей з насиченими кольорами і справжнім чорним надзвичайно тішить око 😉.
Продуктивність. Що тут казати. Чекати, поки телефон думає, вам не прийдеться. Програми запускаються миттєво, і на дотик реагує блискавично. Звичайно, інтерфейс плавний і дружелюбний. Для людей, яким потрібен швидкий і надійний інструмент - саме те.
Камера. Вдень, на вулиці, звичайно, фотографує і знімає вона чудово! В складних умовах з'являється невеличкий шум, і втрачається різкість. Але, загалом, цієї камери достатньо для всіх людей, які не збираються знімати на неї фільми 😁.
Автономність. Якщо активно користуєтеся - на день вистачить з запасом. Якщо користуєтеся для "написати повідомлення, подивитися погоду, сфотографувати, побалакати" - вистачить на два дні.
Ергономіка. Про екран я вже написав. Корпус тримається у руці впевнено і приємно. Розташування камери дуже зручне. Пальцями не брудниться і телефон можна перевертати як завгодно. І найсолодше - біометричний сканер під екраном. Телефон в руці чи лежить на столі - байдуже. Просто притулив будь-який зареєстрований палець - і телефон розблокувався. Нічого зручнішого навіть уявити не можу!
Отже, я дуже задоволений покупкою, і раджу і вам звернути увагу на Мі 9Т. Бо він її вартий 😉
2019-07-25 10:47:49
Привіт, Мі-Фани!
Хочу залишити відгук та поділитися своїми враженнями щодо новинки цього літа - Mi Smart Band 4.
Ось вже декілька років я користуюся фітнес-трекерами від компанії Xiaomi. Перший браслет компанії, котрий потрапив до мене - Mi Band 1S Pulse. Пристрій став здивуванням, адже до цього подібними гаджетами я не користувався. Багато моїх друзів дуже часто запитували мене про дивний гаджет на моїй руці та дивувалися разом зі мною)
Наступним моїм браслетом став Mi Band 2. Під час перегляду презентації, я одразу зрозумів, що хочу цю новинку собі, адже вперше в історії своїх трекерів компанія вирішила порадувати появою дисплея. Протягом року браслет став для мене "must have" та дуже гарним подарунком для друзів. Завдяки мені декілька моїх друзів дізналися про такий гаджет.
І ось, я знову став власником нової версії пристрою - Mi Band 3. Придбати нову версію мене змусила поява нового функціоналу, про що я не пожалкував.
Будучи прихильником продукції компанії, вже під час появи перших тизерів Mi Smart Band 4 я вирішив, що не стану зраджувати традиціям. Декілька тижнів тому я став власником нового пристрою. Хочу відзначити, що саме в цій версії відбулися дуже сильні зміни в лінійці браслетів. Найцікавішим моментом для мене стала поява кольорового AMOLED-дисплея. Це дало змогу використовувати безліч різних циферблатів та персоналізувати вигляд браслета під себе. За ці декілька тижнів користування мені вдалося випробувати новий режим "Басейн". Цікаво, що в цьому режимі браслет визначає стиль плавання і робить це правильно. Ще одною корисною функцією стала можливість виставити пароль. Якщо пристрій зняти з руки, то для подальшого користування потрібно ввести чотирьох значний код. Це дуже круто, адже ніхто, крім тебе, не зможе користуватися пристроєм.Також дуже порадувала можливість керування яскравістю. Доречі, під час перебування на яскравому сонці видимість екрану дуже гарна
Ось таке моє перше враження. Дуже задоволений, що отримав змогу випробувати новинку. Буду рекомендувати новинку всім знайомим і друзям. Гаджет обов'язково знайде свого користувача, адже функціонал може стати в нагоді кожному. Вже з нетерпінням чекаю наступну версію трекера.
Дякую за увагу)Бажаю всім успіхів та перемоги)

2019-07-25 11:46:03

Semi Pro Bunny

Elnino13 | from Redmi Note 4

Фітнес трекер чудовий!  Дешево і сердито.  Потрібний був гаджет для управління музикою, читання повідомлень, будильника, вимірювання пульсу. Промоніторив інтернет і мій вибір припав на Mi Smart Band 4.
Переваги: Кольоровий дисплей, автономність, управління музикою.
Недоліки: Не помічено.
2019-07-25 14:24:35

Команда Новин

SERK | from Mi A1

Mi Smart Band 4 став моїм першим носимим гаджетом такого плану. Ще як я дістав його з коробки, цей маленький гаджет почав мене закохувати в себе. Подобається те, що екран браслету захищений склом, а не пластиком, як це було в минулих поколіннях. Це означає що браслет міцніший і стійкіший до подряпин. Нововведення відносно попереднього покоління, яке сподобалося всім - абсолютно плоский дисплей. В Mi Band 3 кнопка виділялась ямкою. В Mi Snart Band 4 кнопку можна впізнати по кругу. Безумовно, такий метод управління набагато зручніший. Радує користувачів і кольоровий екран, вотчфейси якого можна змінювати у додатку. Кожен може налаштувати вигляд браслета індивідуально під себе, це надзвичайно круто! Автономності гаджета мені хватило більше, ніж на 20 днів. Можна не переживати за те, що забув зарядку у поїздку. Автономності носимого гаджета досить на довго! Так як я плавець і займаюсь в басейні - я не переживаю про те, що треба зняти браслет перед зануренням у воду. Він водостійкий і з ним можна плавати. А ще він відсліджує активність під час тренування і показує результати. Під кінець я приберіг найкрутішу функцію, яка мене вразила: можливість керувати музикою! Навіть гучність можна змінити. Неймовірно зручно те, що не потрібно смартфон діставати з кишені, щоб перемкнути трек, або зменшити гучність. Своїм маленьким помічником я дуже задоволений! 
2019-07-25 16:07:04

Master Bunny

tibyryn | from Mi A2 Lite

хочу 🏅
2019-07-26 06:15:56

Advanced Bunny

Jonail 654 | from app

Фітнес-браслети - невід'ємна річ більшості людей. Я купив Mi Band 4 для слідкуванням за фізичним станом, а отримав ще й можливість керувати музикою, дивитися погоду і сповіщення, таймер, секундомір.
І справді, функціонал цього пристрою в рази переважає його вартість. Але зараз не про це.
Виглядає він набагато краще попередніх моделей. Скляний плаский екран, що набагато менше збирає царапин і читабельний на сонці. Кольоровий AMOLED дисплей, який збільшив комунікабельність з пристроєм.
Працює два тижні при середньому використанні, що не потребує частої зарядки. Справді зручно! Ремінці, циферблати - можете обрати все на свій смак!
Загалом, я абсолютно задоволений покупкою 😁
2019-07-26 10:57:30
Mi Smart Band 4 став моїм першим трекером. Тому, на відміну від багатьох, я не можу порівнювати його з попередніми поколіннями.

Водночас, я чітко усвідомлюю – Mi Smart Band 4 (та й взагалі всі подібні пристрої) не є істиною останньої інстанції у вимірюваннях кількості кроків, пульсу чи витрачених калорій. Звісно, розробники докладають зусиль, щоб подані цифри були якомога ближчими до реалій. Але я його сприймаю виключно як "довідкове бюро" – щоб і час глянути, не дістаючи телефон, і промоніторити свій сон, і перевірити за необхідності пульс.

Великим плюсом є те, що статистику по сну можна редагувати. Адже я, наприклад, полюбляю перед сном переглянути пару нових серій улюблених серіалів. І оскільки в цей час я спокійно лежу і дивлюся кіно, браслет вважає, що я вже сплю. Тому зранку я "підрихтовую" показник сна, зміщуючи час засинання на необхідний показник. Аналогічна ситуація і з крокоміром. Я сприймаю показник виключно як довідку, чи достатньо я рухався впродовж доби. Щодо пульсу - робив одночасні заміри із тонометром, відмінність у показниках - приблизно у 5-10 ударів на хвилину, головне прослідкувати, щоб Mi Smart Band 4 знаходився на потрібному місці на руці для більш якісного обрахунку.

Приємно бачити можливість виведення на екран вхідних дзвінків з мобільного – перебуваючи в галасливих місцях (наприклад, на нещодавній презентації новинок Xiaomi) я не пропустив жодного важливого виклику.

В цілому – я задоволений. Показники, які я отримую щодня, дають змогу вносити корективи у свій образ життя. Використовувати весь потенціал, закладений розробниками у модель, поки не було необхідності, а наприклад, відображення погоди я взагалі прибрав з меню. І, звісно, мене порадувала новина, що в серпні нарешті має з'явитися оновлення, яке принесе на Mi Smart Band 4 українську мову.

Чи порадив би я Mi Smart Band 4 іншим? Так, безумовно. Адже він легко вписується до будь-якого стилю одягу, як спортивного, так і ділового; а наявність різноманітних браслетів – як за кольором, так і за матеріалом – робить його ідеальним аксесуаром для будь-кого.
2019-07-26 16:52:54
Всім успіхів)))
2019-07-26 17:07:08
Клуб власників Xiaomi Mi A1
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

• Followers

8146

• Threads

131