In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Влаштуй свято світла із Mi LED Smart Bulb!

2019-03-06 17:30:03
1988 98
Привіт, Мі-Фани!

Якось так склалося, що якщо спитати в людини, з чим в неї асоціюється Xiaomi, то відразу виникає єдина асоціація – смартфон. Якщо трохи додати часу на роздуми, то вона може згадати про Mi Band. І тільки віддані Мі-Фани почнуть розповідати про величезну екосистему Xiaomi. Тому для багатьох справжньою сенсацією стало представлення в одному ряду з флагманськими смартфонами Mi 9 та Mi Mix 3 5G на Барселонському MWC-2019 електричної лампочки Mi LED Smart Bulb.


Для тих, хто пропустив цю новину, – коротко нагадаємо, про що розповіли на презентації. Mi LED Smart Bulb підтримує до 16 млн кольорів з можливістю регулювання колірної температури. А одна з найбільш цікавих фішок – окрім керування за допомогою знайомого по стаціонарних світильниках додатку Mi Home, смарт-лампочка Mi LED Smart Bulb підтримує голосове управління Google Assistant!

За дизайном Mi LED Smart Bulb нагадує старшу сестру, Yeelight, з екосистеми Xiaomi. При всій своїй зовнішньо стриманій красі, варто загострити увагу на двох моментах. Перший – один-єдиний тип цоколя (E27), і другий – власне розмір лампи (довжина 120 мм, діаметр 55 мм). Тому спочатку варто переконатися, чи встановиться Mi LED Smart Bulb у ваш світильник.

А от встановити лампу Xiaomi простіше простого. Просто вкрутіть її як звичайну лампу і готуйтеся до веселощів. Для роботи Mi LED Smart Bulb не потрібно ніяких додаткових пристроїв – все потрібне вже знаходиться у колбі лампи.

На відміну від інших моделей, для зв'язку та керування лампою не використовується Bluetooth-з'єднання. Достатньо запустити один з додатків (Mi Home або Yeelight) та ввести пароль від вашого Wi-Fi. Вам залишиться тільки додати знайдену лампу та поєднати її із відповідною кімнатою. І можна починати світлове шоу!


Головним завданням смарт-лампи Mi LED Smart Bulb є можливість запропонувати різноманітні кольори, щоб ви змогли віднайти саме той, який вам найбільше імпонує, колір для даного моменту. Причому з можливістю регулювання його інтенсивності – від 80 до 800 люмен. Погодьтеся, це просто відмінна можливість – обрати між холодним білим для урочистостей та теплим білим, який є ідеальним для затишку.

Купу інших цікавостей про розумну лампочку Mi LED Smart Bulb можна прочитати тут - https://www.mi.com/ua/mi-led-smart-bulb/

А тепер – до найцікавішого.

Хочеш собі таку розумницю – Mi LED Smart Bulb? Маєш такий шанс!

Не дарма першим пунктом у списку фішок йде підтримка 16 мільйонів кольорів. Цього вистачить для будь-якого моменту у житті. Зокрема, сині відтінки дозволять розслабитися, а тепло-рожеві посприяють створенню романтичного настрою.

Для того, щоб стати одним з п'яти власників новенької смарт-лампи Mi LED Smart Bulb, залиште у цій темі коментар, у якому напишіть свій улюблений колір, пояснивши, чому саме такий ваш вибір. Прийом відповідей триватиме до 14 березня 2019 року. А вже наступного дня за допомогою сервісу random.org стануть відомі 5 щасливчиків, чия оселя за кілька днів освітлюватиметься 16 мільйонами кольорів :-)

Бажаємо всім удачі!

1. Розіграш триває з 07.03.2019 по 14.03.2019(Включно) р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • В коментарі до теми (посилання) додати коментар про те, який ваш улюблений колір та чому саме?
  *- Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, в рамках визначеного раунду в період, що вказано в П.1 цих правил (включно)  та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 15.03.2019 р. Включно), 15.03.2018;  буде визначено 5 (п’ять)  переможців за допомогою сервісу random.org.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: лампа Mi Led Smart Bulb за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 5 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
2019-03-06 17:30:03
Favorites35 RateRate

Semi Pro Bunny

mcp357 | from Mi A2 Lite

#1

Зелений, найбільш приємний для очей і зручний для використання в ночі.
Дуже зручно було б змінювати колір і насиченість освітлення в залежності від потреб чи самопочуття!
Хороший пристрій!
2019-03-06 18:59:16

Mi FC President

Shilov.llw | from Mi A1

#2

Оранжевый. Просто нравится этот цвет
2019-03-07 00:09:30
я люблю всі кольори) просто тому що вибрати якийсь один це нереально. Кожен колір цікавий по своєму!)
2019-03-07 01:14:48
Фіолетовий - тому, що створює романтичний настрій
2019-03-07 02:11:03

Advanced Bunny

kira4ka1705862521 | from Redmi 5

#5

зелений , тому що люблю лiто)
2019-03-07 02:17:02

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from MIX 3

#6

Использую все цвета. Все зависит от настроения :)
2019-03-07 02:40:26
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

Ник1нейм | from Redmi Note 5

#7

Помаранчевий колір, тому що теплий. Асоціюється з апельсином
2019-03-07 03:19:22

Süper moderatör

Shovag Volodumur | from Redmi Note 5

#8

Синій колір, просто люблю)
2019-03-07 03:49:43
Мої улюблені кольори – синій та зелений. Чому? Сам не знаю))
2019-03-07 04:02:02

Süper moderatör

Beznavorotov | from MI 8 Lite

#10

подобається синій колір, але в настільній лампі використовую жовтувате світло, м'яке, біля ліжка самий раз
2019-03-07 04:13:08
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MiComm Ukraine

Mi Comm team

 • Followers

  263

 • Threads

  22

 • Replies

  3

 • Points

  584

Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
World Records
Black Friday
Хитрий Санта
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Краща тема тижня Січень
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
З Днем Незалежності України!
З Днем Незалежності!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list