In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Оголошення] #2018ПригадатиВсеРазомЗMi: дізнайся про свій внесок у Mi Community в 2018

2019-01-08 18:23:56
47153 460
Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  

Агов, Мі-Фани!

2018 минув непомітно. Українське Mi Community за цей час розрослося до 137 000 користувачів, містить більш ніж 18 000 тем і продовжує зростати. Ми почали відкривати Фан-Клуби в Україні, і хоча їх поки що тільки 2, вже на початку 2019 до них додасться новий Фан-Клуб у Львові, тому слідкуйте за анонсами ;)
І кожне з цих досягнень не можливе без підтримки кожного з вас, Мі-Фани! Дякуємо вам!

В 2018 залишилось так багато спільних моментів для всіх Мі-Фанів та  Mi Community. Чи пригадаєте ви їх всі? Давайте спробуємо  разом з МІ. А також дізнаємось яке гасло найкраще опише вашу активність в 2018-му на Mi Community!!
 • Відкрийте спеціальне посилання, щоб дізнатись про ваш слід в Mi Community;
 • Якщо ви відкрили його на ПК: відскануйте QR-код та подивіться зі смартфона;
 • Якщо ви відкрили його на смартфоні, натисніть“подивитись звіт”, щоб розпочати;
 • Продивіться всю інформацію, щоб дізнатись ваше гасло на Mi Community в 2018


Кажуть, що щастя буде більше, якщо ним поділитися.
За участь в активності ви отримаєте спеціальну медаль “Пригадати Все 2018”!
А кожен, хто поділиться скріншотом свого гасла в коментарях до цієї теми, має змогу отримати один з трьох
Mi Band 3!

Що потрібно зробити?
 • Бути зареєстрованим на Mi Community
 • Подивитись річний звіт за посиланням
 • Зробити скріншот останньої сторінки звіту, де зазначено ваше гасло в 2018 році
 • В період з 8 по 31 січня 2019 Додати скріншот в коментарі до цієї теми


Серед усіх хто виконав умови ми розіграємо 3 фітнес-браслети Mi Band 3

То чого ж ви чекаєте?
Вперед!
#2018ПригадатиВсеРазомЗMi

Умови розіграшу

1. Розіграш триває з 08.01.2019 по 31.01.2019 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • Перейти за посиланням, щоб подивитись річний звіт Mi Community;
 • Зробити зображення-скріншот екрану “Твоє гасло в 2018”
 • В коментарі до цієї теми додати зображення-скріншот екрану “Твоє гасло в 2018”
 • Від однієї людини можна залишити тільки один коментар


2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. Ім’я користувача або Mi ID на скріншоті мають відповідати ім’ю користувача або Mi ID користувача, що залишив коментар. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, в рамках визначеного раунду в період, що вказано в П.1 цих правил (включно)  та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 01.02.2019 р. Включно), 01.02.2019;  буде визначено 3 (два)  переможці за допомогою сервісу random.org.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 3 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 2 Experience +21 Pack Reason

View Rating Log

2019-01-08 18:23:56
Favorites120 RateRate

Mi Comm team

Olexa | from Redmi 4X

#1

Цікавим рік видався :-)


2019-01-08 18:59:08
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
Справжній колекціонер:)
2019-01-08 19:02:59

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#3

Веселий та щасливий рік ;)
2019-01-08 19:03:34

Super moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

#4

творча? цікаво цікаво)
2019-01-08 19:03:34

Super moderator

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#5

ну якось так))
2019-01-08 19:08:27

Pro Bunny

Vlad_ua2 | from Redmi 4A

#6

Круто))      
2019-01-08 19:11:48

Master Bunny

Nikolas777 | from Redmi 5 Plus

#7

Результативный игрок)
2019-01-08 19:13:13

Mi Comm team

Ilya Kotlyarov | from MI 8

#8

Якось так :)
2019-01-08 19:14:44
Хороший был год)
2019-01-08 19:15:21
[img][/img]

Master Bunny

Moccirdus | from app

#10

Творча особистість
2019-01-08 19:15:24
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8494

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list