In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Львів

[Змагання] З Мі в серці - для учасників 1-ї зустрічі Мі Фан-клубу у Львові

2019-02-12 23:59:45
2307 16
Юхууу, Мі-Фани!

Ми ніяк не можемо оговтатись від першої зустрічі Фан-клубу у Львові. Настільки крута та невимушена атмосфера була навколо: душевні розмови, приємні відгуки, цікаві питання.

Пригадати як всі відбулось та знов пережити приємні моменти ви можете тут:

Ми також підготували спеціальну форму для тих, кому не вистачило футболки на зустрічі (так, ми пам’ятаємо про вас). Посилання на форму нижче:

Останні новини Фан-клубу у Львові, обговорення та інформацію щодо наступної Фан-зустрічі, ви можете знайти в спеціальній групі в Telegram! Приєднуйтесь!!!

І в нашому чек-листі залишився лише один, але найбільш приємний пункт:

Розіграш призів серед учасників зустрічі!

Що потрібно зробити?
 • Бути зареєстрованим на Mi Community
 • З 12.02 по 14.02 (включно) розмістити в коментарі до цієї теми, оригінальне фото, що на вашу думку, нагадує вам про бренд Xiaomi


3 найкреативніші роботи на думку Адміністрації Mi Community та президента Фан-клубу у м. Львів отримають рюкзак Mi Casual Daypack

То чого ж ви чекаєте?
Вперед, робити креативні фото!

Умови Розіграшу:

1. Розіграш триває з 12.02.2019 до 23:59, 14.02.2019 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • Бути зареєстрованим на Першій Фан-Зустрічі у Львові! ;
 • Бути присутнім на зустрічі 09.02.2019
 • В коментарі до цієї теми додати фото, що нагадує вам про бренд Мі
 • Від однієї людини можна залишити тільки один коментар

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та хоча б частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. Ім’я користувача або Mi ID на скріншоті мають відповідати ім’ю користувача або Mi ID користувача, що залишив коментар. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Учасник повинен гарантувати, що надане фото є його оригінальною роботою і не порушує права третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись правами інтелектуальної власності, портретними правами і т.д.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, та виконали умови, передбачені П.2 - 4. цих Правил (станом на 15.02.2019 р. Включно), 15.02.2019;  буде визначено 3 переможці, шляхом закритого голосування адміністрації ресурсу.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: Рюкзак Mi Casual Daypack за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 3 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
2019-02-12 23:59:45
Favorites14 RateRate

Advanced Bunny

Rak_Roman | from MI 8 Lite

#1

У мене є 3 фотографії, які нагадують мені бренд xiaomi більше ніж що небудь інше!! Ці фото зроблені на першій Фото зустрічі Xiaomi у Львові! Саме з цієї зустрічі у мене почалось поглиблене знайомство з xiaomi))))) Дякую за незабутні враження
2019-02-13 00:22:06

Advanced Bunny

VitOkk | from Mi A1

#2

Як було сказано головне оригінальність...
На фото рюкзак Xiaomi
дорожній знак
і магазин mi store у Львові
Фото на Xiaomi mi a1
Лежав на дорозі і робив це фото люди дивилися на мене як на ненормально, але як на мене досить оригінально вийшло
А зустріч була реально крутезна
Дякую XIAOMI
2019-02-13 00:26:14

Advanced Bunny

Otladchuk | from Mi A2

#3

коли виходив з комуни я побачив ці поштові скриньки і мені прийшло просвітлення))). можна сказати що сім'я Сяомі як великий будинок де кожна скринька це країна в якій є фанати даного бренду і цей "будинок" ця наша сім'я щороку поповнюється новими людьми.якось так))) фото зроблено на Mi A2
2019-02-13 00:34:58
Бренд Xiaomi. Це дуже вдале поєднання: яскравих кольорів і чітких ліній, м'яких форм і стрімких технологічних рішень, практичного і прекрасного, доступного і драйвового.
Тому саме це фото, цей кадр, саме ця частинка львівського неба тепер тут)))
2019-02-13 05:25:11

Rookie Bunny

ValeriiL | from Redmi 4X

#6

Нічого не може так добре відобразити суть бренду MI, як сам смартфон. Ми постійно з ним. Вдень, коли гуляємо, чи працюємо, фотографуємо, щось читаємо. Вночі - коли ми далеко від рідних, але завжди на зв'язку (слава розробникам, що до цього часу він ще й тримає заряд). Це той телефон, який впавши на землю, не відведе ваше серце в п'ятки. Це той телефон, який може скупнутися і далі працювати. Він терпить складнощі свого буття, підтримуючи нас завжди своїм теплом, швидкістю реагування, надійність та відданістю) Люблю КсіаоміСяйоміМіКсяомі)
2019-02-13 19:13:27

Master Bunny

Alex534 | from Redmi 5

#7

Очень рад, что присутсвовал на этой встрече.
https://youtu.be/gn4vnX7eSh4
2019-02-14 00:28:30
Сусідський Mi Bunny, який час від часу забігає до мене поскубати травичку, постійно мені нагадую про улюблений бренд. Так і на цей раз повернувшися після фан-зустрічі у Львові Mi Bunny був на місці.


2019-02-14 01:32:08

Advanced Bunny

Arishka.gsc | from MI 6

#9

Про бренд Xiaomi нагадує мені творчість у всіх її проявах. Коли співаю - знаю, що можу витягнути телефон і записати кавер, коли роблю витвір руками - знаю, що можу спробувати зробити його вдале фото, що теж є окремим видом мистецтва. Xiaomi - надійний помічник у будь-який момент, навіть коробка від телефону після закінчення гарантії стала у пригоді))
2019-02-14 03:22:47
Це фото мені нагадує, одразу про бренд  Xiaomi тому що, як я дивлюся на нього мені одразу згадується що мій смартфон Mi A1 здатен на такe як для мене фото вийшло вдалим хороший телефон для зйомок. чітка колірна гамма, поєднання різних кольорів стиль.
2019-02-14 04:54:34
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8475

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list