In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Nowe produkty] Automatyczny kosz na śmieci od Xiaomi

2019-04-17 03:33:51
1050 15
Xiaomi jest wszędzie i stara się by każda nisza miała ich ślad. W tym przypadku firma należąca do tej korporacji wypuściła automatyczny kosz na śmieci.
Urządzenie posiada czujnik zbliżeniowy oraz siłownik odpowiedzialny za automatyczne otwarcie i zamknięcie pokrywy. Zastosowana pokrywa jest szczelna i skutecznie blokuje nieprzyjemne zapachy. Gdy zbliżymy się na odległość od 0-35 cm to nastąpi automatyczne otwarcie klapy, ale to nie jedyna funkcja „smart”. Zdecydowanie ciekawszą opcją jest automatyczne pakowanie śmieci. Kosz na śmieci powiadomi nas za pomocą diody LED, gdy worek na śmieci będzie zapełniony i automatycznie go zamknie, abyśmy nie musieli brudzić sobie rąk, poradzi sobie nawet z rzeczami, które będą wystawały poza kosz. Po wyjęciu pełnego worka, kosz automatycznie uzupełni worek na nowy.
Koszt posiada wymiary 240 x 310 x 402mm oraz pojemność 15.5 litra, dodatkową zaletą jest wbudowany akumulator o pojemności 2200mAh, który po pełnym naładowaniu pozwala na użytkowanie do 35 dni.

2019-04-17 03:33:51
Favorites11 RateRate

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Widziałem już jakiś czas temu, a Xiaomi robi teraz wszystko, wystarczy na ali spojrzec i znajdziemy dosłownie wszystko, nawet majtki Xiaomi. Nie wszystko także dobrej jakości a część rzeczy szkoda nawet przepłacać za nazwę Xiaomi, bo ceny niektórych rzeczy robią się aż smieszne.
Ten kosz to jak dla mnie zbędny gadżet a i cena przesadzona.
Kupiłeś :-) ?
2019-04-17 05:10:15

Moderador

Vergiliusz Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-04-17 11:10:15
Widziałem już jakiś czas temu, a Xiaomi robi teraz wszystko, wystarczy na ali spojrzec i znajdzie ...

Nie, chociaż mnie kusiło żeby kupić. Po przemyśleniu na spokojnie zdecydowałem że to jednak zbędny gadżet. Może gdyby to było o jakieś 100 zł tańsze to wróciłbym do tematu. Póki co interesuje mnie ich maszynka do strzyżenia z ceramicznym ostrzem :-P
2019-04-17 05:29:34

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Vergiliusz
Nie, chociaż mnie kusiło żeby kupić. Po przemyśleniu na spokojnie zdecydowałem że to jednak ...

O i to jest super pomysł, przynajmniej przydatna rzecz. Nie oszukujmy się, teraz Xiaomi robo naprawdę wszystko, nawet patyczki do uszu, tylko czy warto czekać 30 dni aby użyć dużo droższych patyczków niż dostępne niż u nas tylko dlatego, że to Xiaomi? Moim zdaniem nie warto. Warto natomiast odsiewać chłam Xiaomi od przydatnych rzeczy w ich ofercie i kupować naprawdę przydatne i w normalnej cenie rzeczy.
Ten kosz tylko gadżet, za drogi gadżet. Tak samo jak zesataw do lazienki np na papier toaletowy itp :-D
2019-04-17 05:49:59

Moderador

Vergiliusz Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-04-17 11:49:59
O i to jest super pomysł, przynajmniej przydatna rzecz. Nie oszukujmy się, teraz Xiaomi robo nap ...

To prawda, mają masę rzeczy które wielu osobom do niczego się nie przydadzą ale w cenie jakby to była rzecz typu: must have.
Czasem ich oferta przypomina stoisko na bazarze gdzie jest mydło i powidło, od wspomnianego papieru i przyborów toaletowych po wieszaki na ubrania, wkłady zapachowe do samochodu, łyżki, noże, wibrujące szczoteczki do twarzy, długopisy, kredki, maskotki, kapcie itp po flagowe telefony, urządzenia Mi Home i tym podobne wyższej klasy.
2019-04-17 05:58:32

Master Bunny

gUM0L | from app

Ja wciąż chciałbym kupić wódkę od Mi :-)
2019-04-17 06:02:05
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Vergiliusz
To prawda, mają masę rzeczy które wielu osobom do niczego się nie przydadzą ale w cenie jakby ...

No właśnie, robi się trochę to chore. Owszem jakieś Mi Home etc, fajna rzecz, ale długiopisy, kapcie, wieszaki, jaki sens zakupu ani to jakieś prestiż, ani jakiś lepszy produkt a na pewno obecnie nie tańszy niż normalne rzeczy renomowanych firm u nas na rynku.
2019-04-17 06:05:22

Mi Tech Team

Łukasz | from app

gUM0L

Vodeczki nie widziałem ale prezerwatywy możesz użyć :-)
2019-04-17 06:33:27

Moderador

Vergiliusz Author |

gUM0L odpowiada, dnia 2019-04-17 12:02:05

Kto wie, może w Chinach mają i to :-P
2019-04-17 06:42:59

Master Bunny

gUM0L | from app

Vergiliusz
Kto wie, może w Chinach mają i to :-P

Gdzieś tu ktoś już w jednym z wątków pokazywał takowe :-)
2019-04-17 11:20:53
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Advanced Bunny

Dzynek | from app

gUM0L
Gdzieś tu ktoś już w jednym z wątków pokazywał takowe :-)

dobrze prawi ktoś wstawił fote % od Xiaomi a co do kosza zbędny bajer..ponosi ich już ułańską fantazja z asortymentem :)
2019-04-17 13:54:07
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

• Followers

689

• Threads

179

• Replies

1819

9908