In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Duyurular

[Duyurular] Yarışmaya Katılım Hüküm ve Koşulları

2019-05-16 23:13:09
243 1
Kurallar ve Ödüller

1. Yarışma Organizatörü ve Katılan Ülkeler

1.1 ShotByMi Fotoğraf Yarışması, Xiaomi MobileSoftware Co., Ltd. tarafından organize edildi.

1.2 ShotByMi Fotoğraf Yarışması'na katılım, Çinmerkezli kullanıcılar dışındaki tüm ülkelere açıktır.


2. Yarışma Kuralları

ShotByMi Photography Challenge 3 sitede açık:Küresel(Türkiye dahil), Hindistan, Rusya. Yarışma Mayıs-Ekim 2019 tarihleri​​arasında yapılacaktır. Bu aşamada, ilgilenen katılımcılar etkinliğin açılışsayfasını (Küresel(Türkiye dahil): https://event.mi.com/global/shotbymi)ziyaret ederek, bir Xiaomi telefonu ile çekilen fotoğrafları yükleyebilir. /,Hindistan: https://in.event.mi.com/in/shotbymi, Rusya: https://ru.event.mi.com/ru/shotbymi)bir tema seçmek ve ilgili iletişim bilgisini göndermek için etkinliğin açılışsayfasında kayıt talimatlarını takip edip ardından fotoğraf yükleyebilirsiniz.Aylık kazananlar duyurusu, 15-20 Haziran - Kasım 2019 arasında gerçekleşecek. Buaşamada, üç kategoride kazananlar da duyurulacak (En Popüler) * Küresel(Türkiyedahil) site: tema başına en çok sevilen 3 fotoğraf, toplamda 18 fotoğraf. *Hindistan sitesi: Her tema için en çok tercih edilen 1 fotoğraf ve toplamda 6fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına en çok beğenilen 1 fotoğraf, toplamda 6fotoğraf. (Jüri Seçimi) * Küresel(Türkiye dahil) site: Her tema için 1fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. * Hindistan sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam6 fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. (RedmiNote 7 Özel Ödülü) * Küresel(Türkiye dahil) site: Ayda 1 fotoğraf seçilecektir.* Hindistan sitesi: Ayda 1 fotoğraf seçilecektir. * Rusya sitesi: Ayda 1fotoğraf seçilecektir. Son kazananların duyurusu, yarışmanın sona ermesindendört ila sekiz hafta sonra gerçekleşecek. 2020'nin ilk çeyreğinde gerçekleşecekolan 6 final kazananımıza fotoğraf gezisi ödülü verilecek, her büyük ödülkazanana ücretsiz bir Mi 9 verilecek.2.1 YarışmaGereklilikleri

2.1.1 Yarışmaya gönderilen fotoğraflar XiaomiAkıllı Telefonlar tarafından çekilmeli ve düzenlenmelidir. Telefonun yerleşikfotoğraf düzenleyicisi dışında hiçbir harici düzenleme yazılımı veya mobiluygulama kullanılamaz.

2.1.2 Yarışmaya gönderilen fotoğraflar EXIF​​bilgisi içermeli ve fotoğrafın boyutu 300KB - 30MB arasında olmalıdır. Aksitakdirde, fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

2.1.3 Her katılımcı ayda tema başına en fazla 6fotoğraf yükleyebilir. Gönderilen fotoğraflar son teslim tarihini geçtiğitakdirde veya resmi olmayan yollara başvurulduğunda  yarışmadadeğerlendirilmez.

2.1.4 Katılımcılar tüm yarışma temalarınagirmeyi seçebilirler.

2.1.5 Her katılımcının yeni giriş olanağı, yenibir ayda yeniden açılacaktır. Katılımcılar her tema için en fazla 6 fotoğrafyükleyebilir. Not: Katılımcılar bir ay içinde aynı temaya fotoğrafyükleyemezler.

2.1.6 Her katılımcının girişi, gönderimdensonraki 48 saat içinde gözden geçirilecektir. Bir fotoğraf kabul edilmezse,katılımcı tekrar yükleyemez. Fotoğraf kabul edilirse, katılımcı yarışmaya devamedebilir.

2.1.7 Yarışma 3 sitede açık: Küresel(Türkiyedahil), Hindistan, Rusya. Tüm katılımcılar siteye sırasıyla katılımcınınbulunduğu ülkeye göre girmeyi seçmelidir. Hindistan ve Rusya dışındaki diğertüm ülkelerden gelen katılımcılar https://event.mi.com/global/shotbymi/adresini girmelidir.

Hindistan'dan katılımcılarhttps://in.event.mi.com/in/shotbymi adresini girmelidir.

Rusya'dan gelen katılımcılarhttps://ru.event.mi.com/ru/shotbymi adresini girmelidir.

Aylık aşamada, ödüller yalnızca belirtilensiteye uygun şekilde giren katılımcılara verilecek. Örneğin, Hindistan'dan birkatılımcı Rusya / küresel sitelere girerse, Rusya'dan bir katılımcı Hindistan /küresel sitelere girerse, küresel bir katılımcı Hindistan / Rusya sitelerinegirerse bir şey kazanamaz. Diğer durumlarda, 3 sahadaki tüm kazananlar finalkazananlar seçiminde bir bütün olarak gözden geçirilecektir.

2.1.8 Katılımcılar, fotoğraflarını yarışmayagönderirken Xiaomi’nin Şartlar ve Koşullarını kabul etmek zorundadır.

2.1.9 Yüklenmeden önce fotoğraflardeğiştirilemediğinden katılımcılar yüklemeden önce fotoğraflarınınayrıntılarını kontrol etmelidir. Bazı durumlarda, orijinal görüntünün birXiaomi telefonuyla alındığı doğrulamasını isteyebiliriz. Doğrulanamayanfotoğraflar diskalifiye edilir. Bir katılımcı aylık kazanan veya final kazananıolarak seçilirse, seçili fotoğrafı çekmek için kullanılan bir Xiaomitelefonunun yanı sıra duyuru hazırlanırken bazı kişisel bilgilerin alındığınadair bir kanıt göstermeleri gerekecektir.

2.1.10 Yarışma için kayıt ücreti alınmayacaktır.
3. Yarışma Ödülleri


3.1 Final Kazananları Ödülü

Final kazananları, Jüri Seçiminde toplam 3siteden de seçiliyor. Son karar, Mi İçerik üreticileri, Mi Topluluğu veUluslararası İşletme Başkanı, Xiaomi Corporation Kıdemli Başkan Yardımcısı WangXiang arasında küresel genişlemeden sorumlu olan yüzde 60-20-20 arasında olanbir derecelendirme içeren genel bir puanlama sistemine dayanmaktadır. IPstratejisi ve stratejik ortak ilişkileri yönetimi. 6 yarışmacı, Finalist KazananlarÖdülü'nü, 3 siteden de Jüri Seçimi'nde toplam 108 fotoğraftan alacak. 6 finalkazananımıza ücretsiz olarak ödüllendirilecek bir fotoğraf gezisi olacak,ayrıca her finalde büyük ödül olarak ücretsiz bir Mi 9 verilecek.


3.2 Aylık KazananlarÖdülü

En Popüler, Jüri Seçimi, Redmi Not 7 Özel Ödülü,üç çeşit aylık ödüldür.


En popüler:

3.2.1 Bu ödül, izleyicilerin en çok beğendiğifotoğraflardan belirlenir. Katılımcılar beğeni elde etmek için fotoğraflarınısosyal medyada paylaşabilirler. Fotoğraf beğenileriyle ilgili bir sınırıyoktur.

3.2.2 Ayın son günü 00: 00'dan (CST) önce en çokbeğeni alan girişler sayılacaktır.

3.2.3 Tek bir yarışmacı, tüm yarış boyunca EnPopüler kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir; eğer bireyin yeni bir ayiçinde en çok beğeni toplaması durumunda;kural, bir sonraki yarışmacınınsıralamasını en çok beğenenlerle takip edecektir.

3.2.4 Her sitenin (Küresel(Türkiye dahil),Hindistan, Rusya) farklı kazananları vardır. * Küresel site: Her tema için ençok tercih edilen 3 fotoğraf ve toplamda 18 fotoğraf. * Hindistan sitesi: Hertema için en çok tercih edilen 1 fotoğraf ve toplamda 6 fotoğraf. * Rusyasitesi: tema başına en çok beğenilen 1 fotoğraf, toplamda 6 fotoğraf.


Jüri Üyesi Seçimi:

3.2.5 Bu ödül, tema başına toplam 10 adetfotoğraf ile belirlenir. En Popüler (en çok sevilen) ile 5 fotoğraf ve MiTopluluk ekibi tarafından seçilen en iyi 5 fotoğraftan oluşur.

3.2.6 Mi İçerik Üreticileri, tema başına 10olağanüstü fotoğraf içinden karar vereceklerdir. Mi İçerik Üreticileri her birfotoğrafı değerlendirme raporuna göre puanlayacaktır, her tema için en yüksekpuana sahip bir fotoğraf Jüri Seçimi başlığını elde edecektir.

3.2.7 Tek bir yarışmacı, yarışma boyuncayalnızca bir kez Jüri Seçimi kategorisini kazanabilir.

3.2.8 * Genel site: tema başına 1 fotoğraf,toplam 6 fotoğraf. * Hindistan sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf.Redmi Not 7 Özel Ödülü:

3.2.9 Bu ödül, ayın tüm temalarından en çokbeğenilen10 fotoğraf ile belirlenir.

Mi Topluluk ekibi her bir fotoğrafıdeğerlendirme raporuna göre puanlayacaktır, en yüksek puana sahip son birfotoğraf Redmi Note 7 Özel Ödülü'nü alacaktır.

3.2.10 Bir yarışmacı, tüm yarışma boyunca RedmiNote 7 Özel Ödülü kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir.

3.2.11 * Küresel (Türkiye dahil)Site: Ayda 1fotoğraf seçiliri. Toplam 6 fotoğraf. * Hindistan Sitesi: Ayda 1 fotoğrafseçilir. Toplam 6 fotoğraf. * Rusya Sitesi: Ayda 1 fotoğraf seçilir. Toplam 6fotoğraf.
3.3 Jüri BaşkanlarıTanıtımı

3.3.1 Wang Xiang: Küresel genişlemeden, IPstratejisinden ve stratejik ortak ilişki yönetiminden sorumlu olan Xiaomi Kıdemli Başkan Yardımcısı, Uluslararası İşletme Başkanı.

3.3.2 Xiaomi Stüdyolarından Mi İçeriküreticileri: Yaratıcı vizyonlarını gerçekleştirmek için Xiaomi ürünlerinikullanan ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanında Mi Fanları olan yeteneklifotoğrafçılar ve film yapımcılarıdır. Jüri paneli 6 Mi İçerik üreticisinden(@richardjwtang, @ tom.the.explorer, @shibithefox, @klepikovadaria,@agungsutrisno_photography, @stas_banar) yapılmıştır.

3.3.3 Xiaomi merkezinde ve yurtdışında çalışanyaklaşık 30 personelden oluşan Mi Topluluk ekibi.

3.3.4 Jüri üyelerinden herhangi birineyeterlilik istenmesi kabul edilmez ve hoş görülmez.


4. Ödül Duyuruları


4.1 15 Haziran - Kasım 2019 tarihleri ​​arasındaaylık kazananlar 15 - 20 Haziran tarihlerinde açıklanacaktır. Ödülün nasıl vene zaman alınacağına dair bilgilendirmek için kayıt sırasında girilen bilgileregöre kazananlar ile iletişime geçilecektir.

4.2 Son kazananlar duyurusu, yarışma finalininsona ermesinden dört ila sekiz hafta sonra yapılacaktır.

4.3 Ödülün kazananların ihmali nedeniyle teslimedilmediği durumlarda (yanlış iletişim bilgilerini doldurma ve Xiaomi'yegecikmeli cevap verme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), kazanan,ödül kazanma hakkından vazgeçmiş sayılır ve Xiaomi, Herhangi bir sorumluluküstlenmez, herhangi bir ürün veya ödülü iade etmez.

4.4 Gümrük işlemlerinde, tüm ödüller Çin'dengönderilecektir ve katılımcılar yerel yönetim standartlarına göre alınan gümrükvergisini ödemeyi kabul eder. Hindistan için, "Redmi Note 7 Pro ÖzelÖdülü" kategorisi dışında, tüm aylık ödüller Çin'den gönderilecektir,katılan kullanıcılar yerel yönetim standartlarına göre alınan gümrük vergisiniödemeyi kabul eder.5. Ek Notlar


5.1 Xiaomi, öngörülemeyen durumlarda parasaldeğerlere benzeyen ürün veya hizmetlerle ödülleri değiştirme hakkını saklıtutar. Bu yarışmada kazanılan ödüller, kişisel çıkarlar için tekrar satılamaz,takas edilemez veya devredilemez.

5.2 Ödüllerin toplandığı süre zarfında,kazananların hasar veya kayıpları Xiaomi hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

5.3 ShotByMi Fotoğraf Yarışması'na yalnızcabireylerin katılmasına izin verilir. Aşağıdaki kuruluşların yarışmayakatılmasına izin verilmemektedir; Xiaomi personeli, dış etkinlikorganizatörleri, çalışanlar, dış ajanslar ve satış şirketlerini içerecek ancakbunlarla sınırlı olmayacaktır.

5.4 Oyları değiştirme girişimleri yasaktır. Birkatılımcının uygunsuz veya dürüst olmayan davranışlarından şüpheleniliyorsa,Xiaomi katılımcının ödülünü bildirimde bulunmaksızın iptal etme hakkını saklıtutar.

5.5 Xiaomi, kuralların izin verdiği ölçüde, hertürlü kuralın gerekli açıklamasını sağlayacaktır. Olağandışı bir durumgerçekleştiği, Xiaomi, Xiaomi'nin kontrolü dışındaki durumlar nedeniyleyarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.

5.6 Xiaomi, bir katılımcının Xiaomi’nin kontrolüdışındaki eylemler nedeniyle Yarışmayı tamamlayamaması veya devam edememesikonusunda hiçbir sorumluluk üstlenmez. Yarışma için, Xiaomi posta, kurye,ekspres, elektronik iletim veya diğer teslimat yöntemleriyle gönderilenherhangi bir ürünün teslimatındaki gecikmeler, yanlış teslimatlar, kayıplarveya başarısızlıklarla ilgili tüm sorumluluğu reddeder. Xiaomi, herhangi birdonanım veya yazılım hatasından, arızalardan ya da her türlü arızadan sorumludeğildir.6. Yarışmaya Katılım Hüküm ve Koşulları

Katılımcı (Yarışma katılımcısı) aşağıdakilerikabul eder:

1) Yarışma katılımcısı, kişisel bilgilerininyarışma organizatörü tarafından toplandığını kabul eder ve onaylar, yalnızcakazananlardan biri olması durumunda ShotByMi Fotoğraf Yarışması ve iletişimamacıyla kullanılacaktır.

2) Yarışmaya yüklenen fotoğrafların tamamı,Yarışmanın katılımcısı tarafından çekilen orijinal materyal olmalıdır.

3) Yarışma katılımcısı, sunulan fotoğraflarınyalnızca Yarışma katılımcısı tarafından oluşturulan bir dizi orijinal eserolduğunu, fotoğrafların herhangi bir kişi veya kuruluşun telif haklarını,ticari markaları, ahlaki haklarını, fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediğinigösterir, kabul ve beyan eder.

4) Yarışmaya katılanlar, yürürlükteki tüm yasave yönetmeliklere uymalı ve yazılıma, donanıma, telekomünikasyon ekipmanınaveya konu dışı, partizan politikasına ait, reklam içeren, çıplaklık, kişiselsaldırılar, tehdit edici, yasadışı, taciz edici, ayrımcı, müstehcen, yanlış,cinsel açıdan açık veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal edendurumlardan kaçınmalı ve kesinlikle kullanmamalıdır

5) Yarışma katılımcısı tarafından Xiaomi'yegönderilen tüm bilgiler doğru olmalıdır.

6) Yarışmaya katılanlar, olağandışı koşullaraltında Xiaomi tarafından listelenen ve zaman zaman güncellenen yarışmakurallarını ve şartnamelerini anlar ve kabul eder.

7) Yarışmaya katılanlar, Xiaomi’nin, Xiaomi’niniletişim materyallerini, sosyal medya fotoğraflarını, dijital reklamlarını,televizyon yayınlarını veya web sitelerini içeren ancak bunlarla sınırlıolmayan türev pazarlama materyallerini kullanmalarına, değiştirmelerine veüretmelerine izin verecektir. Yarışma katılımcısı, Xiaomi’nın Yarışmacıkatılımcısı tarafından gönderilen fotoğraflarla ilgili olarak tüm dünyadanherhangi bir finansal ücret ödemeden tüm haklarını kazanmasını sağlar. Bu,fotoğrafların Xiaomi ile üçüncü bir tarafla ortaklaşa kullanılması ve bunlarınhenüz belirlenmemiş olduğu kullanım hakkını da içermekle birlikte bunlarlasınırlı değildir. Yarışma katılımcısı, Xiaomi’nin yazılı bir anlaşması olmadan,katılımcının bu fotoğrafta gönderdiği fotoğrafı kullanması için üçüncü birtarafa yetki vermeyecektir.

8) Herhangi bir üçüncü tarafın, ShotByMiFotoğraf Yarışması'nda kullanılan fotoğraflara dayanarak Xiaomi aleyhindeherhangi bir iddia, işlem veya yasal işlem sunması durumunda, Yarışmakatılımcısı her türlü zarar, kayıp, ticari gelir kaybı veya ekonomik olarakXiaomi'ye karşı sorumlu olacaktır.

9) Bu yarışmadan kaynaklanan anlaşmazlıklarXiaomi ve katılımcı tarafından istişare yoluyla çözülecektir. İstişareninbaşarısız olması durumunda, anlaşmazlık tahkim başvurusu sırasında yürürlüktekihakem kurallarına uygun olarak yürütülecek tahkim için Hong Kong UluslararasıTahkim Merkezine sunulacaktır. Hakem kararı her iki taraf için kesin vebağlayıcı olacaktır.7. Kişisel Verilerin Korunması


7.1 Gizliliğiniz bizim için önemlidir.Hizmetlerimizi size sunmak için gerekli olan bazı kişisel bilgileripaylaşmanızı isteyeceğiz. Yalnızca belirtilen, açık ve meşru amaçlar içingerekli olan ve bu amaçlarla kullanılacak bilgileri toplayacağız. Aşağıdakibilgi türlerini toplayabiliriz (ki bunlar kişisel bilgi olabilir veyaolmayabilir):

- Mi Kimliği: Kullanıcıların giriş yapmasına vekatılmasına izin vermek için.

- Kullanıcı adı ve profil resmi: Farklıkullanıcıları tanımlamak için.

- Ülke: Dilleri ayarlamak ve ödülleri dağıtmakiçin.

- Yarışma Katılımcısı: Kampanyaya katılmak içinve fotoğraf paylaşmak için. Hiçbir yasadışı veya uygunsuz içerikkullanılmadığından emin olmak için fotoğrafınız tarafımızdan incelenecektir.

- E-posta: Ödül dağıtımı için kullanıcılarlailetişim kurmak için.


7.2 Kampanyaya girerek, yukarıdaki bilgitürlerinin tarafımızdan toplanacağını kabul etmiş sayılırsınız. Kişiselbilgilerinizi gizlilik politikamıza göre toplar, kullanır, açıklar, işler vekoruruz. Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdakibağlantıyı takip edebilirsiniz: http://www.miui.com/res/doc/privacy/cn.html. BuGizlilik Politikasında özetlendiği gibi veri işlemiyle ilgili endişelerinizvarsa, özel endişelerinizi gidermek için lütfen privacy@xiaomi.com ile iletişimegeçin.

2019-05-16 23:13:09
Favorites3 RateRate

Semi Pro Bunny

1705606173 | from Redmi Note 7

#1

link e tikladigmizda ana sayfa çıkıyor
2019-05-17 05:53:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
 • Followers

  468

 • Threads

  70

 • Replies

  58

 • Points

  564

10 Milyon İndirme
Tanışmaya Bekleriz
Xiaomi 9th birthday
10K Users
Mi Band Story
Ramazan madalyası
X-Men
ShotByMi
Mi 9T

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list