Xiaomi Mi 9 отримав останню версію флагманської платформи для мобільних пристроїв від Qualcomm- Snapdragon 855. У порівнянні з попереднім поколінням Qualcomm 845, Snapdragon 855 має випереджаюче поліпшення продуктивності в процесорі, GPU, AI і т.д., але з меншим виділенням тепла та відмінним балансом продуктивності і енергоспоживання, що робить Xiaomi Mi 9 неймовірно швидким і стабільним!


Більш потужний процесор Kryo 485

Асинхронна багатоядерна технологія aSMP і APQ8064, та архітектура ядра розмірів big.LITTLE та супер-ядро (Prime Core) для формування трьох-кластерної структури 1 + 3 + 4- це основа Snapdragon 855.


Ядро Kryo 485 Prime, працює на частоті 2,84 ГГц, це ядро Kryo четвертого покоління для обчислювальних середовищ з високими вимогами до продуктивності, в додаток три ядра продуктивності по 2,42 ГГц Kryo 485 Gold для масштабних обчислень, плюс чотири ядра Kryo 485 Silver 1,8 ГГц, які використовуються для щоденних обчислювальних операцій.

Snapdragon 855 додає окремий кеш L2 до кожного ядра Kryo 485, в той час як усі 8 ядер одночасно використовують кеш L3, завдяки такій системі ефективність обміну даними між ядрами покращується. Крім того, системний кеш використовується для передачі даних між процесором та іншими IP-адресами, графічними процесорами та провайдерами. Завдяки технології DynamIQ, будь яке з ядер може незалежно перемикатися і комбінуватися відповідно до вимог, що значно покращує потужність, контроль споживання енергії та оптимізує продуктивність енергоспоживання.


GeekBench протестував Xiaomi Mі 9, звісно ж, показники набагато вище ніж для попередньої моделі- Snapdragon 845, особливо для одноядерних обчислювальних потужностей, які впливають на буденне використання смартфону. У порівнянні з 845 снепом, продуктивність Snapdragon 855 є на 45 % більшою, а це найбільш значне поліпшення продуктивності процесора Snapdragon за останні роки.


Adreno 640 GPU значно зменшує ступінь нагрівання смартфону під час гри

Mi 9 на базі процесору Snapdragon 855 має більш просунутий графічний процесор Adreno 640 з підтримкою API, OpenGL ES 3.2, OpenCL 2.0 FP і Vulkan 1.1. Це додає 20% поліпшення продуктивності в порівнянні з Adreno 630, що використовується у  845 Snapdragon. На більш низьких частотах, коефіцієнт енергоефективності збільшується більш ніж на 25%.


У фактичному тесті гри, частота кадрів Mi 9 є більш стабільною. Повноцінна якість зображення та режим високої FPS, доповнюють основний повний кадр гри класу MOBA, а середня частота кадрів для безперервної гри становить 59.5 кадрів в секунду. Навіть на зображеннях високої чіткості, максимальна частота кадрів становить -60 кадрів, а середня частота кадрів залишається на рівні 55,8 кадрів/с. Ігровий процес на Xiaomi Mi 9 набагато краще, ніж на інших мобільних телефонах.

Апаратний прискорювач AI

Snapdragon 855 використовує AI Engine четвертого покоління, що складається з процесорів Kryo, Adreno GPU і Hexagon DPS. На відміну від попереднього, Snapdragon 855 має апаратний прискорювач AI (Hexagon Tensor Accelerator), розроблений Qualcomm спеціально для обчислення AI, а також HVX, відповідальний за векторні розрахунки, завдяки чому, продуктивність скалярного розрахунку збільшилася в 1,2 рази.


Через докладний графік в AImark, ми також можемо помітити величезне поліпшення продуктивності AI Snapdragon 855.
Xiaomi Мі 9 має багато практичних функцій AI завдяки Snapdragon 855
1. Інтелектуальна суперширококутна рекомендація: розпізнавати будівлі, статуї та сцени з декількома особами. (Рекомендується переключитися на супер ширококутну зйомку, тоді алгоритм AI буде використовуватися для калібрування спотворення зображення над ширококутним краєм.)
2. Розумне схуднення: при зйомці ви можете підібрати програму для схуднення відповідно до різних поз, при цьому можно не перейматися, що фон буде спотворено.
3. Зйомка рухомих об'єктів: використовуючи технологію AI для імітації ефекту руху, відстеження рухомих об'єктів у реальному часі, покращення  зйомки відео під час руху.
4. Режим фото Місяця: на основі AI сцени камери, Xiaomi Мі 9 може налаштовувати кадр відповідно до погоди і форми Місяця, відтепер робити потрясні фото Місяця на мобільний телефон дійсно можливо.

Rate

Number of participants 3 Experience +50 Pack Reason

View Rating Log