In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] Інші файли (Другие файлы) на смартфонах Xiaomi. Видалення. Очищення смартфона.

2019-06-02 21:48:43
24525 25
Багато користувачів питають, що таке Інші файли (Другие файлы) в Пам'яті (Хранилище), де їх знайти і як видалити, а також як зробити очищення смартфона до нормального стану.Інші файли (Другие файлы) - це такі дані, що не відносяться до жодної з категорії: Додатки та їх дані; Фото, відео; Аудіо; Кешовані дані, а також це інший кеш системи, архіви встановлених програм з розширенням .apk, .zip, документи (текстові файли .txt, .doc), дані месенджерів, тощо. Як їх знайти, видалити, очистити смартфон:
#1. Налаштування - Пам'ять - Кешовані дані - Видалити кеш.#2. Обираємо очищення знизу. Очищуємо від сміття. Робимо Ретельне очищення - видаляємо великі файли. Щодо видалення кешу в цьому пункті, хочу зауважити, що бажано видалити Кешовані дані месенджерів і Галереї, видалення кешу інших програм, зокрема Photoshop Express, Snapseed, ігри, призведе до втрати даних ігор, оброблених фото, видалення встановлених стронніх тем і їх даних.#3. Встановлюємо з Google Play Market програму Storage Cleaner & Drive Usage ( Anton Potapovich).
Відкриваємо програму, очищуємо кеш. Обираємо папку Інші,
повністю видаляємо дані таких папок:  " File; '0' File; Log File.
'Obb' File - це кешовані дані про проходження ігор, вони займають багато місця, але їх не можна видаляти, оскільки зникнуть дані про досягнення у іграх. (на моєму прикладі це NFS no limits та PUBG).
Переходимо до папки Документи: Plain Text File, натискаємо на Plain Text File, всередині все відмічаємо і видаляємо. Обов'язково відкрити і там все видалити, якщо просто натиснути на Plain Text File і видалити, дані не будуть видалені, а перенесуться до папки Інші.Переходимо до папки Архіви і все видаляємо.#4. Провідник. Очищення даних і кешу. Відкриваємо і очищуємо Архіви, Завантаження, APK.
Переходимо до змісту папок, передивляємось кеш додатків. Обираємо, Видаляємо.Теж саме у папці Android, папці data.
Папка Obb - кеш ігор, не потрібно трогати взагалі.#5. Ще раз робимо очищення через програму Безпека, робимо Ретельне очищення, передивляємось, може ще щось видалити#6. Ще раз видаляємо кеш. Налаштування - Пам'ять - Кешовані дані.
#7. Перезавантажити смартфон. Бажано Вимкнути і Ввімкнути.
Смартфон буде очищено, але видалити всі дані до заводського стану неможливо, збережуться файли, що відповідають за ваші ігри, саме вони займають найбільше місця у Пам'яті, знову і знову система відновить видалений кеш. Таке очищення можно робити скільки забажаєте, на власне бажання, воно не відображається на роботі смартфонів.
Окремо хочу зауважити щодо роботи месенджеру Telegram - під час кожного відкривання месенджеру набивається кеш,і потрібно, закриваючи месенджер, через Провідник робити його очищення. Відкриваємо Провідник, шукаємо папку Android, заходимо, там є дві папки: data і obb. obb - це кеш ігор, не трогайте нічого. Обираємо папку data, потім папку org.telegram.messenger,
далі папку cache і все видаляємо.


Потім папку Telegram
і в кожній папці все видаляємо. Робити це потрібно кожний раз відкриваючи і закриваючи месенджер. Це єдиний з месенджерів, що забиває Пам'ять аби-яким кешем. Доречі, випадково видалені Фото можно знайти в Провіднику у папці DCIM, папці thumbnails - можливо вдасться їх відновити.Заходимо, перевіряємо, видаляємо. Обов'язково перевірте чи потрібні вам видалені файли, кеш месенджерів.
2019-06-02 21:48:43
Favorites85 RateRate

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#1

...також допомагає просте перезавантаження смартфону (Вимкнути-Ввімкнути), якщо не допомагає, то тоді можливо врятує запропонований мною алгоритм очищення.
2019-06-02 22:02:38

Master Bunny

@hd48915 | from app

#2

Отличная статья, столько уже было вопросов про другие файлы. Теперь можно смело посылать вопрошающих в поиск :)
2019-06-02 22:24:12

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#3

@hd48915
Отличная статья, столько уже было вопросов про другие файлы. Теперь можно смело посылать вопрошающих в поиск :)

...она не отображается в поиске при наборе ключевых слов...что нужно исправить в названии и почему она не отображается?
2019-06-02 23:45:43

Pro Bunny

YudinDenis | from MI 8 Lite

#4

и что изменилось? кешовані данні? а інші файли? как было 1,15Гб так и осталось.
2019-06-03 03:20:06

Pro Bunny

nickolchig | from Redmi 3

#5

спасибо, очень толково
2019-06-03 03:21:06

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#6

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1788006465YudinDenis/url
и что изменилось? кешовані данні? а інші файли? как было 1,15Гб так и осталось./quote

Інших файлів як таких немає, не можна видалити все, це лише скидання до заводського стану дає змогу отримати чистий смартфон. Завжди залишаються кеш-дані, дані про проходження, досягнення в іграх як PUBG, NFS тощо, оскільки такі файли не підпадають під конкретні категорії, наприклад Додатки, то кеш таких файлів знаходиться у Інші файли. Він і залишається після видалення, я і вказував у статті, що видаляється не все, але значна частина...з того що, залишається це ігри... якщо ви хочете видалити все, то треба видалити ігри і скинути до заводського стану. Ви можете тільки 'Підчистити' ці файли, але не видалити...
2019-06-03 03:28:54

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#7

...ще можу порадити, після гри в PUBG, NFS no limits, інші важкі ігри робити стандартне очищення кеш: Налаштування - Пам'ять - Кешовані дані, потім стандартне очищення, і Вимкнути-Ввімкнути смартфон і більша частина кешу, що набирається за ігрову сесію видалиться...
2019-06-03 03:45:50

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#8

...щодо 'obb' File - я перевіряв, якось було, видалив і втратив більшість збережених даних, разом з NFS no limits...потім встановив знову NFS no limits, але велика частина досягнень зникла, типу тюнінг машин, пощастило, що машинки збереглися у профілі, але встановлені деталі зникли...тож я і зауважив не видаляти такий кеш, його не можна видалити, то пам'ять гри... також дані фоторедакторів, зникали фото, дані робочого столу, тем - видалялися встановлені додаткові теми... отже я і вказував не видаляти деякі файли...і говорив лише щодо 'Підчищення' Інших файлів...вказане мною - то всі Інші файли, які можна знайти і видалити...
2019-06-03 04:04:22

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#9

Наприклад з 1,15 ГБ - можно очистити до 1,01 ГБ - це максимум, що вдасться зробити...і якщо було 9,50 ГБ - стане 9,95 ГБ приблизно, потім поступово знову заб'ється до 9,80 ГБ-9,70 ГБ...
2019-06-03 04:52:15

Master Bunny

Konstantin.K_UA Author | from Redmi Note 5A Prime

#10

Незначна сума, але суттєва...
2019-06-03 04:53:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Konstantin.K_UA

Master Bunny

 • Followers

  116

 • Threads

  71

 • Replies

  971

 • Points

  10248

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
Telegram
The Motivator
50К
Mi A2 Lite
Mi A2
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
#9РоківMIUI
Для чого ви використовуєте смартфон?
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
250K
Моторошний Хелловін
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Q&A №3
Mi Flash Live
Black or White?
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Мі-батл: Епізод 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
Мі-батл: Епізод 5
Дротові VS Бездротові навушники
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 6

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list