In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Епізод 1: Мадрид

Mi Explorers Travel Journal
Subscribed
Subscribe

[Mi Explorers Travel Journal] [Mi Explorers Travel Journal] враження після презентації MI A2 - Yulian Hrytsevych (updated)

2018-07-09 19:43:51
5551 26
Привіт, Mi-Community. Ви мене ще не знаєте, та я вже давно один із вас

Мене звати Юліан, але без офіціозу можна просто Юлік Мушу одразу попередити, що коли мене переповнюють емоції, то я можу говорити безупинно.  Тому не лякайтесь, якщо тут буде з часом багато тексту.

Коротко про себе: людина, Мі-фан і віднедавно дізнався, що я ще й тепер Мі-дослідник Вчився я на програміста і працюю також в цій сфері. А у вільний час я займаюсь озвученням мультиків (наприклад, україномовний Морті із Ріка та Морті - це я) та веду власний ігровий YouTube-канал. Тож в певних кругах я знаний, як pad0n.

Чому Xiaomi? Колись, в не такому вже й далекому 2015 році, у мене постало питання про придбання екшн-камери. Літо на носі, хотілось гарних відео у водичці :) Дивився я спочатку в сторону усіляких GoPro, але, собака, ціни кусались, та ще й так, що довелося б й нирку продавати. "Не варіант", - подумав я і почав досліджувати інтернети. Після довгих днів пошуку і зупинився на Xiaomi Yi. Все, що я на той момент знав про компанію, це лиш те, що колись у мене на старенькому Samsung Galaxy Ace стояла дуже крута прошивка MIUI. Тому ця моя покупка фактично стала першим оправданим ризиком - я купив камеру. Якість її мене вразила (як і сама ціна, за яку я її придбав). Ну боже, ви ж знаєте це відчуття, ви ж читаєте цей текст на сайті Мі-ком'юніті, всі ми мали схожі незабутні відчуття, правда ж?)

А далі пішло-поїхало Я ризикнув купити телефон. Це був Mi4c - телефон із просто кращим дизайном, який я бачив за все своє життя. Мушу зазначити, що у мене завжди був якийсь дивний фетиш на пристрої з комбінацією кольорів чорного та білого. Знаєте, зазвичай якщо корпус якогось телефона білий, то й телефон білий повністю, а тут сам екран з сенсорами були чорні. Це настільки геніальне поєднання, що я просто закохався з першого погляду. В результаті виявилось що там і характеристики шикарні, невеликий розмір у 5". Але це вже інша історія. Повну її версію можете почитати в цьому пості, якщо цікаво :)

А далі вже цей потяг любові і захоплення до компанії не можна було зупинити. В мене появився перший Mi Band, Павер Бенк, я апґрейднув камеру до Xiaomi Yi 4k, я змушений був оновити телефон до Mi5s, новий Mi Band 2, навушники Capsule, розгалужувач Xiaomi Mi Power Strip і так далі. Я навіть хотів уже палатку купити від Xiaomi, але дівчина сказала, що я вже їду дахом.. тому поки треба присипити її пильність і купити палатку, коли вона не бачитиме

За Mi Ukraine я слідкую вже доволі давно. Навіть одного разу моє фото, яке я зняв на свій mi5s, запостили у них на сторіночці в інстаграмі, що мене дуже здивувало, бо я ж зовсім не фотограф і навіть не просив про це :) Було дуже приємно. Після цього моменту я почав активно приймати участь у різноманітних розіграшах та конкурсах компанії. Щоправда ніколи це не закінчувалось успіхом, та не біда, головне участь, а не перемога

І ось нарешті настав той час, коли доля усміхнулась мені. Нещодавно у мене був день народження, а я дуже люблю всюди знаходити якісь "знаки долі", бо якщо пощастить просто так - то взагалі не цікаво Так ось. На наступний день після дня народження я дізнаюсь, що я стаю Мі-Дослідником, і мені надають можливість відвідати Іспанію!!! Ви помітили, що я вставив 3 знаки оклику? Це тому що я дійсно в шоці! Я абсолютно ніколи б в житті не повірив, що таке може статись зі мною.

Я в ту ж секунду, як тільки дізнався, що випала така нагода, кулею полетів до керівництва вимолювати на колінах про відпустку на тиждень, хоч і на 27 липня у мене важлива конференція під час делегації в іншу країну. Сказав їм, що ну зуб даю, прилечу на їх конференцію, тільки відпустіть. Щоб 100% відпустили, то сказав, що мені вже все заброньовано, все вже для мене і без мене взагалі усієї конференції Xiaomi у Мадриді не відбудеться, бо Лей Цзюнь це мій двоюрідний брат по татовій лінії, і тільки я маю його презентацію на флешці, яку й мушу привезти. Ну гаразд. Вибачте мене за мою бурну фантазію. Все було просто й нудно "Бос, дай відпустку" - "ну ок, на!" Але погодьтесь, мій варіант крутіший!

Тому якщо вас це все заінтригувало як і мене - додайте цю тему в обрані, а я в свою чергу час від часу буду вас радувати новими подробицями моєї подорожі у Мадрид. І я збрешу, якщо не скажу, що я таки хвилююсь і відчуваю шалену відповідальність) Тому в коментарях можете зразу порадити гарне заспокійливе

Далі буде...

UPD (12.07):

В загальному чаті всі почали "шуршати" щоб зробити собі візи. А я ні. Бо Україна - це Європа . Біометричний паспорт мабуть єдине, що хороше ставалось у нас останнім часом, відкриті нові можливості. Ехх)) Чудесно. Дихається, ніби вільна людина

Зате вже відомо коли і чим вилітаємо і де будемо жити. Псс, це мабуть секрет, але жити ми булемо у Novotel Madrid Center. Гугл каже, що дуже гарне місце, а я вже заціню, коли туди прибуду. Зроблю обов'язково для вас знимку

UPD (16.07):

Який же девайс нас, як мі дослідників, буде очікувати на презентації компанії в Мадриді?

Наскільки я розумію, то пристрій, який нам дадуть можливість глянути, мусить бути під якимось прямо грифом секретності, ніхто нічого про нього строго не мусить знати рівно до дати офіційного анонсу. Та ще й кажуть,  що ми першими спробуємо ним покористуватись. Цікаво..

Вочевидь, що кожного таке б заінтригувало. Якщо ми ним на презентації маємо покористуватись, то чомусь сумніваюся, що це щось з їх домашніх приладів типу очисника повітря чи пилососів з телевізорами. На мою думку це має бути щось портативне.

Останнім часом дуже багато злитих анонсів та інсайдів в інтернетах, тому на думку приходить, що це міг бути новий Mi 8 EE, Mi Max 3, або Mi Pad 4. Хоча також пішли чутки, що може бути це й Mi A2 на чистому андроїді. І от. Сьогодні зранку підтверджується дата анонсу Mi A2 і це...24 липня в Мадриді. Хммм. Нуууу, скажу чесно: я не фанат чистого андроїда, на мою думку обудова від MIUI є в рази крутішою. Але я загалом знаю про її круті можливості в камері, що впринципі інтригує (прошивку ж потім і так можна кастомну завжди поставити). Тому залюбки гляну й на цю модель.

І все ж мене не покидає думка, що це може бути не цей пристрій заради якого обрали 30 щасливчиків по всьому світу. Так багато повідомлень про те, що пристрій буде новий, який ще навіть не анонсовували ніде.. нещодавно ще бачив новину, що вже роблять Mi Mix3.. от концепція безрамковості на MIUI мене цікавить більше. Раптом це його нам дадуть протестувати?

А ви що думаєте?))

UPD (18.07):

Декілька днів до відправлення.. сиджу в офісі, чекаю .. і скажу чесно - я переживаю Вперше в житті сам у Мадриді. Який він? Гігантський мегаполіс з безликою масою людей, яким на все чхати? Чи можливо привітне місто з найщирішими в світі людьми?

Але переживаю я ще й через те, що на вулиці постійна злива. Літаки в таку погоду літають? Можливо ви знаєте, можливо все таки я дарма переживаю) А ще напрягає, що до літака треба буде доїхати в зимовій шубі, а з собою взяти речі літні (це ж Іспанія).. А потім ще свій теплий одяг просто так з собою весь час тягати. Ну взагалі абзац Сподіваюсь і у нас у Львові врешті розпогодиться і проблем з вильотом не буде.

До речі, сьогодні стало відомо точно, який смартфон нам вдасться намацати на конференції в Мадриді. Але я потримаю інтригу і не розповідатиму вам ще

UPD (22.07):

Відправка.. спакував речі, готуюсь до перельоту. :)

UPD (23.07):

День відправлення. 12 ночі - треба лягати спати, бо о 4 ранку вже в аеропорт. В результаті - безсоння (очевидно, стільки емоцій, що думки самі по собі думаються і відганяють сон). Засинаю о 2 ночі, прокидаюсь о 4, 4:40 вже в аеропорту, все чітко і за графіком: вилетіли о 6:20, прилетіли в транзитну точку - Варшаву - о 6:25 (часовий пояс, ага). До речі помітили разючу різницю між львівським аеропортом та варшавським - в першому не було жодного літака, в той час як в другому кожні 3 хв хтось прибував чи відбував.

Слід зазначити, що на даному етапі я зі Львова і до самого Мадриду летів разом із іншим МіДослідником - Артемом Л. (познайомились зранку). Артем ніколи не був в Варшаві, а я тут вже свій (колись був на кількох концертах і загалом дуже добре знаю польську мову, бо працював довгий час в Польщі). До вильоту в Мадрид є ще 4 години, поїхали в центр. Погода - бомба.

Ранок - безлюдний (майже). Архітектура - прекрасна. Старе місто - ван лав. Але так як добратись до міста з аеропорту займає близько години, то й в самому місті ми пробули лише годинку (не забувши про час на чек-ін).

В місті о 7 ранку всі заклади були ще закриті, тож прилетіли в термінал і поїли в Макдональдсі (а чому ні?)

Пройшли контроль і тут починається найцікавіше. 10:20 ми помічаємо, що нас ніхто не запрошує пройти до літака, ґейт закритий. Охорона підказала що просто ґейт поміняли (ну ок). Сіли в літак, затягнули ремені безпеки і... Повідомляють, що літак несправний, треба назад вертатися в аеропорт. Чорт. Ну гаразд , буває) за такі незручності нам всім видали купон на 25 злотих в будь-якому кафе. Все б нічого, але норм хавка виходила десь близько 70-90 злотих... Взяли булочку і напій. Перші три години ще було більш менш весело. Сиділи в інтернеті, постили дивні інстасторіс.

Далі наступна година почала тягнутися нереально довго. Ми познайомилися з якимись українками ... Але пенсійного віку)) нас стало 5, так як я єдиний знав мову, то довелось всім помагати з їх проблемами. Ще цілий квест на пів години. І нарешті нам кажуть все, літак пофіксили, сідаємо. Проходимо ґейт, сідаємо в шатлбас, загружаються люди і тут.. по рації передають, що знайшли ще поломку. Нас виводять назад))) лол. Ці останні дві години стали дуже складними.

Взагалі вже не було що робити. Я познімав дурнуваті таймлапси і кадри з того як люди просто на підлозі сиділи від нудьги. Ходив туди сюди, бо вже дурка брала. Кілька разів підходив до стюардів і питав чи є якась інформація. Словом, шаленів від розмаїття можливостей.. і от нарешті нас садять втретє в літак. Всі затягли свої пояси. Капітан дає промову "вибачте, що так довго, ми все стопудово пофіксили, все працює.. щоправда є новина, яка вас не порадує, ми мусимо ще на годину пізніше вилетіти, бо такий розклад в аеропорту..." -_-

Нарешті вилетіли.

Висота 13.5 км. Траса: Польща - Чехія - Австрія - Італія - Франція - середземне море - 19:20 над Барселоною. О 20:10 прилітаємо в Мадрид. Перший інструктаж від команди Xiaomi о 20:20 успішно пропустили.. :(

Зате краєвиди під час польоту нас заворожували

(UPD 23.07 - вечір)
Довгостраждаючий переліт закінчився. Прилетіли в Мадрид. Найцікавіше, що після приземлення і повної зупинки літака пройшло хвилин 15 - нааастільки це великий аеропорт! Власне через це почались і наступні проблемки.

Оскільки аеропорт дуже великий то і включає в себе багато терміналів. Нас обіцяли зустріти і відвезти до готелю, очікували нас біля виходу. Але виходів тут було сотні. 20 хвилин ми лише блукали по аеропорту, випитували у всіх співробітників де може бути цей exit, але отримували лише no english.. але таки все закінчилося успішно і ми дібрались до готелю (на супер крутому Мерседесику)
Зареєструвались на рецепції і пішли спати.

(UPD 24.07)
День Х - презентація. Відкрию вам таємницю - ми вже знали, що будуть презентувати саме А2 і А2 лайт (інформація випливала періодично в інтернеті ну і за кілька днів до вильоту ми отримали завдання в пдф, де було чітко описано, що нам доведеться зробити багато речей саме з цими смартфонами, щоб першими протетсуваи всі їх можливості і донести вам інформацію.

Вихід з готелю був організований, вся група в 30 осіб + організатори - всі рушили у виставковий центр де власне і відбувалось дійство. Нас урочисто провели через ВІП вхід, хоч основна черга була реально великою. Сам же центр заполонився людьми буквально в лічені хвилини.

Етап 1 - фуршет :) Ну як ж без цього. Багато пійла і їдла (і все на халяву, уля-ля). Прекрасний сервіс, безліч селфі і звичайних фото - все було супер :)

Етап 2 - нас завели в зал. Для Мі Дослідників виділили перші ряди :) Це було елітно. Все як на долоні, особливо з моїм дуже поганим зором. До нас підійшов Лей Цзюнь.. ну гаразд, ні) Але директор з продуктового маркетингу компанії Донован Сонг все ж підійшов, всі пофоткались).

Етап 3 - презентація. Показували звісно ж спочатку А2, розповідали про основні можливості і навіть Донован трішки жартував. Презентація пройшла на одному подиху. Я був в захваті. Фото, які показували як приклад (до речі всі вони вже доступні на офіційному аккаунті Xiaomi Global в інстаграмі) - прозвели фурор. Виглядало все так, ніби це камера з майбутнього, яка справляється навіть з найскладнішими челенджами.

Етап 4 - СЮРПРИЗ: додатково анонсували зубну щітку та робото будівничий набір. Цікавинка вау. А найголовніше - для всіх присутніх на цій презентації щітку роздавали безкоштовно О_О Вау!

Етап 5 - тестування пристроїв. Я вперше на такій презентації, тож я не знав, як це все виглядає. А все дуже просто - всіх бажаючих проводять в зону де безліч представлених пристроїв. Там просто кайф. До речі саме там вперше дізнався, що вже й  у компанії є безпровідні навушники. Цікаво.

Після презентації нам дали можливість ще походити познайомитись з людьми навколо. Виявилось, що один із організаторів летів з нами в літаку (при чому ми його побачили ще в літаку і жартували, що так як він китаєць, то стопроцентів їде саме на цю конференцію).
Нам подарували по футболочці (і зубній щітці), що дууже круто (ще поки не користувався, але як тільки буде можливість, то спробую і дам знати вам, як воно).

Далі пішов час інтерв'ю. З кожної країни вибрали кілька людей і задавали їх різні речі, загалом щось просили розповісти про себе і як довго вже ми знайомі з Мі (ну і яким чином встигли познайомитись). То власне мене на це інтерв'ю запросили, коли дізнались, що я займаюсь озвучками. Для них це видалось нереально цікавим :)

Далі нам дали вільний день. Видали телефони для тесту і дали завдання фотографувати все підряд. Чому? Тому що цей телефон позиціонується як такий, що круто фотографує і мало глючить (чистий андроїд тощо). Тому і пішли тестувати наскільки ж їх хвалена камера хороша).
(UPD 25.07)Ранок останнього дня почався складно. Невиспаність за останні дні дається в знаки, весь ранок був супер сонний. А програма денна була мега напруженою.

У нас був доволі інтенсивний бус-тур, розглядали пам'ятки архітектури з автобуса. Біля жодної з них щоправда не зупинялись, а зупинилися біля..стадіону Бернабеу (для мене як для людини нулячої в футболі це взагалі не значиме місце, але для інших це був фурор).

Далі ми поїхали до дуже цікавої місцини - Плаза Дель Торос Де Лас Вентас (ага). І це корида. Точніше найбільший в Іспанії амфітеатр (я просто не знаю як це зветься) для боїв з биками. Було дуже цікаво, хоч і почуття змішані: ніби це краще що тепер немає гладіаторських боїв як за часів римської імперії, де люди вбивали людей. Але з іншої і биків шкода що убивають. Та все ж, це ціла традиція в Іспанії і нам показали дууууже багато чого. Був навіть VR варіант кориди.

Далі ми поїхали по головних площах, які тут звуться Плазами. Поїли. Це було смачно :) багато морепродуктів. Все ж таки Іспанія омивається морями))) є своя фішка!

А звідти. Ой не повірите. Пішли у мі стор)) схоже що для всієї нашої компанії це була найкраща подія за весь день.
Хоча я не погоджуюсь, бо...

...бо потім ми поїхали в музей (назви якого я не запам'ятав), де побачили реальні експозиції полотен Сальвадора Далі та ... ПІКАССО!!!! я був в шоці. А з боку виглядало так, ніби 90% всіх мі фанів були посередньо вражені. На жаль фото всередині заборонено робити, тому повірте на слово: побачити полотно ПІКАССО завбільшки з 4 кімнати - це щось з чимось.!

Це був один з кращих днів у моєму житті. А тепер активно і швиденько все публікую в інстаграмі і скоро вже повернення додому.
Глянути Mi A2 в дії можна тут: http://instagram.com/pad0n
(UPD 26.07) Повернення додому це завжди хвилююче. Навіть на тиждень покинути рідне місто означає, що воно якимось чином зміниться. Просто заміна бігборду або поява нового магазину - це вже міняє бачення міста з того, яким ти його пам'ятаєш.

Але в цьому випадку ще й сильний контраст додали наші тротуари і дороги. В Мадриді кожні декілька хвилин ми бачили як повз нас пролітають на електроскутерах від Xiaomi. У Львові ж я так прикинув - на ньому більше ніж 5 метрів не проїдеш, оскільки або колесо відвалиться, або ти собі голову зломиш. Мабуть тому в нас цей продукт і не популярний, а прикро, шикарний спосіб подорожі на роботу чи на пари.

Під час поїздки останнього дня мені вручили приз, який я напередодні виграв у іншому конкурсі - #8YearsWithMi - це великий нібито золотий кролик. Так би мовити трофей :) от як тільки його мені вручили і я відчув його вагу, так зразу зрозумів, що можуть бути якісь проблеми в аеропорту. Все ж таки сумки важчі ніж 8кг ручною поклажею провезти не можна. Але думаю, що ризикнути варто. До речі рюкзак я запакував так щільно, що не було можливості вмістити все: довелось кофту в руках нести.

Приїхав в аеропорт я на кілька годин раніше, бо не було іншого вибору, трансфер до аеропорта був так назначений. Автобус який нас віз був розрахований на 60+ осіб, їхали як королі. Отож, прибувши, кілька годин мені не було що робити, я сидів в інтернеті, гуглив всяке різне. Так от, виявилося, що аеропорт Мадрида один з найбільших в світі, зразу біля нього є ще й аквапарк. Між терміналами цього аеропорту їздить потяг і кілька автобусів

Проходжу через сканер. Традиційно зняв всі металеві речі з себе і теж пропустив через сканер. Як тільки мій портфель дійшов до сканера - людина, яка сиділа відповідна за цю роботу аж прозріла. Вона хутко покликала якогось помічника, він теж не зрозумів, що вбіса твориться. В сумці точно є щось незаконне. Коли я пройшов сканер - до мене зразу пристали ці контролери зі своїм іспанським белькотінням і показували рукою на портфель. Я в готелі тааак довго впаковував усе це і ж ледве запакував, що мені не хотілось розкривати це все і ритись на дно портфеля за кроликом, тож я вирішив спробувати розрулити ситуацію, питаюсь чемно чи пані розуміє англійську, але вони почали кричати і нервуватись, нічого звісно вони не розуміють і не хотіли б розуміти англійською. Покликали охорону, ті вже підійшли, всі кричать, я показую жестами, що все-все, заспокійтесь. Довелось відкривати.  Витягую коробку. Він каже відкривати. Я драматично повільно стягую кришку і тут вони бачать золотого кролика і аж тають на очах - всі зразу сказали "аааа, ель трофео". Я кажу "сі, сіньора". І почав пакуватись. Далі весь день провів у перельотах. До речі тепер у мене нова улюблена авіакомпанія - Lufthansa, а все тому що в них в вартість квитка включено обід. В економ класі. Хм)) кайф.
Ще декілька днів власних справ у Кракові і от, я у Львові :)

Відео-щоденник:

Rate

Number of participants 2 Experience +24 Pack Reason

View Rating Log

2018-07-09 19:43:51
Favorites9 RateRate
Mi Explorers Travel Journal
Mi Дослідники в Іспанії
8 Article Description     94 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Super moderator

юрійMiFan | from Redmi Note 2

вітаю з чудовою нагодою представляти Мі-Фанів України в Іспанії!))
2018-07-09 20:25:35

Advanced Bunny

pad0n Author |

юрійMiFan відповів о 2018-07-09 15:25:35
вітаю з чудовою нагодою представляти Мі-Фанів України  ...

дякую) це велика честь, буду намагатись передавати вам сюди все що тільки зможу, щоб і ви відчули частинку цього досвіду :)
2018-07-12 19:40:37

Rookie Bunny

by One Look | from Redmi Note 5

Красава,пусть Бог благословит это событие,тебя тоже.
2018-07-13 01:26:51

Semi Pro Bunny

Energysan9 | from MI MAX 2

Вітаю з довгоочікуваною перемогою.
Не скажеш де вчилися на програміста і якою частиною в програмуванні ви займаєтесь
2018-07-13 04:49:34

Advanced Bunny

pad0n Author |

Energysan9 відповів о 2018-07-12 23:49:34
Вітаю з довгоочікуваною перемогою.
Не скажеш де вчилис ...

Привіт :) Думаю, що можна на Ти, мені не 60 років ще :)
Програмування вчив у Львові в НУ"ЛП" на Програмній інженерії (бакалаврат) і Програмному Забезпеченні Систем (магістратура).
Загалом працюю як .net fullstack developer (.net core + js(jquery) і вся інша фронтенд приблуда) :) І трішки працював автоматизатором на Selenium
2018-07-14 00:00:45
Вперед і з піснею!
2018-07-14 00:15:28

Advanced Bunny

pad0n Author |

вже скоро :)
2018-07-18 20:01:39
Цікаво дізнатися продовження історії!
Бо поки що виглядає так, ніби все тлєн і безвихідь всюди)
2018-07-25 07:02:47

Advanced Bunny

pad0n Author |

LeraPin відповів о 2018-07-25 01:02:47
Цікаво дізнатися продовження історії!
Бо поки що вигля ...

ні, це лише трішки невдач на шляху до приємної і цікавої презентації :) вже опубліковано нову частинку :)
2018-07-25 07:54:27
Цікаво читається. Добре пишеш, за винятком деяких кострубатостей;. Наприклад, не прозвели фурор, а викликали фурор; не задавали їх різні речі (?) - а питали їх про різні речі; або задавали їм різні питання тощо.
2018-07-25 12:20:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

pad0n

Advanced Bunny

• Followers

15

• Threads

2

• Replies

16

130