In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Dlaczego MIUI Beta nie będzie dostępne w wersji global?

2019-06-14 22:45:37
2682 27
Fani Mi,
MIUI zostało po raz pierwszy wprowadzony w 2010 roku. Od tego czasu oprogramowanie stało się ulubionym wielu fanów Mi na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

MIUI występuje w dwóch wersjach: Beta i stabilnej. Oto krótkie podsumowanie tych dwóch wersji.

MIUI Stable
Ta wersja przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników smartfonów Xiaomi*. Jego główną zaletą jest stabilność. Aktualizacje oprogramowania dla stabilnego MIUI przychodzą regularnie, ale częstotliwość aktualizacji może się jednak różnić w zależności od modelu. Stabilna wersja MIUI to w pełni rozwinięty i bezpieczny w użytkowaniu system operacyjny.

MIUI Beta
MIUI Beta jest dostępna dla mniejszej liczby zagorzałych fanów, którzy chcą jako pierwsi doświadczyć nowych funkcji naszego systemu operacyjnego i chętnie dostarczają cennych informacji i sugestii. Ta wersja nie jest stabilna i wymaga głębszego zrozumienia Androida i oprogramowania.

Której wersji używają fani?
Im więcej modeli telefonów Mi zostało wprowadzonych na rynek, tym więcej użytkowników zaczęło używać MIUI Beta, dostępnego poprzez różne kanały. Bardzo często używają go na co dzień na swoich głównych telefonach. Jednak MIUI Beta jest przeznaczony do publicznego testowania i wymaga od użytkownika bardzo wysokiej tolerancji na błędy w oprogramowaniu. MIUI Beta jest wydawany na wczesnych etapach rozwoju, aby umożliwić naszym fanom przyczynienie się do procesu rozwoju. Korzystają z nowych funkcji przed wszystkimi innymi, a następnie przekazują swoje opinie i sugestie naszemu zespołowi R&D, który pomaga nam ulepszać MIUI, zanim ten zostanie wydany w stabilnej wersji.

MIUI Beta nie jest podstawowym sposobem na poznawanie nowych funkcji, ale bardziej narzędziem do testowania oprogramowania i dostarczania sugestii dla doświadczonych użytkowników. Wraz z rozwojem MIUI, potrzeba stabilności staje się coraz ważniejsza. Aby sprostać wymaganiom większości naszych użytkowników i częściej publikować stabilne aktualizacje wersji, nasz zespół inżynierów postanowił przestać publikować globalną wersję MIUI Beta dla wszystkich urządzeń począwszy od 1 lipca 2019 roku.

Mimo tej zmiany nadal będziemy komunikować się z naszymi użytkownikami na różnych platformach i koncentrować się na ulepszaniu stabilnej wersji MIUI. W rzeczywistości pozwoli to programistom na zapewnienie lepiej zoptymalizowanej wersji systemu MIUI, zapewniając Wam lepsze wrażenia i większą przyjemność z korzystania z naszych telefonów. Wszystkie wymagane aktualizacje zabezpieczeń będą nadal dostarczane każdemu użytkownikowi.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie podczas tych wszystkich lat!
DZIĘKUJEMY!

*Nie dotyczy posiadaczy telefonów z systemami Android One oraz Android Go

Rate

Number of participants 1 Experience +3 Pack Reason

View Rating Log

2019-06-14 22:45:37
Favorites14 RateRate
Ludzie instalują betę, bo gdy zostanie w niej coś zepsute, to po tygodniu zwykle zostaje naprawione. W stable trzeba było czekać kilka miesięcy. Dlatego ja i kilku znajomych co posiadają Xiaomi ją instalowało...
2019-06-14 23:15:59

Moderator

Vergiliusz | from app

Czyli beta china nadal będzie?
2019-06-14 23:36:33

Master Bunny

pawelt | from app

Chociaż może to wydawać się gupie. Ja nie lubię stable bo jeszcze tyle błędów i niedopracowań nie ma w weekly. Ale ja to Xiaomi.eu.
2019-06-15 00:38:24

Banned

michalms | from app

pomijając kwestie praktyczne, czy może należałoby powiedzieć właśnie nie praktyczne tej zmiany, to tłumaczenie, że główną zaletą Miui Stable (stabilnego Miui) jest to że jest stabilne mnie rozbawiło. ;)
2019-06-15 01:32:22

Moderator

Vergiliusz | from app

A masło jest dobre bo jest maślane
2019-06-15 02:06:13

Mi Fans Team

hardziol | from app

dobrze, że mam xiaomi.eu :d
2019-06-15 03:32:13

Rookie Bunny

Finoner | from app

Co się stanie z osobami które mają Miui global beta po 1 lipca?
2019-06-15 04:02:08
1887699756 odpowiada, dnia 2019-06-14 22:02:08
Co się stanie z osobami które mają Miui global beta po 1 lipca?

Coś słyszałem że mają potem dostać aktualizację do wersji stable jak jakaś wyjdzie.
2019-06-15 04:04:22

Master Bunny

Never ExisT | from app

czyli co jeszcze 2 bety publiczne i trzeba będzie zainstalować stable ?
2019-06-15 06:07:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cresden

Pro Bunny

• Followers

1166

• Threads

208

• Replies

240

2506