In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Технічна Підтримка

[Запитання та Відповіді] Давайте разом вирішимо проблему з інтернетом.

2018-07-01 10:59:23
2322 23
Привіт, МІ фани.

Вже близько півроку власники смартфонів Xiaomi час від часу відчувають проблему зі зниканням мобільного інтернету, відбувається це з різних причин і за різних умов, але проблема вже досягла досить великого маштабу.

Намагання вирішиту цю проблему власними силами 100% результату не дає, а лише на деякий час позбавляє цієї проблеми.
Я є учасником бета-тесту прошивок MIUI і входжу до групи, де обговорюються та повідомляються про проблеми в роботі MIUI. Про всі проблеми і недоліки, які ми повідомляємо в групах, сповіщують розробників, котрі, в свою чергу, їх виправляють.

Так от. Стосовно проблем з відвалюванням інтернету або сім-карток повідомлялося давно, я особисто писав баг-репорти, записував логи системи та відправляв це все розробникам (щоб ви розуміли – один лог має розмір від 500 мб до 5 Гб). Наразі в останніх бета-версіях miui 10 цю проблему так і не вирішено.

На що вказують розробники, ігноруючи проблему з інтернетом? На відсутність відгуків про дану проблему, тобто, на їхню думку, це не масова проблема, оскільки ніхто про це не пише у відгуках.

Тож хочу звернутися до вас з проханням допомогти із вирішенні цієї проблеми шляхом відправлення відгуку.
Нижче я вам покажу як правильно все зробити.

Відкрийте додаток «Відгук»

Напишіть коротко про проблему, бажано англійською мовою (я використовую для цього Ґугл перекладач).

Не обов'язково писати саме так, як в мене на скріншоті, опишіть власними словами.
Надалі в додатку «Відгук» виберіть всі пункти так, як показано на скріншоті.

Обов'язково встановіть галочку на пункті «Додати журнал» та натисніть кнопку «Відіслати».
У вас з'явиться таке меню, де будуть вказані всі ваші відгуки.

Якщо у вас в цей момент відсутнє підключення до wi-fi мережі, то через 30-50 секунд у вас вискочить віконце з запитом, чи відправляти журнал зараз чи дочекатись wi-fi мережі. Тут вирішуйте самі (журнал зазвичай важить 8-12 мб).

Наразі це все. Чим більше буде відгуків, тим швидше вирішиться ця проблема.

Дякую вам за допомогу.

Зробимо разом MIUI краще :-)

Rate

Number of participants 1 Experience +8 Pack Reason

View Rating Log

2018-07-01 10:59:23
Favorites8 RateRate

Pro Bunny

credoman | from Mi A1

підтведжую, на 8.0 раз у півчасу зникав на півхвилини. Не суттєво але неприємно. Подивлюсь як на 8.1
2018-07-01 12:24:54

Pro Bunny

Negan | from Redmi Note 5

Проблема не только с телефонами. На RMN 5 Пока не отваливался. Проблема ещё в операторах из за ихнего 4г часто пропадает киевстар особенно. Потому сначала надо дождаться стабильности покрытия, а потом жаловаться на телефоны. П.С у знакомого 4х, киевстар постоянно отваливался. Сейчас он в Польше на ихнем операторе всё идеально говорит
2018-07-01 13:48:52

Pro Bunny

mr.Alex | from Redmi 5

ну лично у меня нету такой проблемы. Не забываем, что сеть у нас не везде отличная и например если где-то ловит 4g а стоит зайти в большой супермаркет, то там уже сеть 4g очень слабая и телефон переключается на 3 g или 2g это уже какой будет сигнал. Вот в моем случае, если в настройках телефона выставить предпочтительнее использовать 4g, то он ловит его без вопросов, но бывает места типа под мостом проехал или среди многоэтажек еду и связь теряется и он начинает переключается на 3g, тем самым и интернет пропадает пока он регистрируется в сети. В таких случаях, я просто сразу выставляю на 3 g и не парюсь, сеть не пропадает и все гуд. если где-то долго на одном месте, типа на работе и там 4g ловит стаьильно ,то там врубаю 4 и полет нормальный.
2018-07-01 14:49:10

Super moderator

MaxDobro Author | from Mi MIX 2

Negan
Проблема не только с телефонами. На RMN 5 Пока не отвалив ...

в переважній більшості муки з інтернетом у користувачів з України та Росії, в решті світу масово проблеми не зустрічаються. Або знову ж таки тому що люди не пишуть відгуки з даного приводу.
2018-07-01 15:09:35

Super moderator

credoman
підтведжую, на 8.0 раз у півчасу зникав на півхвилини. Не ...

ну це київстар і водафон так працюють, щопівгодини у них іде перепідключення.
2018-07-01 15:10:31

Rookie Bunny

1832423125 | from Redmi 4X

Доброго часу ! вже 15 днів як є власником 4х.скажу був в шоці... сімку відвоював як тільки втрачав 3ж. в інформації сім 1 чомусь відключали потужність мобільного сигналу... ну і я сів на шию розробникам....як у Вас описано... а і ще зарядка мене добилася 7 годин !!!! я просто в шоці... після вчора прийшло мені оновлення версії 9.5.10 де писали що виправили проблеми з мережею... як обновив то хвилин 10 зовсім не міг запустити сімку... сімка нова... потім танці з бубном ( виключення ...перезагрузка..) і о чудо... вже 3 день політ нормальний.... А що до оператора.. то там тепер тоже по базових станціях є різнобій.... і можливо тому телефон стає у штопор
2018-07-01 15:26:50

Advanced Bunny

Walter 75 | from Redmi 4X

Тоже заметил, что после обновления на 9.5.10, перестала пропадать симка Киевстар. Раньше пропадала до 10 раз на день, помогало отключение и выключение симки.
2018-07-01 15:33:42

Rookie Bunny

1832423125 | from Redmi 4X

ну якщо і дальше почнуться проблеми з сімками Київстар та й з мережею також буду сідати на шию оператору....
2018-07-01 15:57:22

Advanced Bunny

Labeo | from Redmi 5 Plus

маю два оператора...від Київстар вже півроку як відмовився із за проблем з інтернетом. Інтернет пропадав на Lenovo 6010, натомість від оператора lifecel, такого жодного разу напевно не було. І ця проблема залишається також на айфонах та інших телефонах. Зараз на rebmi 5+, з оператором lifecell  таких проблем не виникало поки жодного разу. Можливо варто все-таки шукати проблеми у зв'язку.
2018-07-01 17:11:45

Super moderator

Labeo
маю два оператора...від Київстар вже півроку як відмови ...

у мене дві сім, одна київстар а інша лайф, київстар інтернет відвалюєтьс я щопівгодини (це чисто фішка КС), на лайфі все стабільніше. але от наприклад інтернет по лайф і мені зателефонували на КС, після дзвінка інтернет відсутній, потрібно вмикати редим політ або вимикати/вмикати інтернет щоб з'явилося з'єднання.
2018-07-02 00:23:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MaxDobro

Super moderator

• Followers

5171

• Threads

45

• Replies

2932

143238