Witam ponownie :-)
Tym razem chciałem podzielić się wrażeniami z nowym"dzieckiem" z eko systemu Xiaomi a mianowicie Yeelight Candela. Mógłbym tu posłużyć się marketingową papką dostępną w necie i wychwalać pod niebiosa urządzonko ale postaram się opisać po swojemu.
Urządzenie wydaje się być mniejsze od YEELIGHT LED - XIAOMI

Główne cechy:  - informacje ze strony jednego ze sklepów.
- estetyka wzornicza w połączeniu ze światłem zapewnia zupełnie nowe wrażenia wizualne
- lampa posiada przepuszczający światło klosz PC co pozwala na bardziej realistyczne oświetlenie (materiały najwyższej jakości)
- Candela utrzymujetemperaturę barwową 1800K, która ma taką samą temperaturę barwową jak światło świec
- obrót w prawo lub w leworeguluje intensywność światła co zapewnia niespotykane doznania interaktywne
- łatwe i wygodne ładowanie przez interfejsMicro USB
- długi czas czuwania - przy maksymalnej jasności do 6 godzin
- wbudowana bateria 2100mAh,moc maksymalna to 6W

Muszę zgodzić się z powyższym, lampka wygląda "przyjemnie" nie drażni swoim wyglądem i przypomina świecę włożoną do szklanego słoja.

Jest lekka, jakość wykonania jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Niestety klosz wykonany z pleksy palcuje się no ale zwykłe szkło też bym miało taką tendencję.
Sama obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do włączenia lampki suwakiem który jest na spodzie obudowy.

Po jejodwróceniu mamy suwak włącznika z trzema pozycjami:
wyłącz
włącz
włącz/wyłącz BT

Złącze ładowania micro USB.

Prócz tego jest maleńka dziurka na szpilke i jest tam przycisk resetu lampki
[size=21.3333px]Po co BT ano do połączenia lampki przez BT ze smartfonem ale nie poprzez Mi Home ale dedykowaną aplikację Yeelight ( ta sama do osbługi wspomnianej drugiej lampki oraz kolorowych żarówek).
[size=21.3333px]
[size=21.3333px]Po sparowaniu aplikacji z lampką mamy kilka trybów automatycznych do wyboru a także minutnik który umożliwia ustawienie czasu po którym lampka wyłączy się oraz suwak do ustawienia ręcznego jasności lampki.

DANE TECHNICZNE

Marka
Yeelight (Xiaomi EcoSystem)
Model
YLFW01YL
Moc
6.5W
Łączność
Bluetooth 4.2 BLE
Pojemność baterii
2100mAh
Sterowanie
Ręczne
Strumień świetlny
0.3~12lm
Barwa światła
1800K
Obsługa systemu
Android 4.4 oraz iOS 8.0 lub wyższe
Żywotność
do 25000h
Materiał wykonania
Aluminiu
Poliwęglan (PC)
Wymiary
72x195 mm
Waga
430g
Zasilanie
DC 5.0V (poprzez złącze microUSB)
Zestaw zawiera
Lampa Yeelight Candela
Przewód microUSB (do ładowania urządzenia)
Instrukcję obsługi
Opakowanie

Lampa wygląda naprawdęprzyjemnie, poniżej kilka zdjeć. Jasność lampki można ustawić nawet bez parowania z aplikacją, wystarczy użyć pokrętła które jest poniże klosza.

Nie mogę jeszcze potwierdzić czasu pracy na baterii......