In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Оголошення] «Ти фотограф. Ти побачиш» - Друга Зустріч Mi Community Україна на тему «Фотографія» у Львові

2018-06-11 20:23:45
5246 14

Type: Зустріч Мі-Фанів

Time: 2018-06-16 15:00:00

Venue: Львів

Deadline: 2018-06-15 04:59:00

Applied: 68 users

Activity has expired!

Joined (0 user )

Name Comment Join time

Привіт, Mi-фани!
Наш фото-тур продовжується! Мі-Фани з багатьох міст України вже долучилися до наших фото-зустрічей! Скоро ми опублікуємо нову дату фото-зустрічі у Чернівцях,
Тепер за численними проханнями ми знову завітаємо у Львів!

Мі-Фани, хочете дізнатись як зробити ваші мобільні фото неперевершеними?
Ласкаво запрошуємо на наш майстер-клас, де спеціально запрошений гість допоможе вам розкрити ваші фотографічні здібності!


Прийом заявок відкрито в цій темі!
Закінчення реєстрації: 14 червня 23:59
Кількість місць обмежена!

Дата і час проведення: 16 червня, з 10:00 до 14:00

Місто проведення: Львів
Місце проведення: ми повідомимо обраним Mi-фанам за допомогою СМС (будьте уважні спосіб повідомлення може змінитися)

Кількість учасників: 30 Мі-фанів

Умови реєстрації та вибору учасників:
Обрані Mi-фани отримають СМС повідомлення, на номер який зазначили в анкеті, 15 червня до 12:00. До 23:59, того ж дня, необхідно буде прийняти або відхилити запрошення.
Модератори та члени спеціальних команд Mi-Community мають пріоритетне право на участь у заході!
Якщо Mi-фан прийме запрошення, але не прийде на зустріч, він втратить можливість брати участь у наступних заходах.

Подробиці нової зустрічі Mi Community на тему «Фотографія»

Ми запросили спеціального гостя – Христину Соломаху[size=14.6667px]
Вона підготує навчальну лекцію і проведе майстер-клас з мобільної фотографії. А ви навчитесь робити гарні фото.
Крім цього, буде організований конкурс* «Я фотограф. Я так бачу» на кращі фото у п'яти категоріях:
 • Портрет
 • Панорама
 • Пейзаж/архітектура
 • Динаміка
 • Об’єкт

*- Як буде проходити конкурс:
Після зустрічі, бажаючі учасники, можуть вирушити протестувати отримані знання на практиці, зробити пару кадрів і вирішити прийняти участь у розіграші подарунків. Отримані знімки лише потрібно додати у коментарі на форумі в темі, яка відповідає сюжету фото (будьте уважні):


У конкурсі можуть брати участь лише ті, хто був на зустрічі. Конкурс триватиме з 16 по 18 червня. А вже 19 червня, лектор обере по одному кращому фото в кожній темі. Автори цих фото отримають приз: Монопод Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod


Умови участі у зустрічі та фотоконкурсі

1. Реєстрація діє з 11.06.2018 р по 14.06.2018 р  (включно)на території України. Щоб взяти участь у конкурсі-відборі потрібно:
●        Заповнити анкету у формі на початку статті;
●       15.06.2018 до 12:00, чекати листа від організаторів після відбору обраних Mi-фанів, які отримають повідомлення на електронну пошту, яку зазначили в анкеті.
Якщо Mi-фан прийме запрошення, але не прийде на зустріч, він втратить можливість брати участь у наступніх заходах
2. Прийняти участь у зустрічі мають можливість повнолітні особи, та неповнолітні віком від 13 років у супроводі батьків або опікунів.
3. Порядок відбору учасників. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 15.06.2018 р. Включно), 15.06.2018 р. буде визначено 30 мі-фанів (учасників) за допомогою сервісу Random.org Обраним учасникам буде додатково направлено повідомлення на електронну пошту, яку зазначили в анкеті.
4. Умови конкурсу «Я фотограф. Я так бачу». Після зустрічі, бажаючі учасники, можуть вирушити протестувати отримані знання на практиці, зробити пару кадрів і вирішити прийняти участь у розіграші подарунків. Отримані знімки, лише, потрібно додати у коментарі на форумі в темі, яка відповідає сюжету фото (будьте уважні): Портрет, Панорама, Пейзаж/архітектура, Динаміка, Об’єкт.
У конкурсі можуть брати участь лише ті, хто був на зустрічі. Конкурс триватиме з 16 по 18 червня 2018 р. А вже 19 червня 2018, лектор майстер-класу обере по одному кращому фото в кожній темі з п’яти категорій. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.  Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
5. За результатами конкурсу переможці отримуають “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Монопод Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 5 шт. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів* повідомлення. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;2018-06-11 20:23:45
Favorites10 RateRate
Львів - одне із найкращих міст для фотографів.
2018-06-14 21:05:06
Прийшла смс , як прийняти запрошення?
2018-06-15 18:16:46

Rookie Bunny

Просто Роман | from Redmi 5 Plus

#3

як підтвердити свою участь якщо прийшла смс ?
2018-06-15 18:16:49
Для підтвердження відподайте на повідомлення.
Або можете просто прийти на зустріч завтра!
2018-06-16 02:51:42

Rookie Bunny

Lyna_1411 | from Redmi 3S

#5

                           
2018-06-17 23:35:12

Rookie Bunny

Chiefsmile | from mobile

#6

Деякі учасники закинули по декілька фото на категорію, хоча в умовах, які були висказані на зустрічі, було уточнено, що можна лише по одній завантажити!  Так не чесно
2018-06-19 00:59:35
July95
Прошу сказати, де можна буде побачити результати конкурсу? То буде створена якась нова тема чи Ви напишете їх в цій темі? І о котрій приблизно годині будуть оголошені результати?
2018-06-19 16:09:44

Advanced Bunny

Rak_Roman | from Mi Note 3

#8

andriykosh
Прошу сказати, де можна буде побачити результати конку ...

швидше всього ближче до вечора буде нова тема з результатами)
2018-06-19 21:23:22

Advanced Bunny

andriykosh | from MI MAX 2

#9

Rak_Roman
швидше всього ближче до вечора буде нова тема з резул ...

19 число підбігає завершення, а результатів так і нема :(
2018-06-20 04:05:56

Advanced Bunny

Rak_Roman | from Mi Note 3

#10

andriykosh
19 число підбігає завершення, а результатів так і нема  ...

як завжди, затримують результати
2018-06-20 15:15:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8474

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list