In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] Економимо заряд. Як правильно налаштувати MIUI.

2018-09-11 08:49:51
3923 7
Привіт, мі фани.
Доволі часто ми стикаємося з проблемою, коли зяряд зникає на очах, і в найпотрібніший момент ваш смартфон може розрядитися. Я вам розповім про деякі налаштування системи присутніх тільки в MIUI, процес доволі цікавий але не складний.

Для початку вам потрібно увійти в всі акаунти, встановити всі потрібні вам додатки.
Майже всі налаштування знаходяться в додатку «Безпека» (далі буде відзначатися як Б).
Розпочнемо.

Спочатку налаштуємо систему.
Б -» батарея -» шестерня праворуч зверху -» встановлюємо автоматичну очистку кеша на 5хв.

Надалі ми будемо займатись додатками, які працюють в фоні та маскуються під систему.
Для початку раджу видалити встановлений клієнт Facebook, оскільки велику долу трафіка у фоні витрачає саме він; на жаль, видалити всі ФБ-сервіси нам не вдасться, але вийде їх вимкнути.
Попередження: системні додатки та сервіси/додатки Гугл не чіпайте на жодному з етапів налаштувань, оскільки це може мати зворотній ефект (виключенням є лише Chrome).

Б -» батарея -» економія енергії -» три крапки праворуч зверху -» увімкніть економію енергії.

Із всього списку додатків натискаємо на той додаток, який не повинен працювати у фоні.

І вмикаємо «Обмежити фонову активність».

Передивилися всі додатки: там, де потрібно – встановили обмеження, а де ні (додатки, для яких важлива робота у фоні, – наприклад, viber, telegram та т.п) – обмеження залиште як є.

Б -» трафік -» три крапки праворуч зверху -» Фонове підключення

Вимкніть підключення до мережі в фоні всіх непотрібних вам додатків.

В цьому випадку, навіть якщо вони будуть запущені і ви заблокуєте телефон, вони не зможуть підключитися до мережі Інтернет.

Б -» керувати програмами -»

Натискаємо на потрібний нам додаток, вибираємо витрати трафіку та вимикаємо повзунок "Фонові дані".

Ну і на останок. Б -» управління програмами -» дозволи -» автозапуск. Залиште увімкненими лише потрібні вам додатки.

На цьому наші налаштування в меню «Безпека» завершуються.
Далі нам потрібно перейти в налаштування самого телефона, увійти в меню для розробника: тут нам потрібен лише один пункт «Неактивні додатки» (він знаходиться в самому низу списка).

Тут ми простим дотиком до додатка вимикаємо його активність.

На жаль, так можна вимкнути не всі додатки, але встановлені власноруч додатки вимикаються.
Ну і остання моя рекомендація – це не використовувати стандартний Chrome та видалити в ньому всі дані.
На цьому все.

Діліться своїми скріншотами споживання енергії, в мене вийшов ось такий графік -

За 7 годин витрачено лише 3% акумулятора в режимі очікування.
2018-09-11 08:49:51
Favorites63 RateRate

Pro Bunny

Brazhiy Olexandr | from Redmi Note 4

у мене без цих маніпуляцій за ніч на 2-4 відсотки розряджається акумулятор. Ця інструкція, на мою думку, не ефективна, адже ОС і ПЗ вміють зберігати заряд самостійно.
2018-09-11 11:13:23

Master Bunny

Арестант | from Redmi 5 Plus

Макс, я уже в какой-то теме писал, ограничение работы в фоновом режиме не работает как надо. Например: Ютуб, Гугл Фото, Карты, Ми Пульт, Хром, Галерея запускаются несмотря на ограничения, когда им захочется.
2018-09-11 12:25:53
Арестант відповів о 2018-09-11 19:25:53
Макс, я уже в какой-то теме писал, ограничение работы в  ...

Тому я й написав щоб їх не чіпали, Гуглятіна вшита в систему і працює по інших алгоритмах, а от сторонні додатки можна таким чином обмежити.
2018-09-11 15:18:13

Master Bunny

Арестант | from Redmi 5 Plus

MaxDobro
Тому я й написав щоб їх не чіпали, Гуглятіна вшита в си ...

Вот бы ещё гуглятину ограничить как-то) Гугл Музыку и Гугл Фильмы я отключил вообще, но вот почтой, ютубом, хромом пользуюсь, вот они и запускаются когда им вздумается
2018-09-11 20:18:18

Super moderator

MaxDobro Author | from Mi MIX 2

Арестант
Вот бы ещё гуглятину ограничить как-то) Гугл Музыку и  ...

трішки пізніше буде тема як видалити системні додатки без рут прав. а от з заморозкою вбудованих програм біда, без рут прав дієвих методів поки нема.
2018-09-11 23:41:23
Дещо відключив, буду спостерігати за процесами
2018-09-15 03:57:09
Xiaomi Redmi Note 4X Snapdragon

Advanced Bunny

DrKosh | from Redmi Note 4

А почему на графике мобильная сеть была так долго не активна? она ведь жрет не мало!?
2018-09-30 02:19:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MaxDobro

Super moderator

• Followers

5143

• Threads

45

• Replies

2922

143208