In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] Чому немає змоги обробляти скарги по акумуляторах

2018-08-14 05:45:11
1315 4
Кожне оновлення прошивки чи не відразу породжує величезну кількість запитань «Як тримає батарея?», «Чи виправили розрядку акумулятора?» та таку ж кількість тем «Після оновлення швидко розряджається акумулятор». Врешті модератор розділу Пристроїв, супермодератор глобального форуму MIUI choukawaii вирішив детально розповісти, що не так із цими скаргами.Поговоримо трохи про проблеми з батареями, які (як завжди) стаються на ваших пристроях. Як модератори розділу пристроїв, ми отримуємо величезну кількість коментарів із скаргами на роботу акумуляторів, при тому, що існує така ж величезна кількість тем з порадами та керівництвами щодо економії батареї.

Врешті, я просто відзначаю такі теми про батареї як дублікати з наступним видаленням, після того, як прошу користувача опублікувати звіт щодо відповідної проблеми (однак чимало таких, хто не бажає користуватися порадами і продовжує тиражувати свої скарги після того, як їх було видалено).

Тож саме це – основна причина для того, щоб почати розмову. Оскільки час роботи (резерв) акумулятора та SOT є найбільш упередженими речами, які ви можете надати.


Міф про SOT

Більшість звітів завжди починалися із скріншотів SOT, які зменшуються після оновлення телефона. SOT (абревіатура від Screen on Time) означає час за екраном (час роботи екрану), але, залежно від його використання, SOT не може використовуватися для звіту: ви можете отримати 4-7 годин SOT, але резерв акумулятора може бути або подібним, або більшим.

Як приклад - ви можете грати в PUBG з використанням мобільних даних у пристойній мережевій зоні, ви отримаєте 5 годин SOT, але після цього акумулятор розрядився через пару годин. З іншого боку, за таких самих умов ви можете використовувати телефон «нормально», отримати менший SOT, але у вас може бути більший час автономної роботи.

Насамперед, це залежить від шаблонов використання кожного користувача, обробка звітів SOT може бути справді катастрофічною для розробників. Якщо користувачі не можуть надати шаблон використання до і після оновлення, SOT стає непотрібним як базовий звіт.

Адже в один день телефон працює просто за своїм призначеням, в інший – нам стане цікаво погратися в Asphalt, в третій - виникне проблема з мережею, яка має бути вирішена оператором. Але ж хто за цим слідкує?


Є більше факторів, ніж ті, про які ви колись знали

Інша проблема, про яку вам необхідно знати, – є чимало факторів, які зроблять ваші звіти ще більш упередженими для обробки. Саме з цієї причини ми завжди просимо вас надавати звіти про використання ваших додатків. Оскільки «помилки» або «проблеми» можуть відбуватися саме в них, а не в прошивці та ядрі.

Є кілька додатків, які полюбляють пожирати дані та батарею у короткі терміни. Один з таких - Facebook. Деякі додатки використовують GPS та Bluetooth в режимі реального часу, оскільки вони непомітно працюють у фоновому режимі. Були випадки, коли додаток через помилки «затискає» процесор та графічний процесор.

Окрім використання додатків, є ще чинники, які впливають на резерв акумулятора, – системна анімація, яскравість екрану та мережа. Пристрій з навантаженням на систему та анімацією в додатках, як правило, отримує менший час батареї і навіть SOT. Це стосується і тих випадків, коли ви працюєте в добре освітлених місцях, що змушує змінювати налаштування вашого екрану на більшу яскравість (або через автояскравість, або вручну).

Холодна температура, яка нижче середньої, може дроселювати процесор, щоб підтримувати нормальну температуру телефона. От чому нам не потрібні тільки ваші SOT чи звіти використання батареї, – має бути опис того, де й як ви використовували телефон.


Ми знаємо, що оновлення програмного забезпечення може призвести до виснаження

Ми всі знаємо, що іноді оновлення може призводити до збільшення розходу заряду. Але іноді це не загальна проблема. Якщо вона виникла у вас, зрозумійте, що є користувачі, які не відчули або не мають подібної проблеми.

Оновлення MIUI відбуваються через оновлення прошивки або ядра. Іноді траплялися помилки через ушкоджений файл прошивки, іноді це не виправлялося належним чином. Саме через це найчастіші поради – або перепрошитися повною версією прошивки, або скинути до заводських налаштувань, або зробити повну перепрошивку Fastboot, щоб перевірити, чи вирішено проблему, чи ні.

Звичайно, проблема з розрядом батареї зазвичай виникає при оновленні Андроїд. Кожна нова версія означає нові джерела ядра. В силу цього ми переконливо рекомендуємо зробити прошивку з очищенням даних, а потім перевірити, чи зберігається проблема, чи ні.


Чесно кажучи, як модератори розділу пристроїв ми схильні ігнорувати звіти про розряджання батареї, якщо користувачі не можуть підтвердити, що вони виконали повну прошивку або скидання налаштувань, а не просто оновилися (інкрементним) OTA. Нам необхідно прибирати непотрібні фактори, щоб ми могли повідомити про це саме як про проблему з батареєю.


Не забувайте, що у вашої батареї також існує термін життя

Ще один момент, про який ви могли забути, – батарея вашого телефону також має свій термін життя, і це напряму залежить від того, як ви її використовуєте. Якщо ви, як правило, дуже часто допускаєте розряджання до 0%, термін служби батареї буде коротким і, відповідно, дасть вам недовгий резерв пристрою.

Але навіть якщо ви бережливо зберігаєте свій акумулятор із справді нормальним використанням, просто заряджаєте його, коли це необхідно, термін служби батареї все одно скорочуватиметься щодня. Через рік чи два у вас цілком реально може скоротитися резерв акумулятора.

Тому якщо ви помітили, що резерв батареї менше звичайного, перевірте дату, коли ви купили телефон, і свій зарядний пристрій. Погане живлення (наприклад, занизька напруга) пошкодить вашу батарею!


Нарешті, але не менш важливо, надайте логи

Логи - це доказ того, що ви маєте справжні проблеми / проблеми з акумулятором чи тільки проблеми з третіх причин. Приєднання логів у відповідній гілці спрощує перевірку того, чи наявна проблема у поточній прошивці, чи тягнеться з попередньої.Коли логи синхронізуються з вашим протоколом використання та описом, який ви надаєте, тоді можна починати справді обробляти проблему. До речі, такий алгоритм стосується і інших проблем.

Від Mi Community. Створення логів використання необхідно робити при оформленні відгуку при використанні додатку «Відгук»! Адміністрація Mi Community не є розробником програмної оболонки!2018-08-14 05:45:11
Favorites9 RateRate

Команда Новин

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#1

дякую за цікаву інформацію. Прийму до відома
2018-08-14 06:19:31

Master Bunny

L.P | from app

#2

Корисна інформація
2018-08-14 07:10:45

Master Bunny

JohnSq | from Redmi 5 Plus

#3

Дякую. Цікава та корисна інформація. Щодо SOT та автономності, повністю згідний з автором статті. Сам нещодавно замітив, що це відносне поняття і необхідно визначати витрати акумулятора комплексно. Стаття заслуговує бути відзначеною до обраних.
2018-08-14 13:32:34

Pro Bunny

OlegNemo | from Redmi 5 Plus

#4

Дякую за корисну інформацію, сподіваюсь , що тепер, перед тим як написати пост типу "все пропало, після оновлення батарея вмирає за годину" більшість користувачів хоча б прочитає цю тему :-). Ставте більше "вподобань" щоб пост був помітниший.
2018-08-18 03:40:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Olexa

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Оглядач
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
MIUI
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
Telegram
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
MIUI 8th Anniversary
З Днем Незалежності України!
Master of Speed
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
8 Березня 2019
New Home
10k Mi Fans
Case is OK
20K Mi Fans
20k użytkowników!
Mi Love U & I
Bunny Winner
Make your choice
50K Mi Fans
Mobile Photography Lover
Favorite X-Men
Mi Band History
Photography Challenge
Redmi Note 7 In Space
70K Mi Fans
Challenger
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
100K Mi Fans
Happy July
Global Fans
Mi 9 SE
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list