In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] 11 способів зменшення витрат батареї на Android

2018-09-04 09:37:02
4091 18

Привіт, Мі-Фани!

Мобільні телефони - один із найкращих винаходів людства. Тільки подумайте, як швидко вони еволюціонують! Сьогодні, де б ми не знаходилися або куди б не пішли, - ми завжди на зв'язку, а наші смартфони стали основним джерелом комунікацій і розваг. АЛЕ не все так добре, оскільки з кожним роком проблема життя батареї не дає спокою багатьом користувачам. Платформа Android їсть батарею дуже і дуже швидко. Що ми можемо зробити, щоб вирішити цю проблему? Ну, найбільш простий спосіб – це купити Power Bank і тягати його з собою. Інший варіант – це дотримуватися наших викладених нижче порад, які максимально продовжать життя вашої батареї.


1. Найбільший споживач енергії у вашому телефоні - це екран. На сьогоднішній день існують смартфони з роздільною здатністю дисплея 4К, а більшість флагманів, випущених в 2015-2016 роках, мають 2К. Це безліч пікселів! Так, з кожним роком вони вчаться споживати енергію більш ефективно, але при цьому і виконання завдань, на яке ми від них очікуємо, стає більш енергоємним. Так що один з найбільш швидких і простих способів з оптимізації батареї – це зменшити яскравість екрану до мінімуму (мінімального комфортного рівня). Ми не рекомендуємо використовувати автонастройку яскравості - це додаткова витрата енергії.


2. Наступна порада щодо зниження впливу екрану на вашу батарею - це настройка сплячого режіма. Коротко: чим менше часу дисплей включений після закінчення взаємодії з користувачем, тим менше заряду він з'їсть. За замовчуванням таймер виставлений на 1 хвилину. Рекомендуємо змінити налаштування до 15 секунд. Скільки разів на день ви дістаєте смартфон, щоб перевірити час або статус? Ну ось)3. Так само хороша ідея як економити заряд батареї на андроїд - відключити використовувані «радіо»-опції, звичайно ж, якщо ви не використовуєте їх з певною метою. GPS - це яскравий приклад однієї з «радіо»-опцій, яку можна (або потрібно) відключити. Гугл відстежує ваше місцезнаходження в бекграуд процесах, а щоб підтримувати GPS - потрібно багато енергії. Ось вам і завдання. Крім того, постарайтеся відключати WiFi, Bluetooth і NFC щоразу, коли ви закінчили ними користуватися.

4. Якщо ми заговорили про відстеження вашого місцезнаходження з боку Гугл, то його можна повністю забороніті в Налаштуваннях - Моє місцезнаходження. Але будьте уважні, оскільки багатьом додаткам також потрібна ця опція. Для користувачів Marshmallow є можлівість налаштувати «акуратність» або точність відстеження: «Висока точність», «Збереження заряду батареї», «Тільки Пристрій». «Висока точність» використовувати GPS, WiFi, Bluetooth и мережу мобільного оператора, щоб визначити локацію. «Збереження заряду батареї» не використовує GPS радіо, але підключає WiFi, Bluetooth и мережу мобільного оператора. При виборі «Тільки Пристрій» для визначення локації буде використовуватись GPS.

5. Отже, продовжимо тему відключень непотрібних функцій наступним – вимкніть вібрацію. Якщо вібрація при натисканні клавіш не має для вас значення - спокійно її відключайте! Це можна зробити в більшості налаштувань клавіатури («Вібровідгук клавіш» для стандартної клавіатури - приберіть галочку навпроти). Відключення вібрації в налаштуваннях програми замість системних налаштувань має свої плюси, оскільки це дозволить вам, наприклад, відчувати вібрацію при виклику, але не при написанні СМСки. Цей нехитрий трюк значно зменшить навантаження на вібромотор, а, значить, і на вашу батарею.


6. Шостий пункт трохи незвичайний для теми «як економити батарею на Android», але, тим не менше, має свої плюси. Купіть смарт-годинник чи фітнес-браслет (Mi Band, Amazfit). Так, годинники використовують bluetooth для того, щоб бути постійно підключеними до смартфону, але на це йде менше енергії, ніж на включення дисплея телефону кожні 15 хвилин, щоб перевірити повідомлення або час.7. Багато друзів і знайомих ставили мені питання на кшталт «чому швидко сідає батарея на Android і що робити?». Перше, що я запитував у відповідь, – чи користуєтеся ви додатками Facebook/Vkontakte або FB-месенджер? Якщо так, то видаляйте! Фейсбук жахливий для вашого пристрою. Тільки подивіться на кількість дозволів, які він вимагає! Крім того, він постійно працює в бекграунді, визначаючи ваше місце розташування для показу реклами. Це ж стосується і месенджера. Серед ентузіастів Android ходять думки, що це найенерговитратніший додаток в Play Market. Якщо вам все-таки потрібні соцмережі, то користуйтеся ними, використовуючи браузер.8. У нових версіях Android користувачам стала доступною опція вибору додатків, які мають доступ до вашого місця перебування. Це не тільки додатковий захист вашої приватності, але також і ліквідація потенційних бекграунд-перевірок з боку додатків. Чим менше ваші програми працюють у фоновому режимі без вашого відома, тим краще. Відключення доступу до «розташування» для додатків, яким вона не потрібна, забезпечить те, що додаток ніколи не з'їсть вашу батарею, намагаючись знайти вашу локацію, коли екран смартфона відключений. Ви можете налаштувати дозволи додатків в меню Налаштування - Програми: клацніть на додаток, що вас цікавить і перегляньте дозволи.

9. Google використовує дані про вашу локацію для передбачення різних «корисних», на його думку, речей, наприклад, альтернативний маршрут або найближча подія. Якщо вас не цікавлять такі речі, ви можете відключити Історію місця розташування. В деяких випадках це справді корисна функція, оскільки Гугл зберігає не тільки ваше місцезнаходження, а й час, коли ви там були. Що, наприклад, можна використовувати при пошуку загубленого пристрою, проте ця функція енерговитратна. Вимкніть її, якщо вона вам не потрібна. Багато хто навіть не знає, що вона включена!

10. Якщо ваш смартфон має AMOLED дисплей, то ця порада для вас. Використовуйте додатки, шпалери і теми з чорної кольоровою гамою. Справа в тому, що чорні пікселі на AMOLED екранах насправді відключаються, замість того, щоб показувати чорний колір, як на LCD дисплеях. Це не тільки забезпечить кращий контраст, а й дозволить заощадити заряд батареї, оскільки вона живитиме менше пікселів. Для LCD екранів порада така – уникайте «Живих шпалер». Так, вони красиві, але жеруть неабияк. Намагайтеся використовувати статичні шпалери, і ваша батарея скаже вам «Дякую».

11. Остання порада, але далеко не остання за значенням: вимкніть автосинхронізацію. Це вплине на чимало додатків і сервісів: Gmail, Google Docs і Drive, календар, Chrome, на багато інших. Але це значно продовжить час життя батареї. Погодьтеся, додаткам не обов'язково постійно перевіряти мережу для пошуку останніх оновлень. Якщо вам потрібні автооновлення для певних програм (наприклад, пошти), то це можна налаштувати окремо. Використовуйте Налаштування - Облікові записи - Google, там клікніть на ваш аккаунт. У новому вікні відкриється список програм з автосинхронізацією - залиште галочки тільки навпроти тих, що вас цікавлять.


Так, це не повний список, але хороший старт для тих, хто не знає що робити, якщо швидко сідає батарея на Android. Маєте інші рішення проблеми? Залишайте їх в коментах.

Джерело

2018-09-04 09:37:02
Favorites38 RateRate
Когда будет ещё тема для Android One Oreo?
2018-09-04 09:43:09
Mi 9

Super moderator

Ирина Клочко | from Redmi 5 Plus

#2

дуже корисна інформація) дякую)
2018-09-04 10:09:24

Pro Bunny

Rolandand | from Redmi Note 5

#3

Подобной информации полно, достаточно воспользоваться поиском! Проще купить кнопочный телефон, зачем иметь современный телефон подсчитывая каждый миллиампер)
2018-09-04 10:31:03

Master Bunny

L.P | from app

#4

Корисні поради
2018-09-04 10:56:30

Master Bunny

JohnSq | from Redmi 5 Plus

#5

класна стаття. дуже цікаво. багато що з даної інформації я використовую, але дещо було мені все одно в новинку. дякую.
2018-09-04 10:57:06

Pro Bunny

vlik | from Redmi Note 4

#6

Спасибо за информацию
2018-09-04 11:14:06
Корисна порада №1: купуючи смартфон, вибирайте модель з аккумулятором на 3500+ та енергоефективним процесором
2018-09-04 11:55:22

Advanced Bunny

Dmitry Kutenko | from Redmi Note 5

#8

ну с некоторыми пунктами не могу согласиться, wifi не имея подключения потребляет минимум энергии так же как и блютуз, автояркость за частую потребляет минимум и то за счёт работы датчика освещенности, gps да немного подъезжает, больше всего кушает мобильный интернет при плохом покрытии! хотите рабочую лошадку с частотой заряда 1-2 недели, 1100-3100-3210-3310 вам в помощь ну и philips xenum. а так за блага человечества нужно чем то жертвовать, или не покупать современные девайсы.
2018-09-04 14:05:38

Master Bunny

Yarroslav | from Redmi Note 3

#9

Сподобалась порада 7. Якось в голову не приходило що можна фейсбуком на смартфоні користуватись через браузер і стерти це породження зла - додаток фейсбук. Я не уявляю як може багатоміліардна компанія розробляти такі жахливі додатки
2018-09-04 17:16:42

Super moderator

Beznavorotov Author | from Redmi Note 4

#10

Yarroslav
Сподобалась порада 7. Якось в голову не приходило що мо ...

Напевно єдина соцмережа, що має такий додаток
2018-09-05 02:09:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Beznavorotov

Super moderator

 • Followers

  7317

 • Threads

  407

 • Replies

  2440

 • Points

  156047

MIUI 8
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Фотограф
MI MIX Фотограф
Mi Band
100 ответов в августе
Geek Picnic
Йога
Редактор-експерт
MIUI 9
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Twitter Medal
Black Friday
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Кращий модератор січня
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Кращий модератор Лютого
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Кращий модератор березня
З Великоднем!
Кращий модератор Квітня
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
MIUI 8th Anniversary
З Днем Незалежності України!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Mi #1
8 Березня 2019
10k Mi Fans
Case is OK
20K Mi Fans
Bunny Winner
Make your choice
Mobile Photography Lover
Favorite X-Men
Mi Band History
Challenger
Selfie Day
Three's A Party
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
MIUI 9th Birthday

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list