In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  

Xiaomi, став майже членом моєї сім'ї. Ми вже неодноразово купуємо телефони, mi-band, ваги і кожен раз бачимо, що якість неперевершена. Спочатку вагалися, бо це був невідомий для нас бренд, але вирішили ризикнути і сказали собі: "Вразі чого є гарантія". Ми сказали це і забули. За всі роки користування цією технікою у нас не виникало ніяких неполадок, і це дуже тішить.
2018-06-10 08:44:57

Rookie Bunny

1797646882 | from mobile

Чудова фірма. Дякуючі моїй доці телефон літав і після польотів повертався живим і не пошкодженим) Для мене цей телефон найкращий і на виглад і по функціоналу. Мій Mi=*
2018-06-10 09:02:55

Rookie Bunny

1825125166 | from mobile

Вперше познайомилася с хiaomi в тому році. Дуже зацікавила дана фірма, бо її пристрої дійсно вражають, як ціною, так і якістю. І ось, приблизно місяць тому, купила смартфон xiaomi redmi 5 plus. В ньому мене вразила потужна батарея. Її мені вистачало на 2 дні при активному користуванні смартфону. Одного разу, зі мною сталася така пригода: я зайшла у невідому мені місцевість, і не змогла знайти дорогу додому. Ось тут я згадала, що я придбала якісний смартфон, на якому є карта. Я відкрила її, і вона покроково довела мене до домівки.
2018-06-10 09:10:59

Rookie Bunny

1830778989 | from mobile

Мне нравится читать новости и участвовать в опросах Mi Community во время поездок на работу и с работы.
2018-06-10 09:23:39

Rookie Bunny

Poteral71 | from app

У березні цього року зробив дуже гарний подарунок для коханої дружини.На відкриття нового магазину АЛЛО у Харкові купив Xaomi Redmi Note 4/64,її телефон був вже дуже старим.Дружина була у захваті.Телефон реально здивував дружину своїми можливостями по рівнянню зі сиарим телефоном.Я теж у захваиі від гаджетів Xiaomi.Зараз дуже бажаю змінити свій старий телефон на новий гаджет Xiaomi!!!
2018-06-10 09:23:57

Rookie Bunny

Max Falcon | from Redmi 4X

Дякую за розіграш
2018-06-10 09:30:01

Rookie Bunny

1733778368 | from mobile

Доброго часу доби всім хто читає цей відгук!         Все почалося з мі бенд2, які подарували синові на день народження, я закохалася в цей гаджет і чоловік подарував мені теж такий, тепер в нашій сім'ї із 5 чоловік:
у двох смартфони мі А1, у двох редмі  нот 4х, в мене 5 +, у всіх мі бенд2, та тепер моя мрія смарт ваги-mi smart scale 2, ми всі стали фанами МІ ,слідкуємо за новинами та новинками, частенько наввдуємось в магазини  
АЛЛО,бо всі новинки можна придбати там,МІ робить наше життя кращим та веселішим, з повагою до MI наше сімейство, всім добра
2018-06-10 09:50:20

Rookie Bunny

Yura 1816321722 | from mobile

Свой первый смартфон я выбирал целых два месяца. Пересмотрено более 200 сайтов. Моими критериями были соотношение цена-качество, ёмкость аккумулятора, качество видеокамер, качество процессора и его скорость и другие показатели. Я отобрал три бренда. Победителем моего рейтинга стала компания - Хиаоми. Я приобрёл смартфон Редми 4х 2/16. Пользуясь около 1 года, я доволен своим преобретением. Однако внутреннюю память нужно было брать 32Гб  и более, а оперативки не менее 3 Гб, я много фотографирую. Сегодня у Mi Ukrain очень широкий выбор, одна и та же модель имеет несколько номинаций. Такую же модель, мой знакомый уронил в воду. Когда вытащил и протер, был удивлен. Редми 4х продолжал работать как ни в чем не бывало.Мой смартфон мне нравиться,он быстрый и качественный и самое главное НАДЁЖНЫЙ !!!
Сейчас присматриваюсь к другой продукции компании Хиаоми. Меня привлекают телевизоры компании. При сравнительно небольшой цене они многофункциональные, имеют много полезных функций. Привлекают и другие товары этого производителя.Хочу всем, и коллективу компании и фанам пожелать удачи и успехов во ВСЁМ.

2018-06-10 10:00:04

Rookie Bunny

Tolkien 4A | from mobile

Добрий день усім :) В далекій, далекій галактиці можновладець та диктатор Яблунь наводив смуту на жителів планети Земля,  своїми не помірними цінниками. Люди не думали, що якість можна мати й за меншу ціну, однак тиран був не відступним! Я був серед тих паломників, які прагнули знайти того, хто полодає Яблуня. В один прекрасний день,  на інформаційному небі, з'явилась новина про героя - Сяома!...  
Я зрозумів, потрібно КУПУВАТИ. Зібрався, взяв гроші і хуттесенько в магазин за новим придбанням))) щастя були повні штани :)
2018-06-10 10:04:14

Rookie Bunny

Annaanat | from mobile

А я ніяк не могла увійти в Українське ком'юніті, весь час знаходила тільки російське. Щоправда, там я теж знайшла потрібні мені відповіді, але зрештою, знайшла і наше.
2018-06-10 10:18:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7916

• Threads

353

• Replies

391

140366