In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Soru-Cevap] Mİ BAND 4 ( ALİEXPRESS )

2019-07-01 14:14:24
488 17
AliExpress den bu iki cihazı almak istiyorum 350 TL 'm var acaba kaç para gümrük vergisi çıkar? cihaz gelirmi? çin versiyonunu alsak bişey olur mu ilerde güncellemeyle Türkçe gelir mi? Bide kapıya atiyomus PTT sanirım yoksa kapıya vurup mu teslim ediyorlar ? daha önce hiç almadım yardımci olursanız sevinirim
2019-07-01 14:14:24
Favorites3 RateRate

Advanced Bunny

furkaydin | from Mi A2 Lite

takipsiz kargoda atar gider takipli kargo almanı öneririm elektronikte
2019-07-01 15:06:56

Advanced Bunny

SefaÖzadlı Author | from app

furkaydin
takipsiz kargoda atar gider takipli kargo almanı öneririm elektronikte

vergi cikicak ya atar giderse parayı nereye ödüyoruz ? kapıda odemiyomuyuz vergiyi
2019-07-01 15:08:34

Moderator

Burak | from MI 8

mektup turunde geldigi icin postaya birakip gidebilir ama daha hic boyle birsey yasamadim hep teslim ettiler. Vergi cikarsa zaten atip gidemez mecbur teslim edecek parayi alacak. vergi kismi cok karisik 80 dolarlik urun aldik gecenlerde geldi 9 lira aldilar ama 100 liralik urune 30 lira vergi ciktigida oluyor paketin ustune yazilan deger sanirim onemli paketin boyutu filan
2019-07-01 16:13:45

Mi Pilot

Mehmet Arslan | from app

Ben sipariş ettim henüz yolda. Sabredersen elime geçince cevap veririm.
2019-07-01 16:49:54

Master Bunny

jokerinabisi | from MI 5s

vergi muhabbeti daha tam oturmadı hepimiz gelen ürünleri bekliyoruz hocam bakalım nasıl ödeme olacak
2019-07-01 18:06:21

Advanced Bunny

Mehmet Arslan
Ben sipariş ettim henüz yolda. Sabredersen elime geçince cevap veririm.

gelince bana mesaj atarsan çok mutlu olurum
2019-07-02 03:22:27

Advanced Bunny

jokerinabisi
vergi muhabbeti daha tam oturmadı hepimiz gelen ürünleri bekliyoruz hocam bakalım nasıl ödeme olacak

gelince mesaj atarmisin bana
2019-07-02 03:22:52

Advanced Bunny

Burak
mektup turunde geldigi icin postaya birakip gidebilir ama daha hic boyle birsey yasamadim hep teslim ettiler. Vergi cikarsa zaten atip gidemez mecbur teslim edecek parayi alacak. vergi kismi cok karisik 80 dolarlik urun aldik gecenlerde geldi 9 lira aldilar ama 100 liralik urune 30 lira vergi ciktigida oluyor paketin ustune yazilan deger sanirim onemli paketin boyutu filan

peki teşekkürler satıcıdan üzerine 1 veya 2$ yazdirsam az vergi çıkar heralde demi bide yaziyolarmi acaba ?
2019-07-02 03:24:14

Advanced Bunny

Burak

çin versiyonu burda kullansam bı sıkıntı olur mu ? Türkçe dil desteği gelir mi ?
2019-07-02 03:48:04

Master Bunny

jokerinabisi | from MI 5s

SefaÖzadlı
gelince mesaj atarmisin bana

Atarım hocam ne demek bizim postacı tanıdık adam tatilde muhakkak geldi ürünler dönmesini bekliyorum
2019-07-02 05:10:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

SefaÖzadlı

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

6

• Replies

28

128