In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

2019-07-04 06:18:55
6679 122
Привіт, дорогі Мі-Фани!
Як ви могли неодноразово бачити, кожна розповідь про презентацію будь-якої новинки від Xiaomi завжди супроводжується двома типами коментарів. Перший – аналіз того чи іншого технічного чи візуального аспекту пристрою, а другий – найкласичніше питання: коли буде у нас? І починається такий довгий час очікування.

Дві найочікуваніші новинки – смартфон Mi 9T та фітнес-браслет Mi Smart Band 4 – спіткала така сама доля. Причому минуло зовсім мало часу від їх офіційної презентації, а вони вже офіційно продаються в Україні.

І ви самі можете побачити, що на форумі все частіше почали з’являтися теми із запитаннями про обидві новинки.

Зворотній зв’язок із користувачами - один з ключових моментів для будь-якого виробника. І Xiaomi – не виняток.
Сьогодні ми оголошуємо про старт конкурсу, головна мета якого – зібрати відгуки про наші новинки – Mi 9T та Mi Smart Band 4.
Причому зверніть увагу: ваші відгуки мають бути якісними, об’єктивними та змістовними; будь-який, подібний до «Телефон – бомба!», не буде допущений до розіграшу призів. Чому такі жорсткі обмеження? Тому що цінні відгуки мають отримати цінні подарунки. Ними стануть:

1 - Mi 9T

До 26 липня ви маєте можливість якісно вивчити роботу свого Mi 9T та/або Mi Smart Band 4 та розповісти іншим користувачам про свій досвід користування.

Всім удачі в конкурсі!


Ну що ж... 3, 2, 1 – ПОЧАЛИ!

Кожен хто залишив коментар, отримає прекрасну медаль:


Термін відачі медалі закінчуєтся 26.07.18

Детальні умови
1. Розіграш триває з 04.07.2019 р. по 26.07.2019 р. (включно, або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • Додати до теми коментар з відгуком*, про одну з новинок** на вибір.

*- Одна людина може відправити тільки один коментар.
**- Під словом новинки йдеться про Mi 9T та Mi Smart Band 4.
2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців Розіграшу. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 29.07.2019 р. включно), 29.07.2019 буде визначено 3 (Три) переможці за допомогою сервісу random.org.
5. Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці на сайті Mi Community отримають приватне повідомлення, на яке вони мають дати зворотню відповідь та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів:
Для першого місця -Xiaomi Mi 9T 6/64GB Carbon Black
Для другого місця - Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB Space Black
Для третього місця - Фітнес-браслет Mi Smart Band 4
за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

** Організатором розіграшу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2019-07-04 06:18:55
Favorites38 RateRate

Master Bunny

Artemii_Orel | from MI 8

#1

Ніколи не користувався браслетами, дивився у людей на них і думав "шо, навіщо, шо ви з ними робите?", але з презентацією mi band 4 чомусь теж захотілося. Зробили красивий рівний кольоровий дисплей і автономність з ним, якщо вірити, хороша. Завдяки цьому він виглядає більш стильним ніж 3 та 2 бенди) і класно що можна керувати музикою, адже наприклад зимою телефон в якомусь глибокому кармані, не дуже зручно лізти, а так – клац! – наступна пісня!:)
Але що мене лякає – пишуть/говорять, що сама капсула перекручується у ремінці, цікаво, наскільки це правда і чи на всіх браслетах так.
І цікаво, чи додадуть українську мову до глобальної версії.
2019-07-04 07:18:49

Grand Master Bunny

Змея | from Redmi 3S

#2

Всем Удачи и Везения! )
2019-07-04 08:02:22
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Advanced Bunny

Kinf256 | from Redmi S2

#3

Хотів би отримати смартфон MI 9T, адже, він - хороший смартфон за свої гроші
2019-07-04 08:08:30

Master Bunny

Puni5her | from Redmi 5

#4

подарував мі бенд 4 дівчині, можу сказати що пристрій дуже крутий,оновлений дисплей, капсула стала надійніше, особливо круто що можна перемикать музику, на рахунок вимірювання пульсу не дуже вірю, але що не дуже подобається так це не правильне рахування кроків, як їдеш в машині то рахує їх,ці не точності бісять,але річ дуже крута
2019-07-04 08:16:29

Advanced Bunny

DozZz_a | from MI 9

#5

Сделал жене подарок mi band 4, у самого 3! Думаю возьму по пользоваться стоить переходить на 4, использовал 1 неделю ! И очень понравилось в использование , на много лучше чем 3 ! НО есть некоторые баги или недоработки, хотел бы видеть украинский язык,пофиксить что бы шаги не считались в транспорте! И иногда было что кто то звонить , и видно один номер , а хотя он у меня записан ! Так что всем удачи в розыграше ))
2019-07-04 09:30:00

Advanced Bunny

RichiGor | from Redmi Note 7

#6

Mi band 4 файна новинка. Кольоровий дисплей, більше від попередників. Та і більше тримає заряд ніж інші. Але не з моїм щастям вигравати))
2019-07-04 11:21:33

Rookie Bunny

ElenNn_a | from MI 8 Lite

#7

Доброго дня, мені 4 дні назад подарував чоловік mi bend 4, до цього в мене був 2 ! При користуванні 4 мені не сподобалось що немає української мови , інколи повідомлення не приходили та бувало таке що не видно було ім'я хто дзвонив! А так мене все влаштовує, подобається кольоровий відтінки годинника, мені дуже подобається !
2019-07-04 11:25:30

Advanced Bunny

hardrainman | from Redmi Note 5

#8

Посмотрел обзоры а так же у коллег по работе пришел к выводу, что пора менять мой Mi band 2 на Mi band 4. Из плюсов отмечу экран, возможность выбора варианта отображения, логичное, лёгкое меню, защитное стекло вместо пластика, на солнце видно намного лучше, чем на Mi band 2. Есть и минусы. Странный подсчет шагов (приходили, исправят в прошивках), зарядка такая же (а хотелось прищепку, чтоб не вынимать), иногда теряет связь (опять таки, будут прошивки). В целом, обновление вышло отличное, хорошо, что не купил Mi band 3. Рекомендую к покупке (и сам куплю, а здесь попробую выиграть Mi 9T, уж очень классный аппарат, хорошая замена будет, надеюсь, моему Note 5.
2019-07-04 12:18:45

Master Bunny

@hd48915 | from app

#9

Покупал в подарок подростку Mi Smart Band 4. Настраивая походил с фитнес трекером два дня (из чистого любопытства). Для какой-то серьезной статистики это мало времени, но все же попытаюсь.
Плюсы:
- Добротные материалы;
- Капсула плотно сидит в браслете;
- С приложением синхронизировался сразу и без глюков;
- Приятный экран, хорошо видно на свету и в темноте;
- Управления мультимедией (проигрыватель) без глюков;
- Возможность персонифицировать дизайн отображения информации на экране;
- Настройки и управление интуитивно понятны и логичны;
- Выдерживает погружение в воду и тряску езды на велосипеде;
- Хороший функционал и дополнительные опции (погода, ответ на звонки и т.д.).
Минусы:
- Немного врёт шагомер, засчитывая езду на автомобиле или работу
по огороду (лопата, тяпка) как шаг;
- Погода обновляется не каждый раз;
- Измерение пульса чуть завышено на 3-9 ударов сердца;
- Не корректно засчитало езду на велосипеде при включенной метке активности "езда на велосипеде", разница с велокомпьютером составила 2.5 км.
В целом трекер оставил приятные ощущения, для молодых и активных будет самое оно. Больше понравился чем нет, для себя же решил, что старичка 1s менять рано :)
2019-07-04 12:27:54

Rookie Bunny

6165282793 | from app

#10

Недавно купил Xiaomi mi band 3. Оказался очень доволен своей покупкой. Как вдруг узнал информацию о выходе Mi band 4.Вскоре на YouTube появились многочисленные обзоры, в которых рассказывали основные изменения по сравнению с Mi band 3, а именно, что меня поразило:
1:качественный цветной OLED дисплей диагональю 0,95 дюйма вместо черно-белого 0,78 экрана
2:несмотря на использование цветного экрана браслет работает от одного заряда также как и предыдущий браслет
3.такой же надёжный ремешок
4:очень большой выбор циферблатов
5:много новых функций
6:плавная анимация перехода между функциями. А в паре с "настоящим убийцей флагманов Redmi K20 Pro (Xiaomi mi 9T) это будет нечто. Спасибо вам Xiaomi за эти два прекрасных устройства и за очень адекватные цены на них. Продолжайте в том же духе и станете N 1 в мире.
2019-07-04 13:05:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  8143

 • Threads

  131

 • Replies

  95

 • Points

  4004

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list