In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Спробую відповісти всім, при цьому не створюючи 100500 постів.

Yarroslav
бета прошивками не користуюсь , лише глобальні стабільні. Але за багаторічний досвід я явно бачу що спочатку прошивки ставали більш якісні. Але останній час якість прошивок   котиться кудись в прірву . Мені здається що основна причина в тому що компанія випускає якусь жахливу кількість однотипних пристроїв (для яких потрібні свої прошивки), а наприклад лінійку mi max котра немає аналогів в асортименті згортає.

Зараз асортимент стає більш-менш виваженим, принаймні перші пів року і на глобальному ринку - так точно (В Індії є Y3 - який для мене загадка). І призупинення (а в оригіналі Лей Цзюнь саме так написав) лінійок Max та Note - частина оптимізації лінійки. Розсудіть, на час появи Mi Max всі смартфони мали діагоналі 5,0-5,5 дюймів, а 6,4 було чимось екстраординарним... Зараз же, завдяки витягнутому екрану Mi 9T, Mi Mix 3 мають діагоналі дисплея по майже 6,4-дюйми, як і перший (та другий) Mi Max. Ну і суб'єктивно, 3-є покоління обох лінійок не користувалося великою популярністю. А дарма

maksdroider
На моєму redmi note 4 уже не було ні стабільних, ні бета оновлень. За цей час я багато прошивав телефон на різні прошивки, але завжди повертався на MIUI. Буду очікувати, що з припиненням випуску бета оновлень Xiaomi нарешті зможе випустити стабільне оновлення MIUI. А якщо вони зразу випустять оновлення MIUI 11, яке буде десь в кінці, то за цей час я вже зовсім куплю новий смартфон. Доречі треба було додати один із варіантів опитування «Я так і не дочекався оновлення»

Але ви все ж таки або на беті, або на стабільній, або на кастомі (ось про цей варіант я забув ). До речі, рекомендую почекати на оголошення лінійки смартфонів, які отримають MIUI 11. Можливо це дасть уявлення про час отримання (або чи отримає взагалі) Redmi Note 4 нової версії MIUI.

TwiSteRiK
Боже, Ник, такие лонгриды... жесть. тяжело дочитать не отвлекаясь, но... по теме.
стабилка, хотя, я чаще на PE сижу.

Натхнення воно таке   Але дякую за зауваження, наступного разу спробую помістити все в більш компактний формат, або розіб'ю на частини

Fribble
Автору спасибо.Отличная статья.По поводу отчётов на глобальных бета прошивках,у меня впечатление что они вообще глобальные отчёты не читают,ничего не исправляют из написанного.Пишем же на англ языке чтобы понятно им было,но баги что были раньше так и продолжают быть в прошивках.

Тут варто зазначити, що баги існують декількох видів: критичні, серйозні, мінорні, візуальні (може трохи відрізнятись в залежності від автора). Сенс в тому, що коли є критичний баг, через який смартфон не запускається взагалі (привіт останнє оновлення для Mi 9 SE з його System was destroyed), то зрозуміло, що на фоні такого коряві шрифти будуть звісно дратувати, але з ними, принаймні, можна жити. Чого насправді не вистачало - зворотного зв'язку, та більш детальної форми відгуку з підказками по заповненню. Щоб ми бачили, що від нас конкретно потрібно та розуміли, чи було опрацьовано наш відгук та чи потрібно щось ще. Але це так - мрії :)

А що, до кількості користувачів - поки встановити кастом на Xiaomi буде простіше ніж на пристрої інших виробників, гіки залишаться. В решті-решт, це та особлива категорія користувачів, яка купує в першу чергу сумісне залізо, а софт вони зберуть самі
2019-06-25 14:54:50

Master Bunny

wolf4ok | from Redmi Note 5

Вопрос довольно интересный но отказ от бэта прошивок уже давно был предсказан, так как разработчики банально не справляются с тем количеством устройств что поддерживают. Печаль автора статьи полностью поддерживаю но считаю что эта статья всего лишь пшык и толку от нее ноль..
2019-06-25 16:00:13

Master Bunny

Yarroslav | from MI MAX 2

quoteurl=home.php?mod=space&uid=118472840Nick Lavrenov/url
Спробую відповісти всім, при цьому не створюючи 100500 постів.

/quote

mi 9T взагалі ніяк не перетинається навіть з mi max 2 (котрий менший ніж mi max 3), так як у нього екран більш ніж на 1 см вужчий. Якщо mi 9 T порівняти з mi max 3 то у останнього площа екрану більш ніж на 25% більша. Ті хто чекав mi max 4 хотіли отримати новий сучасний та потужний смартфон з екраном більше 7 дюймів, а в результаті скоріше всього їм доведеться шукати у інших виробників (так як існуючий модельний ряд не може їм щось запропонувати хоча б таких же розмірів як старий смартфон mi max 2)
2019-06-25 18:37:29
wolf4ok відповів о 2019-06-25 11:00:13
Вопрос довольно интересный но отказ от бэта прошивок уже давно был предсказан, так как разработчики банально не справляются с тем количеством устройств что поддерживают. Печаль автора статьи полностью поддерживаю но считаю что эта статья всего лишь пшык и толку от нее ноль..
Дана серія статей є виключно спробою розібратися в суті проблеми та її значущості у властивій для мене саркастичній манері.

Зазначив на самому початку.
Можливо ви хотіли б почути щось конкретне з приводу теми статті - я з радістю та по мірі власних можливостей відповім у коментарях.
Але панацею не пропоную. Кожен сам має вирішити як поводитися після 1 липня.

Yarroslav відповів о 2019-06-25 13:37:29
mi 9T взагалі ніяк не перетинається навіть з mi max 2 (котрий менший ніж mi max 3), так як у нього екран більш ніж на 1 см вужчий. Якщо mi 9 T порівняти з mi max 3 то у останнього площа екрану більш ніж на 25% більша. Ті хто чекав mi max 4 хотіли отримати новий сучасний та потужний смартфон з екраном більше 7 дюймів, а в результаті скоріше всього їм доведеться шукати у інших виробників (так як існуючий модельний ряд не може їм щось запропонувати хоча б таких же розмірів як старий смартфон mi max 2)

Про повну заміну, на разі, речі нема.
"Витягнуті" екрани це звісно не те ж саме, що мати великий смартфон з традиційним співвідношенням сторін, але, як показує практика, більшості цього і не треба. І те, що в них насправді "від'їли" 1 см інформації, а більшість контенту з традиційним співвідношенням 16:9 - вони не помічають :)
2019-06-25 20:23:18

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

Класна стаття,так тримати.
2019-06-26 05:13:16

Pro Bunny

sladkOy | from Redmi Note 3

То чувство, когда беты были "стабильнее" стабильных прошивок
2019-06-26 05:18:51

Master Bunny

glwolf | from Redmi 5 Plus

Мне кажется, что длинные аналитические статьи более уместны для журналов. Тут , на форуме, важна суть. Быстрое решение конкретных проблем. Дочитать статью не сумел :) На смартфоне читать это не реально
2019-06-26 11:03:35

Semi Pro Bunny

1634743525 | from MI 8

Дякую за статтю!
особисто я, починаючи з R3, завжди користувався бета. Тільки заради новинок. Купив MI8 (після RN4X), на ньому не працював GPlay, на бета. Пізніше запрацював, я встановив бета... Так, я мав всякі фішки, але і декілька багів. Особливо забовбало, коли розмовляєш по блю гарнітури, а екран постійно включений, і його неможливо вимкнути. Жмеш кнопку, а він спалахує знову через пів секунди. Встановив тиждень тому стабл. Все ок. Ніяких глюків!
Я хочу просто користуватись смартфоном. Вже давно набридло встановлювати якісь там прошивки. Награвся свого часу на Lenovo, Prestigio... Сяомі працює з коробки.
Я за Глобал Стабл!
2019-06-26 13:29:48
MI8 & MI MAX3

Rookie Bunny

6183977895 | from Redmi Note 4

Я после своей 10.2.3.0 никак не могу дождаться новых обновлений (редми ноут 4х) и всё такой же андроид 7,хотя процессор позволяет андроид следующих поколений,чувствую что быстрее новый телефон куплю,чем дождусь новой обновы ((
2019-06-26 13:55:48
Пусть будут стабильные только что б почаще выпускали и будет все тип топ.Хотябы раз в два-три месяца.
2019-06-26 14:21:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

8513

• Threads

363

• Replies

396

140548