Привіт, Мі-Фани!
Ласкаво просимо на підфорум Mi Max!

Будь ласка, ознайомтеся з цими Керівництвом та Правилами, перш ніж починати тут серфінг. Особливо актуальним це має бути для новачків.

Загальні правила
Загальні правила підфоруму повністю витікають із Загальних правил Mi Community України, тому, незалежно від підфоруму, учасники зобов'язані їх дотримуватися.

Створення нової теми
Для кожної лінійки смартфонів існує власний підфорум.

Будь ласка, перед створенням теми в цьому підфорумі переконайтеся, що ваша модель смартфону справді належить до лінійки Mi Max. Оберіть підрозділ, який відповідає саме вашій моделі, і саме в ньому створюйте тему.

У загальному підфорумі Mi Max допускається розміщення тем, пов'язаних з моделями, офіційно не представленими на ринку України.

Перед публікацією нової теми
 • Не створюйте теми, не скориставшись попередньо пошуком. Є велика ймовірність, що у когось до вас була така сама проблема, а отже, й на ваше питання вже є відповідь.
 • Не лінуйтеся вивчати закріплені теми. Іноді вони містять важливу інформацію, яка вас може зацікавити.
 • Приділіть 1-2 години часу та прочитайте важливі теми, представлені на форумі. Вони не тільки нададуть вам максимум інформації, але ви так само зможете отримати чимало корисного.
 • Використовуйте кнопку «Редагувати» замість того, щоб створювати нову тему. Багаторазове розміщення ідентичних тем призводить до безумовного їх видалення, що може мати наслідком попередження або бан.

Пряма й чітка назва
Не використовуйте заголовки узагальненого змісту, такі як «Нова прошивка» або «Mi Max 3». Ніхто не зможе зрозуміти, чому саме присвячена ваша тема, глянувши на цей заголовок. Висловлюйтеся конкретно й точно – це допоможе іншим шукати, допомагати вам або ж просто ознайомитися з вашою темою.

Достатній зміст
Не публікуйте тему, яка складається виключно з заголовка та порожнього тіла теми, або коли в темі є виключно одна картинка. Надайте якомога більше інформації, якщо ви хочете поставити питання (зокрема, найбільше користі у випадку проблеми дадуть скріншоти «Про телефон») або поділитися з користувачами своїми порадами.
Якщо у вас виникли складнощі з вашим смартфоном (баги, глюки і.т.п), але відповіді на форумі так і не знайшли, надайте максимально докладний опис проблеми, обов'язково прикладіть скріншот Про телефон і, якщо це можливо, скріншот/відео власне проблеми/бага/недоліка. Зверніть увагу, якщо на вашому смартфоні щось не працює, питання варто ставити у підфорумі Технічна підтримка – https://c.mi.com/ua/forum-557-1.html.
Модератори можуть видалити вашу тему, якщо вона буде малозмістовною!

Керівництво по типах тем

 • Оголошення.
  Цей тип тем – для адміністративних оголошень, які стосуються вашої моделі. Це переважно інформація про старт вибіркових прошивок або інших новин, що стосуються вашої моделі.
 • Обговорення
  Для тем, які ви хочете обговорити. Зверніть увагу, як правило, обговорення не має абсолютної відповіді і може тривати впродовж тривалого терміну.
 • Огляд
  Для тем, у яких ви можете поділитися змістовним оглядом про свій смартфон. Це може бути як ваш відгук, так і відгуки з інших спеціалізованих сайтів.
 • Розпакування
  Назва типу говорить сама про себе.
 • Запитання і відповіді
  Якщо у вас виникли проблеми чи запитання, що стосуються вашої моделі (включаючи проблеми з прошивками та додатками на вашому телефоні).
 • Поради
  До цього типу тем належать ті, де ви хочете поділитися своїми корисними порадами, інструментами, які допоможуть полегшити життя користувачів, або будь-якими уроками щодо вашої моделі.
 • Прошивки
  Тут містяться теми з інформацією про публічний випуск стабільних прошивок для вашої моделі. Саме в цих темах відбувається обговорення оновлень, тут містяться посилання на завантаження файлів для оновлення.
 • Інше
  Для тем, які не стосуються жодного вищевказаного типу.

Ні спаму!
При відповіді на тему, будь ласка, не публікуйте кілька відповідей одну за одною, доповнюючи свій попередній коментар. Стисніть всі свої думки в одне повідомлення – це не чат, де ви можете постити одне коментар за іншим. Тримайте форум в чистоті й порядку!

Відповідь не по темі
Будь ласка, не давайте відповіді, що не пов'язані із змістом теми. Наприклад, ваш коментар в цій темі з питанням «Що робити, дуже швидко розряджається батарея?» вважатиметься відповіддю не по темі. Не звинувачуйте модераторів у видаленні ваших відповідей без причини, оскільки ви про це попереджені!Якщо для вас щось лишилося незрозумілим в цьому керівництві, не соромтеся запитати про це. Ми сподіваємося на те, що ваше перебування на цьому форумі дасть вам чимало корисного і ви чудово проведете тут свій час. Гарного вам дня!

Відмова від відповідальності. Адміністрація Mi Community України не несе відповідальності, якщо ви не читаєте правила та не дотримуєтесь їх. Не дублюйте свої питання і на форумі, і в приватні повідомлення – незалежно від цього зміст відповіді не зміниться.Корисні посилання: