In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotoğraflar

[Albüm] Mi Community Şanslıları

2019-06-16 11:21:49
828 6
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle biz kullanıcılara değer verip bizlere açılışta ilk şansı veren herkese teşekkür ediyorum.

35 kişi kazanan olmamıza rağmen içeri giren 10 kişi vardık, geç kalanlar hediyelerini alamadı çünkü bize ayrılan hediyeler dağıtıldıktan sonra dışarı da sırada bekleyenlere hediyeler dağıtıldı(100.kişi gibi)

İçeriye ilk girişimiz ve ürünleri ilk bizim inceleme ayrıcalığımız mükemmel bir duyguydu.

Hediye olarak Mi Band 3 aldık

İçeriye ilk girdiğimiz anlardan....

İçeriye girmeden önce çekmiştim saat 10:45 civarı...

Burada bir kaç ünlü görmektesiniz(ben sadece mustafa'yı tanıyorum)

Mi Community ilk giriş kazananları...

Hakkı Alkan bizim ekipten arkadaşlarla sohbet ederken kendi ekibi de çekim yapıyor.

Biz içerideyken açılışın sunumunu yapan abimiz konuşuyor.

Vee içeriye bekleyenlerden ilk alınanlar.

Biz içerideyken dışarısı böyle kalabalıktı.

Benim paylaşımım bu kadar :) Eklemek isteyen varsa yorumlar kısmına o an çektiği resmi bırakabilir.

Yeni açılışlarda görüşmek dileğiyle...
2019-06-16 11:21:49
Favorites4 RateRate

Semi Pro Bunny

mehmethouse | from MI 6X

elinize sağlık, güzel konu olmuş.
2019-06-16 17:30:23
Xiaomi discount product Alixpress,ebay,Gearbest facebook group: https://www.face

Master Bunny

dogannozann | from MI 5s

bende gelmeyi çok istedim Akasya avm'ye yakın oturuyorum ama görüyoruz ki katılım saglamayanlar olmuş her zaman diyorum bütün Xiaomi etkinliklere eksiksiz katılım için hazırım inşallah yetkililer sesimi duyar
2019-06-16 21:52:20

Master Bunny

007abdurrahim Author | from MI 6

evofone instagram sayfasından aldığım resimlerim :)
2019-06-17 00:28:24

Super moderator

Mİmar | from Mi MIX 2

Teşekkürler paylaşım için, güzel bir anlatım olmuş. sizin adınıza ve Mi Community Türkiye adına çok sevindim. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz.
2019-06-17 05:23:26

Master Bunny

007abdurrahim Author | from MI 6

Mİmar
Teşekkürler paylaşım için, güzel bir anlatım olmuş. sizin adınıza ve Mi Community Türkiye adına çok sevindim. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz.

7 sene boyunca Lg telefonları aldım kullandım.Tabi o zamanlar xiaomi piyasada yok.(Türkiye pazarı)
Öyle zamanlar oldu lg telefonları prize takılı halde kullandım ve şarj dolmak yerine hep aşağı düştü.
Zaman oldu ghost screen hataları, bootlop hataları, ve aklıma gelmeyen bir sürü sorunlar. Bu 7 sene zarfında Lg nin 9 telefonunu satınaldım. 2017 yılında lg tarafından madur edilince uzun araştırma sonrası xiaomi ye geçiş yaptım.
Ve 2 yıldır xiaomi ailesindeyim. Mi 6 kullanıyorum.
Ne bir tekleme ne bir takılma yaşamadım çok şükür.
Lg kullanırken telefon bana en fazla 6 ay dayanırdı(aşırı yoğun kullanım) aynı şekilde kullandığım halde hatta daha yoğun kullanmama rağmen beni servise götürecek bi kusuru ortaya çıkmadı.
Hızlı, akıcı, pratik ve ulaşılabilir arayüzü sayesinde beni kendisine hayran bıraktı.
Mi community ailesiyle tanışmam belki geç oldu ama katıldığım etkinliklerde iyi ki varsın xiaomi diyorum. Bu benim vefa borcumdur.
Açılışta üzerimde redmi note 7 lansmanında aldığım tişörtüm vardı, ilk başta kendimi tuhaf hissettim :) tişörtü görenler soru sormaya başladı, sonra kendimle gurur duydum ne mutlu bana ki xiaomi adını mi community'i temsil ediyorum dedim.
Bundan sonra ki etkinliklere de inşaallah katılacağım ve aynı vefa ile yerimi alacak, gelecek nesillere xiaomi markasını aynı heyecanla anlatacağım.
İyi ki varsın xiaomi, iyi ki varsınız değerli dostlar. Sevgiyle kalın :)
2019-06-17 09:03:52

Super moderator

Mİmar | from Mi MIX 2

007abdurrahim
7 sene boyunca Lg telefonları aldım kullandım.Tabi o zamanlar xiaomi piyasada yok.(Türkiye pazarı)
Öyle zamanlar oldu lg telefonları prize takılı halde kullandım ve şarj dolmak yerine hep aşağı düştü.
Zaman oldu ghost screen hataları, bootlop hataları, ve aklıma gelmeyen bir sürü sorunlar. Bu 7 sene zarfında Lg nin 9 telefonunu satınaldım. 2017 yılında lg tarafından madur edilince uzun araştırma sonrası xiaomi ye geçiş yaptım.

Çok teşekürler bilinçli hareketinin için. :) Sonraki etkinliklerde görüşmek üzere.
2019-06-17 12:47:29
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

007abdurrahim

Master Bunny

• Followers

95

• Threads

6

• Replies

545

4457