In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

Super zestawienie, ale mało urządzeń. Niestety zostałeś wytypowany do kupowania kolejnych i testowania :) minimum 1 na tydzień :P
2019-07-04 04:50:34

Pro Bunny

Furia12 | from app

Łukasz
Szczerze nie opłacalny interes(cena nie jest taka niska a dwa rozmiary i przesyłka drogo), a dwa na naszym rynku nie brakuje wózków dla dzieci. Ja wolę mieć jakąś gwarancję na  wózek, jakieś atesty niż Xiaomi.

zamawiać z Chin nie zamierzam, to faktycznie się nie opłaca, co innego jeśli by zaczęli je w Polsce sprzedawać i z gwarancją. Dwa rozmiary? Co to jest rozmiar wózka spacerowego? U nas wszystkie wózki wszystkich producentów są w 1 rozmiarze ;), jedynie co to modele mogą się od siebie trochę różnić :). Sama taki zakup ostatnio 2 razy poczyniłam i przyszłościowo myślę o malym, lekkim max 4kg wózku do samolotu i na wycieczki.
2019-07-04 04:54:18

Pro Bunny

Furia12 | from app

Amsti
Jak to wózki MI to napewno z prędkościomierzem i zdalnym sterowaniem .Plus tryb usypiania dziecka :)

raczej zwykle, proste, ale składane w małą kostkę i lekkie :)
2019-07-04 04:55:40

Moderador

Vergiliusz Author | from app

He he he zakładam konto na zrzutka.pl i działam :D :D a na poważnie to tak się zastanawiałem nad opisem Roidmi ale mam wersje 1 a była juz 2s z nieudanym zestawem głośnomówiącym i teraz 3. Tylko czy przy coraz większej ilości samochodów z androidem to ma sens...
2019-07-04 04:59:20
Furia12 odpowiada, dnia 2019-07-04 10:54:18
zamawiać z Chin nie zamierzam, to faktycznie się nie opłaca, co innego jeśli by zaczęli je w Polsce sprzedawać i z gwarancją. Dwa rozmiary? Co to jest rozmiar wózka spacerowego? U nas wszystkie wózki wszystkich producentów są w 1 rozmiarze ;), jedynie co to modele mogą się od siebie trochę różnić :). Sama taki zakup ostatnio 2 razy poczyniłam i przyszłościowo myślę o malym, lekkim max 4kg wózku do samolotu i na wycieczki.

Mowa o rozmiarze w przypadku zakupu w chinach, a to ma bardzo duże znaczenie. Rozmiar i waga to główna przyczyna tego, że często ciężkie lub duże rzeczy mają koszt przesyłki często sporo przekraczający swoją wartość, co czyni wcale nie opłacanym. Co do wagi tego wózka raczej nie spodziewałbym się cudów. Sama rama w wózkach do 2,5-3 tyś. waży przeważnie 4-6kg.
Taki szum kiedyś był na TV Xiaomi, testowałem u kolegi, za wydaną kasę na ten "gadżet" mógłby kupić dużo lepszy Tv z dużo lepszym obrazem oraz z przygotowaniem na serwisy w Polscie i Europie. Ludzie lekko zgłupieli. Ja np tv Xiaomi nie kupię, bo ja kupuję TV dla jakości obrazu i obsługi multimedialne. A w ten cenie TV Xiaomi, szczerze niczym nie wygrywa z konkurencją. A wręcz przegrywa.
2019-07-04 05:09:53

Pro Bunny

Furia12 | from app

Łukasz
Mowa o rozmiarze w przypadku zakupu w chinach, a to ma bardzo duże znaczenie. Rozmiar i waga to główna przyczyna tego, że często ciężkie lub duże rzeczy mają koszt przesyłki często sporo przekraczający swoją wartość, co czyni wcale nie opłacanym. Co do wagi tego wózka raczej nie spodziewałbym się cudów. Sama rama w wózkach do 2,5-3 tyś. waży przeważnie 4-6kg.
Taki szum kiedyś był na TV Xiaomi, testowałem u kolegi, za wydaną kasę na ten "gadżet" mógłby kupić dużo lepszy Tv z dużo lepszym obrazem oraz z przygotowaniem na serwisy w Polscie i Europie. Ludzie lekko zgłupieli. Ja np tv Xiaomi nie kupię, bo ja kupuję TV dla jakości obrazu i obsługi multimedialne. A w ten cenie TV Xiaomi, szczerze niczym nie wygrywa z konkurencją. A wręcz przegrywa.

ale ja nie chcę kupować z Chin, tylko może kiedyś będą w PL i będę mogła przetestować :)
2019-07-04 05:17:44

Moderador

Vergiliusz Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-07-04 11:09:53

A to ciekawe info, własnie był taki szum na te ich TV i każdy pytał i pyta kiedy będą one w EU.
Jak się okazuje dużo krzyku o nic? Chyba, że jeżeli kiedyś na rynek EU wypuszczą to wersję z softem pod ten rynek tylko właśnie jak to z tymi matrycami? Jest o co kruszyć kopię?
2019-07-04 05:32:20
Vergiliusz odpowiada, dnia 2019-07-04 11:32:20
A to ciekawe info, własnie był taki szum na te ich TV i każdy pytał i pyta kiedy będą one w EU.
Jak się okazuje dużo krzyku o nic? Chyba, że jeżeli kiedyś na rynek EU wypuszczą to wersję z softem pod ten rynek tylko właśnie jak to z tymi matrycami? Jest o co kruszyć kopię?

U nas też już można kupić te tv, czy to na chińskich portach nawet z magazynów w Europie. Jest masę też przeróbek dla softu etc, na forum Xiaomi.eu jest temat. Chodzi mi bardziej o to że kolega wydał kasy sporo, a obraz nie oferuje nic wybijającego, ba za taką kasę można dorwać tv w PL, z lepszym obrazem w podobnych cenach i bez potrzeby gmerania w sofcie i możliwością uwalenia TV.
2019-07-04 05:40:10

Pro Bunny

Furia12 | from app

Łukasz
U nas też już można kupić te tv, czy to na chińskich portach nawet z magazynów w Europie. Jest masę też przeróbek dla softu etc, na forum Xiaomi.eu jest temat. Chodzi mi bardziej o to że kolega wydał kasy sporo, a obraz nie oferuje nic wybijającego, ba za taką kasę można dorwać tv w PL, z lepszym obrazem w podobnych cenach i bez potrzeby gmerania w sofcie i możliwością uwalenia TV.

A kolega zadowolony? Bo jeśli tak, to nie ma problemu :)
2019-07-04 05:41:51
Furia12 odpowiada, dnia 2019-07-04 11:41:51
A kolega zadowolony? Bo jeśli tak, to nie ma problemu :)

No właśnie nie,  do sypialni zakupił TV w PL innej firmy o 300zł droższy niż ten Xiaomi a obraz dużo lepszy niż w Xiaomi. No i ma gwarancje, a na Xiaomi wiadomo przy zakupie z chińskich sklepów ile ma i na jakich zasadach :)
2019-07-04 05:44:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!