In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Off-Topic] Wasze podejście do brandu Xiaomi

2018-09-12 06:24:58
472 5
Zastanawia mnie ile jest tutaj takich fanatyków Xiaomi jak ja ;P
Ile z Was jest przy tej firmie tylko ze względu na telefony bądź tylko ze względu na pozostałe produkty nie powiązane z elektroniką? Kto z Was tutaj jest fanatykiem i kolekcjonuje wszelaki sprzęt możliwy tej firmy? Zarażacie innych ludzi w swoim otoczeniu miłością do tej firmy czy jednak nie?

Osobiście jestem takim fanatykiem który zdecydowanie preferuje kupić sprzęt Xiaomi chociażby ze względu na samo logo a dom cały już zawalony po całości sprzętem Mi. Nawet zdarzyło mi się sprowadzić 43 calowy telewizor prosto z Chin bo Xiaomi xD
Single Poll thread Total 9 Users Voted This Poll has ended.

77.78% (7)

22.22% (2)

0% (0)
Submit
2018-09-12 06:24:58
Favorites2 RateRate
Zastanawiałam się co kliknąć. Bo fanatyczką wszystkiego od Xiaomi nie jestem, ani też nie preferuję innych sprzętów.  Z kolei więcej niż same telefony. Jednak wybrałam opcję drugą, bo ta jest mi bliższa.
2018-09-12 17:19:56
MILover.

https://www.facebook.com/fotogoszka/ - moja radosna mobilna twórczość :-D
Jestem fanem wszystkiego co działa a na razie wszystko z czym miałem do czynienia od Xiaomi działa.
2018-09-12 19:59:54
Powiem tak, gdy kupowałem telefon w swoim mieście to nie znałem nikogo kto posiadał by Xiaomi. To było ryzyko.
Teraz co 2 osoba w moim otoczeniu ma właśnie telefony od Xiaomi bo wiedzą ile to cacko przeżyło, i ile jest warte.
Nawet przekonałem kumpla, który kupował dla zasady najdroższe telefony na rynku.
Co do fanatyzmu to mimo wszystko daleko mi ale polecam tą firme na każdym kroku
2018-09-12 23:57:42
Neko
Wolę telefony tej firmy ze względu na stosunek ceny do jakości, tylko tyle.
2019-03-09 06:48:17

Master Bunny

NinjaMi | from app

A ja jestem fanatykiem, ale w przypadku Xiaomi nie takim bez rozsądku. Telefonem zaraziłem Żonę, Teścia i Teściowa. Każdemu polecam produkty tej marki bo żaden mnie nie zawiódł. Ani telefon, ani lampa, czy mi band, lub uchwyt magnetyczny. Koledzy się śmieją że FB zaśmiecam wpisami o Xiaomi, Żona marudzi że ciągle coś wymyślam na konkursy. Ale poza Tymi sprzętami Xiaomi daje Mi społeczność do której należę i dla której chce dalej pisać recenzję, odpowiadać na pytania, brać udział w każdym wydarzeniu które się da. Tak chyba można określić fanatyzm i jestem z tego dumny :D
2019-03-09 07:35:47
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Leisffe

Banned

• Followers

16985

• Threads

13

• Replies

295

3060