In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

Beta Team

K4r0lSz | from MI 9

Marcin Wilk
Dziękuję, a powiedz mi czy może wiesz co robi taka kombinacja. Przytrzymałem raz trochę dłużej przycisk a później 3 razy nacisnąłem go po sobie. Diody poziomu mocy zaczęły po kolei się zapalać i gasnąć. Wiesz może co to?

Hmm... nie wiem, może jakaś tajna kombinacja disco :-D
Jeszcze jest taka opcja, która występuje w najnowszych Powerbankach Xiaomi, że ładuje opaski Mi Band lub urządzenia o małej pojemności baterii, właśnie po specjalnej kombinacji naciśnięć. Albowiem normalnie traktuje taki sprzęt jako naładowane urządzenie i nie ładuje.
2019-06-27 01:44:24
Satisfied user of Xiaomi devices:
Mi9, Mi5, Mi Band 2 and much more

Semi Pro Bunny

beetlemd | from app

Marcin. Bardzo konkretny opis. Dzięki. Pomógł kiedyś w podjęciu decyzji. Dzisiaj sprzęt dotarł. Nie żałuję.
2020-02-04 01:42:34
Pozdrawiam/Regards,
beetle

Semi Pro Bunny

Marcin Wilk Author | from mobile

beetlemd
Marcin. Bardzo konkretny opis. Dzięki. Pomógł kiedyś w podjęciu decyzji. Dzisiaj sprzęt dotarł. Nie żałuję.

Cieszę się, że mogłem pomóc:)
2020-02-05 21:09:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Marcin Wilk

Semi Pro Bunny

• Followers

42

• Threads

7

• Replies

32