In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Фото

[Змагання] Світ навколо тебе: конкурс на краще панорамне фото + розіграш Mi 360° Panoramic Camera

2018-04-17 06:41:27
11718 32
Вітаю, Мі-фане!!!
Нарешті в Україну прийшла справжня весна!!!
Вулиці міст наповнились світлом та теплом.
А за межами міст справжнє свято кольорів та цвітіння.
Світ навколо настільки чудовий, що голова йде обертом.
Чому б не зберегти його у всій красі та повноті.
Тим паче, що кожен Мі-смартфон має чудову функцію Панорами, яка дзволяє робити чудові знімки не обмежуючи кругозір.

А після цього можливо поділитися яскравим фото на Mi Community
Ти вже встиг познайомитися з Галереєю в оновленому додатку Mi Community?
Ми пропонуємо можливість не тільки більше дізнатись про оновлену функцію, але й мати змогу отримати чудовий приз!!!

Що робити:
 • Будь зареєстрованим на Mi Community
 • Завантаж найновішу версію додатку Mi Community з Google Play
 • Використовуй нову функцію Галерея в додатку (Детальніше)
 • З 17.04.2018 по 29.04.2018 завантажуй свої панорамні фото в Галерею (до 9 в пості, не більше ніж 1 пост від учасника)
 • Не забувай додати при розміщенні хештег #MiPanorama
 • 30.04.2018 організатори  Mi Community оберуть шорт-ліст з 5 кращих фото
 • З 30.04.2018 по 03.05.2018 відбудеться голосування серед користувачів Mi Community за краще фото
За результатами розіграшу учасник за якого буде віддано найбільшу кількість голосів отримає

Екшн-камеру Mi 360° Panoramic Camera
З нею панорамні знімки та відео вийдуть на абсолютно новий рівень!!!

УВАГА!

Корректно додати хештег, можливо лише при використанні додатку Mi Community


Умови розіграшу:
1. Розіграш триває з 17.04.2018 р. по 03.05.2018 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community
 • Завантажити найновішу версію додатку Mi Community з Google Play
 • В період з З 17.04.2018 по 29.04.2018  за допомогою функції Галерея створити фото-пост до якого додати фото-панорами
 • Під час додавання фото обов’язково додати хештег #MiPanorama
 • Кожен учасник може створити не більше 1-го посту, в якому може додати не більше 9-ти фото
2. Формат збереження даних: JPEG або PNG. Зображення має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. До участі в розіграші приймаються виключно зображення, автором яких є учасник форуму, що їх розмістив. До участі допускаються лише фото,зроблені на мобільний телефон. В розіграші не можуть брати участь зображення, що є об’єктом авторського права або суміжних прав. Організатори залишають за собою право вимагати оригінали зображень, що були надані для участі в конкурсі для доведення авторства зображень.
3. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1. цих Правил, в період з 17.04.2018 по 29.04.2018 та виконали Вимоги до матеріалів, передбачені П.2., П.3., П.4. цих Правил (станом на 30.04.2018 р. Включно), 30.04.2018 буде визначено 5 кращих робіт, шляхом голосування організаторів розіграшу, після чого їх буде розміщено в окремій темі на Mi Community, де в період з 30.04.2018 по 03.05.2018 буде проводитись голосування  серед користувачів Mi Community на визначення переможців. У голосуванні приймають участь всі зареєстровані учасники Mi Community. Учасник, який набере найбільшу кількість голосів буде визнанийі переможцем Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів переможець отримає приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке він має дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється підвищення кількості голосів за допомогою масової реєстрації нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інших дій, спрямованих на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Голоси, отримані нечесним чином не будуть враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар: Екшн-камера Xiaomi Mi 360° Panoramic Camera  за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 1 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2018-04-17 06:41:27
Favorites30 RateRate

Команда Новин

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#1

будем старатись)))
2018-04-17 07:08:29
Це ж треба постаратися
2018-04-17 12:20:42

Pro Bunny

Technoj | from Redmi Note 4

#3

что за ограничение на размер??
2018-04-17 16:09:09
Крутий конкурс)
2018-04-17 16:15:44

Mi Comm team

Nick Lavrenov Author | from MI 6

#5

Technoj
что за ограничение на размер??

Обмежень на розмір фото не має
2018-04-18 03:32:18

Pro Bunny

betterthan | from Redmi Note 4

#6

Nick Lavrenov
Обмежень на розмір фото не має

В мене така ж біда
2018-04-18 04:13:41

Mi Comm team

Nick Lavrenov Author | from MI 6

#7

betterthan
В мене така ж біда

дякую за закваження, внесли корективи - макс розмір 15 МБ
2018-04-18 05:15:28
конкурс класний для фотографів
2018-04-18 12:42:31

Advanced Bunny

Pinya | from Redmi 3

#9

#MiPanorama
2018-04-18 15:32:16
в мене дуже зменшилась якість панорами, ніби розширення зменшилось
2018-04-19 05:33:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  7902

 • Threads

  352

 • Replies

  391

 • Points

  140359

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list