In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ekosistem

[Soru-Cevap] Xiaomi Mijia Philips Eyecare 2 Masa Lambası hakkında merak ettikleriniz...

2018-12-21 01:46:02
784 5

Xiaomi Philips ortak çalışması olan Mijia Eyecare 2 göz sağlığınız teması olan ortaya çıkan bir lamba.Bu temanın ne kadar yerinde olduğuna karar vermek uzun sürmüyor.Çünkü masa lambası akıllı sensörleri sayesinde sizin hareketleriniz doğrultusunda gerekli renk sıcaklığını ayarlıyor.Bu özellik hem şaşırtıcı hem de bu lambayı ötekilerden farklı kılan özellik diye düşünüyorum.Daha ayrıntılı bir inceleme yapacağım ama şimdilik sorularınızı cevaplamak istiyorum.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2018-12-21 01:46:02
Favorites RateRate

Moderator

Jiraiya06 | from app

Uygulamasi mi var? Misal sıcaklığını kendimiz de ayarlayabiliyor muyuz bir de diyekim lambası patladı. Değişim vs kolay mi lambasında bunlar önemli
2018-12-21 02:19:27
Çürük Tahtalar Tamir Edilemez, Sökülüp Yenisi Takılır. Geleceğe Umutla Bakmak İçin Eski Kafalar Değil, Genç Beyinler Gerekir.
Jiraiya06  replied at 2018-12-20 20:19:27
Uygulamasi mi var? Misal sıcaklığını kendimiz de ayarlayabiliyor muyuz bir de diyekim lambası  ...

Evet hocam uygulaması mevcut.Dilerseniz Mi home uygulaması ile en ufak ayarı ile bile yapabiliyorsunuz.Üstelik üzerinde 4 farklı dokunmatik nokta var.Parlaklık ve arka tarafta bulunan ışığı açmak için.Açıkcası patlaması gibi bir şeyin çok küçük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum çünkü led ve tamamen tümlenmiş bir halde.
2018-12-21 04:16:56
Xiaomi discount product Alixpress,ebay,Gearbest facebook group: https://www.face

Moderator

Jiraiya06 | from app

mehmethouse
Evet hocam uygulaması mevcut.Dilerseniz Mi home uygulaması ile en ufak ayarı ile bile yapabiliy ...

Gayet iyi ancak en son hatırladığım fiyatı Türkiye'de biraz yüksekti.
2018-12-21 15:01:17
Çürük Tahtalar Tamir Edilemez, Sökülüp Yenisi Takılır. Geleceğe Umutla Bakmak İçin Eski Kafalar Değil, Genç Beyinler Gerekir.
merhaba, yaklaşık 1,5 yıldır bu ürünü kullanıyorum. 1 haftadır dokunmatik kısmı çalışmıyor. uygulamadan lambayı rahatlıkla açıp kapatabiliyorum. sorun ne olabilir, nasıl çözebiliriz fikriniz var mı?
2019-10-16 02:23:55
1700747238 replied at 2019-10-15 21:23:55
merhaba, yaklaşık 1,5 yıldır bu ürünü kullanıyorum. 1 haftadır dokunmatik kısmı çalışmıyor. uygulamadan lambayı rahatlıkla açıp kapatabiliyorum. sorun ne olabilir, nasıl çözebiliriz fikriniz var mı?

Hocam bana kalırsa donanımsal görünüyor.Bir elektronikçiye başvurabilirsiniz.
2019-10-20 13:33:38
Xiaomi discount product Alixpress,ebay,Gearbest facebook group: https://www.face
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mehmethouse

Semi Pro Bunny

• Followers

129

• Threads

93

• Replies

122

1122

3 Days Check-In