In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Off-Topic] Wasza pierwsza styczność z Xiaomi (telefon, urządzenie)

2018-09-29 17:47:56
1931 46
Społeczność nam ładnie rośnie, jest nas już ponad 2000 osób (niezły wynik, w tak krótkim czasie). Warto by więc trochę poznać siebie i doświadczenie związane z Xiaomi oraz ich całym ekosystemem produktowym.

Napiszcie więc, jak zaczęła się Wasza przygoda z Mi oraz jakie było Wasze pierwsze urządzenie Chińczyków (i w którym to było roku). Ja zacznę :)

Pierwszą styczność z produktami Xiaomi miałem w 2014 roku, kiedy to zobaczyłem u znajomego telefon, jakiego do tej pory nie widziałem. Zaintrygował mnie fakt, że topowa specyfikacja (Mi Note) może kosztować tak niewiele. Niedługo czekając poszukałem w sieci więcej na temat tego producenta i jakiś czas potem zamówiłem dla dziewczyny Xiaomi Mi 4c, który dopiero w zeszłym roku zamieniła na Mi 6 :)

Od tamtego czasu ilość sprzętu w domu rośnie...

2018-09-29 17:47:56
Favorites19 RateRate

Banned

Damles | from app

Ja z Xiaomi pierwszy raz zetknąłem się około roku temu, mój współautor zamówił z chin lampkę LED na biurko. Kilka miesięcy później uznałem że czas zmienić telefon i moja pierwsza myślą było właśnie Xiaomi. Zdecydowałem się na mi 6. Moimi kolejnymi zakupami były słuchawki i power bank. Teraz czekam na mi banda 3 i przymierzam się do kupna oczyszczacza powietrza.

Powoli buduje u siebie ten ekosystem :)
2018-09-29 18:09:25
Damles

Semi Pro Bunny

Basiogoldos | from app

Ja rok temu od znajomego usłyszałam że to fajne urządzenia w dobrej cenie. Przymierzałam się do zakupu nowego flagowca Huawei, ale cena Xiaomi mi 8 i jego parametry mnie przekonały.  Jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu  Xiaomi od 3 tygodni.
2018-09-29 19:11:31

Pro Bunny

XiaomiFanboy | from app

ja w wakacje 2017-ego kupiłem 4x'a i od tego czasu moja "stajnia" xiaomi coraz bardziej się rozrasta
2018-09-29 20:11:21

Pro Bunny

Zibikamin | from app

W Kwietniu tego roku kupiłem Mi Mix 2. Na rynku szukałem smartfona ze średniej półki, za ok.1500 zł. Już prawie chciałem kupić Nokię 7 Plus, kiedy natknąłem się na Mix-a2 za ok 1500 zł. Wybór był dla mnie oczywisty-zeszłoroczny flagowiec w cenie tegorocznego średniopółkowca. Oczywiście nie żałuję.
2018-09-30 01:48:31

Master Bunny

Robson1607 | from app

Ja swoją pierwszą styczność z Xiaomi miałem w 2016 czy 2017. Słyszałem o tym w internecie. Później wiadomo coraz głośniej aż przyszedł czas na zmianę telefonu i padło na Xiaomi Mi MIX 2S. Telefon jest ładny i świetnie działa chociaż są też i błędy, ale ważne, że działa :-)
2018-09-30 16:43:32
Xiaomi poznałam w 2017 roku kiedy przymierzałam się do kupna nowego telefonu - wtedy zakupiłam Redmi 4A. Z czasem tak spodobały mi się te telefony, że pół roku później przerzuciłam się na Note 4x, a obecnie mam POCOPHONE F1, który dostałam w prezencie urodzinowy.
Z innych sprzętów mam - powerbanka i mi banda 2 :D
2018-09-30 18:58:01

Pro Bunny

Szaman | from app

Ja pierwszy raz 15 września 2018 i jestem mile zaskoczony pocophone f1. Wczesniej z Xiaomi to tylko mi band 2 które dostałem od znajomego i też bez problemowo chodź był problem mały ze sparowaniem bo jego telefon się rozwalił o chodnik.
Co do Xiaomi mile zaskoczyła mnie ilość ustawień chodź by powiadomień że nie każda apka pokazuje się na blokadzie co mnie cieszy. Wczesniej miałem Asusa zf2 4gb ram i widzę sporo różnic jednak większość na plus. Oby tak dalej Xiaomi a zyskacie kolejnego klienta.
2018-09-30 19:25:54
Ja zacząłem od Mi Mixa, z dwa lata temu kupiłem. Obecnie posiadam z 20 różnych produktów xD
2018-09-30 21:24:00

Rookie Bunny

Cichy | from app

Zaczęło się rok temu od 4a , potem mi band 2 a teraz RN 4. Planuje już przesiadkę na Mi Max 3 może był by Poco ale nie lubię notcha .
2018-10-01 00:20:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Tymcio

Pro Bunny

• Followers

116

• Threads

20

• Replies

176

2622