In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

Advanced Bunny

UsеrBannеd | from Redmi Note 6 Pro

Labeo
не тикай, бо може тикалка зламатись...

Ти це мені ? Я тебе не розумію, що ти хотів цим сказати? Чи ти про що.
2019-07-03 15:39:37

Pro Bunny

1807200633 | from Redmi 5 Plus

Labeo
мова не про зависання...скажімо є в мене два спортивних додатка, які до оновлення відмінно працювали(для спортсменів с GPS навігацією), після онови не працює кнопка лайків в шторці повідомлень, но це дрібниці. Сама кака коли відвалюється той самий GPS, і ти розумієш що твоє тренування змарноване. Мені в основному для цього потрібен телефон, а так не потрібна річ. Також це стосується музичного додатку Fizy. До оновлення все працювало, після постійно вилітає і видає повідомлення про помилку.

можливо у налаштуваннях вашого лодатку стоїть енергозбереження ?  спробуйте поставить Без обмежень
2019-07-04 00:24:09
У мене є підозра що глобалкі пиляють індуси. Якщо так - буде тільки гірше.
2019-07-04 11:50:13

Advanced Bunny

Labeo | from Redmi 5 Plus

1807200633
можливо у налаштуваннях вашого лодатку стоїть енергозбереження ?  спробуйте поставить Без обмежень

та ні...я вже все дозволив що міг, і навіть оновлявся повторно через три крапки, з повним скиданням і т.д.  Дивлюсь у сторону самсунга або хуавея. Більше я Xiaomi не хочу.  Тільки потерпаєш які нові сюрпризи, перенесе онова. Це контора самий раз для дрочерів.
2019-07-07 19:17:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Prodto

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

17

70