In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Керівництво по установці

[Інструкція] Хочу MIUI 10. Інструкції, застереження

2018-07-13 04:28:55
16879 44
12.07.2018 Xiaomi випустили перші публічні версії MIUI 10 Dev Global.
Багато користувачів забажали спробувати нововведення та найновіші напрацювання, у з'язку із чим у них виникло багато запитань стосовно встановлення та переходу на нову версію прошивки MIUI.

Застереження #1 – повернутися на стару версію прошивки буде неможливо.

Застереження #2 – буде видалено всі дані зі смартфона у випадку переходу із стабільної на девелоперську прошивку.

Застереження #3 – якщо у вас встановлено девелоперську прошивку MIUI9 і вам прилетіло ОТА оновлення до MIUI 10, то спокійно оновлюйте прошивку, в вашому випадку всі дані залишаться.

Застереження #4 – це рання версія прошивки, присутні деякі баги і глюки (наприклад кривий шрифт в панелі сповіщень). Тому не створюйте 100500 тем з тим що у вас щось не працює або щось глючить, а пишіть відразу відгук.

Застереження #5 – якщо версія Андроїду в девелоперській прошивці новіша за ту, яка у вас є на стабільній, потрібно спочатку встановити останню девелоперську на «старому» Андроїді, і лише потім оновлювати до останньої версії.

Інструкція по переходу із стабільної версії MIUI 9 на девелоперську версію MIUI 10

• Всі дані на смартфоні будуть видалені.На форумі знаходите тему з посиланнями на прошивку саме для recovery та завантажуєте на смартфон (будьте уважні та завантажуйте прошивку саме для вашого смартфону).
  • Заряджаєте смартфон мінімум на 51%.
  • Після завантаження заходите в налаштування, про телефон, оновлення, та натискаєте ... зверху праворуч

Тепер обираєте пункт «вибрати файл прошивки».

Обираєте завантажений раніше файл прошивки, розпочнеться процес перевірки прошивки. Після перевірки вискочить вікно із запитами на скидання до заводських налаштувань, потрібно погодитись, інакше процес прошивки закінчиться невдачею.
    Після погодження розпочнеться процес прошивки, триватиме це все від 3 до 10 хв.
  • Після прошивки налаштуйте смартфон як новий і не відновлюйте резервних копій, а встановіть все наново.

Мікро-FAQ
З. Коли вийде стабільна версія MIUI 10 на мій телефон?
В. Слідкуйте за новинами, за попередніми даними: китайська стабільна – вересень-жовтень 2018, глобальна стабільна – листопад-грудень 2018
Про оновлення прошивок MIUI та версій Android (та заборону створення нових тем про це)

Успіхів вам.

Rate

Number of participants 2 Experience +13 Pack Reason

View Rating Log

2018-07-13 04:28:55
Favorites41 RateRate

Pro Bunny

Moonl1ght312 | from Redmi Note 4

Таке питання, чому в офіційному пості про цю бета-версію написано, що для власників стабільної 9 miui треба перепрошиватись через fastboot, а в даному пості, що через рекавері? Чи є взагалі якась різниця між фастбут та рекавері? Рекавері здається набагато простішим способом.
2018-07-13 07:44:41

Super moderator

MaxDobro Author | from Mi MIX 2

1789103928
Таке питання, чому в офіційному пості про цю бета-версі ...

через рекавері не так давно дозволили міграцію між прошивками, на деяких смартфонах поки відсутній такий дозвіл тому і офіційна рекомендація прошивати через фастбут.
2018-07-13 08:43:20

Pro Bunny

Moonl1ght312 | from Redmi Note 4

MaxDobro
через рекавері не так давно дозволили міграцію між пр ...

Тоді наступне питання: в мене Redmi Note 4x Qualcomm. Прошивка стабільна 9.5.11.0, чи можу я просто скачати цю бету для рекавері та просто вибрати файл прошивки в налаштуваннях і просто прошитись через три крапки?
2018-07-13 08:48:22

Super moderator

Beznavorotov | from Redmi Note 4

Moonl1ght312
Тоді наступне питання: в мене Redmi Note 4x Qualcomm. Прошивка с ...

Взагалі в даній темі ціла інструкція про цей процес. Читайте уважно тему. Прошивки до телефону ви знайдете у відповідній темі до вашого пристрою.
2018-07-13 09:27:05
     Действительно очень много постов на форуме появилось после релиза 8.7.12. Я еще вчера прошил начисто РН4Х через фастбут и настроил как новое устройство. Прошивка хорошая и плавная, а проблему со шрифтом можно устранить установкой стороннего и через приложение MIUI Hidden Settings войти в пункт смены шрифта на глобальной прошивке.

San_Francisco_logo_2.rar (1.38 MB, Downloads: 7)

(нужно извлечь из архива .mtz файл и установить одним из доступных способов)

Методы установки сторонних тем: https://c.mi.com/thread-419228-1-1.html
     Вот отличнейший шрифт, который решает проблему отображения кириллицы в уведомлениях.
     П.С. Если интересно, можеше в FAQ добавить :)
2018-07-13 10:52:29
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Pro Bunny

ᴋ ᴇ s ʜ ᴀ | from Redmi Note 4

Я так зрозумів, що жести на rn4x не заїхали з прошивкою? :(
2018-07-13 13:00:09

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from app

ᴋ ᴇ s ʜ ᴀ
Я так зрозумів, що жести на rn4x не заїхали з прошивкою? :(

Так жесты же для телефонов с безграничным экраном, имея рут можно их активировать.
2018-07-13 14:16:23
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

Aleksey Godun | from Redmi 5

Вчера скачал и прошил редми5 через MiFlash Pro,данные пользователя не очищал. В итоге система просто обновилась с 9.6.3(стаб) до 8.7.12(еженедельная) полностью без потери данных. Система рабочая без глюков, мне такое обновление в будущем ничем не грозит? Обязательно на чистую шить?
2018-07-13 14:22:11

Pro Bunny

ᴋ ᴇ s ʜ ᴀ | from Redmi Note 4

Bakhtiiaroff
Так жесты же для телефонов с безграничным экраном, им ...

Печалька. Думав побавлюсь собі(
2018-07-13 14:31:01

Pro Bunny

Goliaff | from Redmi 5 Plus

Не получается пройти проверку
2018-07-13 21:01:07
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MaxDobro

Super moderator

• Followers

5120