In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Akcesoria

[Recenzja] Masażer Mi mijia LF

2019-04-09 14:40:16
431 5
Urządzenie przyjeżdża do nas w całkiem zgrabnym pudełeczku miłym dla oka, jak większość opakowań od urządzeń z eko systemu.

Po otwarciu go mamy dostęp do wnętrza gdzie zawartość uporządkowana jest w przegródkach.

W zestawie dostajemy urządzenie, dwa plastry, wodoszczelny pokrowiec, kabelek mico usb i sztywne podobne do kartonu wkładki do odłożenia plastrów.

Urządzenie przypinane jest do plastrów napami/zatrzaskami takimi jak w kurtce itp.

Ładowanie urządzenia trwa jak dobrze pamiętam około godziny albo mniej. Urządzenie pewnie dzięki elektrodom daje porządnego kopa przy ustawieniu największej mocy czego nie polecam.
Po nałożeniu na np. ramie włączamy urządzenie przez dłuższe przytrzymanie przycisku który jest w górnej części obudowy ( na grzebicie ). Na wierzchu urządzenia mamy podłużny przycisk zakończony plusem i minusem który jak można łatwo się domyśleć wiadomo do czego służy.
Wystarczy ustawić sobie na początek taką moc by czuć impulsy bo urządzenie z czasem samo zwiększa o jeden czy dwa stopnie ich intensywoność i moc.

Sam ustawiłem zdecydowanie za dużo dla siebie za którymś razem i pod wpływem impulsów ręka latała mi jak głupia przy pulsacyjnym działaniu ale kiedy był to ciągły impuls musiałem wyłączyć bo to przypominało niesamowicie mocny skurcz mięśni.

Kiedy dobrze dobierze się ustawienie ( pod siebie ) urządzenie rozbije spięte mięśnie, pomoże odprężyć się.

2019-04-09 14:40:16
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

Kiniek | from app

Bardzo dobry opis produktu. Pozdrawiam.
2019-04-09 16:07:57

Master Bunny

Febron | from app

Ile trzeba wyłożyć za takiego motylka?
2019-04-10 06:20:07

Master Bunny

Febron | from app